Essence, 50`s Fever, Eyebrow Designer (Designer do brwi)

Essence, 50`s Fever, Eyebrow Designer (Designer do brwi)

Podkreśla i rozświetla brwi, nie brudząc przy tym skóry.

Bardzo przyjemny produkt

Designer bardzo ładnie maluje brwi - grzebyczek idealnie nakłada odpowiednią ilość koloru, bez pomalowanych powiek i czoła. Efekt jest szalenie naturalny, kolor jest piękny - taki delikatny brąz.
Designer jest bardzo wydajny. Ma poręczne opakowanie - bardzo ładnie można manipulować grzebyczkiem, by wyrzeźbić kolorem brwi.

naturalny efekt

wspaniały produkt :-)

daje bardzo naturalny efekt, malując tylko włoski.
nie ma żadnej pobrudzonej skóry. wszystko jest estetycznie i ładnie.

jeżeli którejś z was wyda się, że wysechł, to rozbierzcie go i zbadajcie (jak to zabrzmiało..). mnie się tak wydawało i tak zrobiłam i okazało się, że tego tuszu jest jeszcze hoho w pisaczku :-)

jednak szkoda, że to limitowanka.. zdobyłam dzięki jednak z Wizażanek :-)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Ostatnie pieniadzę za nią dam

Normalnie bym jej nie kupiła bo takich "cudactw" nigdy nie używałam.Mam ciemne włosy i rzęsy, brwi raczej też choć latem lekko płowieją.W naturze jakaś dziewczyna obok mnie wychwalała kredkę pod niebiosa i pytała sprzedawczynię czy jeszcze będą.Muszę przyznać skusiły mnie je brwi, ślicznie podkreślone.Przelaciało mi przez myśl, że to zasługa tej kredki i łap do kasy.Cena też mnie powaliła, śmiesznie niska chyba 8 zł.Teraz żałuję, że nie kupiłam od razu chociaż dwóch bo jest genialna.Brwi są pięknie podkreślone, przyciemnione przy czym zero pomalowenej skóry.
Jeśli ją kiedyś zobaczycie kupujcie bez zastanowienia!

Używam tego produktu od:ok miesiąca

moje bóstwo

Uwielbiam ten kosmetyk, cudownie przyciemnia brwi, daje bardzo naturalny efekt, nie brudzi skóry, tylko maluje same brwi, jest o wiele lepszy niż paletka. Kocham ten kosmetyk. Szkoda, że jest to limitowanka, ale jeżeli jeszcze gdzieś go zobaczę, na pewno kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry

lubie kosmetyki essence, lubie takze opinie Wizazanek.Gdy weszla nowa limitowanka mialam kryzys- maluje an twarzy wszystko, tylko brwi nie. czyszczenie ich woda nie jest najlepszym sposobem do oczyszczenia z makijazu. naturalnie mam ciemne, geste brwi. designer cos tam jakby sie brzyjrzec to moze maluje, ale bardoz naturalnie i moich brwi nie przyciemnia i dobrze. ladnie oczyszcza brwi ze wszystkich resztek podkladu itp.
spelnia obietnice producenta- podkreslenie i rozswietlenie brwi
polecam
4 gwiazdki, za spelnienie obietnic producenta
Używam tego produktu od: czasu, gdy pojawila sie limitowanka
Ilość zużytych opakowań: pierwsze koncze, drugie w zapasie

Wybwienie dla moich brwi

Mam dosyć dziwne brwi. są w kolorze moich włosów tylko w środku z biegeim robią się jasniutkie i z daleka widac jakbym miała dwa ciemne placki. Niestety zawsze wydawalo mi się że z cieniem lub kredką wyglądają nienaturalnie. Kiedy kupiłam ten tusz okazało się że mogą wygladać pięknie. Dzięi aplikatorowi nie farbuje skóry, jedynie włoski. Można stopniować kolor nakładając odpowiednią ilość warstw. Trzyma się ały dzień i wygląda bardzo naturalnie. Mam podobne odczucia co recenzentka poniżej - chyba wybiorę się do natury i zrobię zapas :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni

geniusz!!!

Chyba wybiorę się ponownie do Natury i kupię cały zapas bo to w końcu czasowa kolekcja. Żałuję bardzo, że nie jest cały czas w ofercie stałej bo dla mnie jest genialny. Mam jasne i raczej rzadkie brwi. Nie lubię kredek do brwi. Na ten wynalazek się skusiłam. I nie żałuję. Idealnie modeluje moje brwi i ładnie je podkreśla. A przy tym nie brudzi skóry.

Używam go do pracy na co dzień bo daje bardzo naturalny efekt.

Trzyma się dość długo, nie rozmazuje. Żadna kredka się do niego nie umywa.

Używam tego produktu od:drugi tydzień