IsaDora, Sheer to Cover Foundation (fluid do cery tłustej/mieszanej)

IsaDora, Sheer to Cover Foundation (fluid do cery tłustej/mieszanej)

Lekki matujący/kryjący podkład przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej. Bezzapachowy, posiadający w składzie filtr SPF 8. Polecany do nakładania warstwami - do uzyskania zadowalająco kryjącego efektu.

długotrwały

Jestem szczęśliwą posiadaczką tego podkładu w odcieniu 49 ivory beige.
Podkład idealnie stapia się ze skórą i nie tworzy maski na twarzy,a mam lekko za ciemny odcień (mój to porcelana).
Aplikować podkład trzeba szybko, bo ma tendencję do szybkiego zasychania na twarzy. Jednak nie przesusza skóry.
Jest to podkład w mojej opinii bardzo dobrze kryjący- pokrywa zaczerwienienia na twarzy i moje blizny potrądzikowe jak żaden inny podkład :) Nie potrzebuję do tego korektora...
Jest niewyczuwalny na twarzy i nie zauważyłam by powodował wysyp nowych niespodzianek.
Utrzymuje się dobrze, długo i nie spływa z twarzy.

Z pewnością zakupię go ponownie ( w krajach skandynawskich jest dostępny) choć nieprędko gdyż jest wydajny :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Gdyby nawilżał...

Oczekiwałam od tego podkładu średniego krycia bez efektu maski, niewysuszania buzi (mam skórę mieszaną, suchą na polikach i tłustą w strefie T) oraz trwałości.

Moje wrażenia:
- nie jest bardziej trwały niż inne podkłady (czyli znika z twarzy po 4 godzinach)
- całkiem nieźle kryje, przy czym nie wygląda na twarzy jak szpachla. Nie da się go porównać do Dermablendu, który kryje znacznie mocniej, ale równocześnie mniej naturalnie wygląda.
- nie wiem, czy wysusza, ale na pewno ma suchą konsystencję i uwidacznia wszystkie skórki. Efekt można zniwelować nakładając pod niego bazę silikonową.

Warto dodać, że znalazłam bardzo ładny żółtobeżowy (rzadko się takie spotyka) odcień idealny do mojej czerwonej buzi.

Gdyby nie był taki suchy... pewnie by zagościł w mojej kosmetyczce na dłużej. A tak to szukam dalej mojego ideału.

To nie to

Jestem posiadaczką cery mieszanej i od podkładu oczekuję nawilżania partii suchych (policzki) i matowienia strefy T. Mam widoczne, rozszerzone pory na policzkach i chcę aby podkład je wypełniał i nadawał skórze jednolitego koloru. Niestety tak się nie dzieje, podklad wyglada nienaturalnie, nie nakłada się rownomiernie. Nie polecam po niego sięgać, mozna znaleźć lepsze.

Używam tego produktu od: 1 Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

szukaj dalej!

Podkład ma za zadanie matowieć cerę, zakrywać i tuszować zaczerwienienia, zaskórniki, wypryski. Lecz według mnie nie nadaje się do tego typu cery, do której jest kierowany. Sprawdza się idealnie przy cerze normalnej lub suchej – sprawdziłam wielokrotnie na koleżankach- nie zachwyca u osób ze skórą mieszaną – to ja- a chyba jest totalną porażką dla skóry tłustej. Podkład jest owszem bardzo wydajny, fajnie się rozprowadza i o ile dobrze dopasuje się odcień nie powinien być widoczny, nie wysusza skóry, nie ściąga jej. Ale.. po kilku godzinach zaczyna najpierw się błyszczeć, a potem wręcz ścieka. Gdy przychodziłam z pracy do domu, czyli jakieś 9godz. od nałożenia produktu miałam smugi na twarzy jeśli go w ciągu pracy kilkakrotnie nie przypudrowałam. Zakrywa drobne zaczerwienienia, nie zatyka porów, ale zupełnie nie kryje wyprysków. Mimo wszystko długo go używałam dopóki nie znalazłam czegoś lepszego, bo i tak ten produkt jest dużo lepszy od innych w tej kategorii.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4

naturalny wygląd cery

Mam odcień Ivory Beige 49, najjaśniejszy z palety i jest to jeden z najjaśniejszych odcieni podkładów, jakie widziałam i używałam. Będzie pasował bladolicym, do których sama się zaliczam. Mam chłodną karnację, a ten odcień świetnie stapia się ze skórą. Kryje dobrze moje okazjonalne niewielkie zaczerwienienia i cienie pod oczami, wystarcza mi 1 warstwa. Nie wiem, jak jest z kryciem poważniejszych problemów skórnych, gdyż takich nie posiadam. Podkład jest lekki, doskonale się rozprowadza, nie tworzą się żadne smugi. Skóra z tym podkładem wygląda bardzo naturalnie i świeżo, bez żadnego efektu maski. Z racji płynnej konsystencji jest wydajny; opakowanie wystarcza mi na ponad 4 miesiące. Trwałość jest dla mnie b. dobra, podkład (lekko przypudrowany) trzyma się w dobrym stanie kilkanaście godzin, nie ściera się. Matuje od razu po nałożeniu, ale nie wiem, na jak długo, bo zawsze na podkłady używam trochę pudru, by przedłużyć trwałość makijażu. U mnie nie podkreśla żadnych suchych skórek, jeśli skóra jest dobrze nawilżona i od czasu do czasu potraktowana peelingiem. Pewnym minusem jest to, że nie widać, ile podkładu jest w środku, wolę przezroczyste opakowania i bardziej higieniczne, tzn. z pompką. Ten jest w zwykłej plastikowej tubce. Używam go od ponad pół roku, prawie codziennie, i nie zauważyłam po nim żadnych tzw. niespodzianek czy zatykania się porów. Lubię go używać z racji dobrego krycia przy jednoczesnym naprawdę naturalnym wyglądzie skóry, co nie zawsze zdarza się w przypadku podkładów.

Używam tego produktu od: czerwca 2008 r.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i końcówka 2. opakowania

Dobry ale nie powala na kolana

70zł? To chyba kpiny. Jest on wart góra 50zł. Co prawda łądnie kryje (w zależności ile warstw sie nałoży) i nie tworzy maski. Ale po paru godzinach zaczyna się niemiłosiernie świecic:( bez dobrego pudru się nie obejdzie:(

Nie utrzymuje się na buzi tak długo jakbym tego chciała. Ale i tak jest o niebo lepszy od loreala infaillible.

Używam tego produktu od:3miesięcy

Bleh

Dawno nie mialam podkladu ktory by mi sie tak wazyl na twarzy. Niby znalazlam idealny odcien - najjasniejszy na zime, ale co z tego jak teraz nie wiem gdzie sie tym smarowac by ta butelke zuzyc:/ Kicha jednym slowem.

Używam tego produktu od:pol roku

TApeTA

Odziedziczyłam go po mamusi ktorej wysuszyl cere wiec myslalam ze dla mojej cery bd idealny.Mam cere tlustą z mniejszymi i wiekszymi niespodziankami. Po pierwsze kolor,poprostu pomaranczowy (52 soft light beige) śiece sie po nim nie miłosiernie i robi smugi i cieplejszy dzien. JEdyna zaleta to to ze kryje dosc dobrzee.. Ale kto che miec pomaranczowa tapete??

Używam tego produktu od: 1 i wystarczy

Bardzo fajny!

Bardzo przyzwoity podklad :) Lekki, lejacy, kryje średnio ale w moim przypadku wystarczajaco, kolor dla mnie idealny, wreszcie udalo mi sie znalezc bardzo jasny bez w cieplej tonacji /nr. 49/ ! Cena moim zdaniem troche wygorowana, ale za to jest mega wydajny. Idealny na wiosne i lato, na mojej skorze jest niewidoczny!
Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:

ODRADZAM

Mazidło w gamie kolorystycznej pomarańczowo-żółtej. Nie mam dużych problemów z cerą, mimo to podkład nie nadaje delikatnego, ładnego efektu. Porównałabym ten podkład z farbkami dla dzieci ;)

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno (wyrzucone)

Bardzo go lubię.

Kupiłam ten podkład ze względu na kolor - nr 49 czyli najjaśniejszy podkład, który jak dotąd udało mi się zlokalizować w tym kraju. Praktycznie bialy.
Podkład docelowo przeznaczony jest do skóry tłustej, ale ja tego raczej nie widzę . Mam skórę suchą jak wiór, wrazliwą - na niej rozprowadza się idealnie, ładnie kryje, matuje, lekko rozświetla...ale ku memu zdziwieniu po kilku godzinach ten mat zaczyna lekko się swiecić, tak więc trzeba używać pudru. nie polecałabym tego podkładu włascicielkom skóry tłustej , z niespodziankami - ktoś tu coś pomylił w grupie docelowej. Jedyne co mi przeszkadza to cena - myslę, że powinien kosztować około 45 zł, a nie 70. Niemniej jednak, jesli nie znajdę równie dobrego i jasnego podkładu w podobnej cenie u Revlona, albo Gosha kupię go na pewno

Po kilku miesiącach edytuję tę recenzję - w zasadzie nic się nie zmieniło, ale...zauwazyłam jedną nieciekawą cechę - po dlugim uzywaniu, zwłaszcza zimą podkład wazy sie na twarzy , szczególnie wtedy, kiedy używa się na niego puder. To jednak obniża komfort uzywania.
ponownie.Używam tego produktu od:pół roku

Porażka

Miałam kilka kosmetyków tej firmy i generalnie byłam z nich zadowolona, dlatego też zdecydowałam się na zakup tego podkładu. Niestety ten kosmetyk kompletnie rozczarował mnie już po pierwszym użyciu- przesusza skórę przeokropnie, roluje się, nie kryje i mam wrażenie że daje nierównomierne pokrycie. Jest cała masa podkładów z niższej polki lepszych od tej mazi.