Nivea, Summer Beauty Smooth Legs (Balsam brązujący `Gładkie nogi`)

Nivea, Summer Beauty Smooth Legs (Balsam brązujący `Gładkie nogi`)

Stworzone specjalnie dla potrzeb jasnej oraz ciemnej karnacji, balsamy Summer Beauty zapewniają skórze naturalną i równomierną opaleniznę oraz widoczny efekt powolnego odrastania włosków na nogach. Po około 5 dniach stosowania skóra nabiera pięknego, wakacyjnego wyglądu.

Nowa formuła, wzbogacona substancją delikatnie opalającą oraz olejkiem z pestek winogron i ekstraktem z Gingko:
- stopniowo tworzy naturalną
i równomierną opaleniznę,
- spowolnia odrastanie włosków,
- intensywnie nawilża skórę przez cały dzień.

Nie zbyt zadowalający

Jeden z najgorszych balsamów samoopalających jakie miałam. Nie dość ze sie dobrze nie wchłania bo przy mocniejszym otarciu zostaje biały slad ( balsamik niestety znika) to jeszcze okropnie śmierdzi i zostawia na skórze tłusty klejący film. Fakt efekt jest dość szybki ale nie utrzymuje sie on zbyt długo bo schodzi przy pierwszym prysznicu i schodzi nierównomiernie, zostawia ślady na ubraniach które ciężko sprać nawet w 60 stopniach. Kupiłam go 2 lata temu ale nie zużyłam bo go nie nawidze i idzie do śmieci.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Rewelacja

Jak dla mnie rewelacja. Zdecydowany KWC.

Po pierwsze szybko się wchłania, nie pozostawia śladów i smug, łatwo się rozprowadza, nadaje skórze piękny kolor (używam wersji do ciemnej karnacji).

Nie zamieniłabym na żaden inny balsam brązujący, a przetestowałam ich naprawdę wiele.

Minusem jest to, że jest trochę słabo dostępny.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

W zasadzie jedyny

Zaznaczę, że używam wersji balsamu, przeznaczonej dla jasnej karnacji.

Plusy:
+szybko się wchłania
+ładnie nawilża
+nie pozostawia śladów, zacieków ani innych tego typu historii
+bardzo wydajny
+ładny, brzoskwiniowy kolor

Minusy:
-jak to zazwyczaj przy samoopalaczach- zapach

Używam tego produktu od:2009

Dla mnie BOMBA!!!

Moje odkrycie w zeszłym roku gdy byłam w ciąży i nie mogłam się opalać.Po prostu rewelacja!!! Używałam go nawet gdy byłam w szpitalu przez jakiś czas. Efekt piorunujący już po kilku godzinach miałam piękne opalone nogi bez cienia smug czy plam.A włoski po depilacji odrastały znacznie wolniej i dlatego mogłam cieszyć się gładką skórą nawet do 2 tyg. Nie zamienię go na nic innego!!!

Używam tego produktu od:maj 2009

tragedia dla jasnej karnacji

Niestety całkowita porażka dla jasnej karnacji
Moim problemem są bardzo ciężko opalające się nogi.Kiedy latem reszta ciała jest już brązowa,nogi nadal pozostają blade.Zakupiłam balsam mając nadzieje na ładny brąz taki jaki uzyskuje po produktach Dove.Niestety nogi nie nabrały przyjemnego odcienia :/
Pojawiły sie na nich brązowe nacieki!!!Pomimo kilku różnych aplikacji (mniej,więcej,ruchy koliste,ciągłe itd) efekt był zawsze taki sam.Jedynym plusem jest wolniejszy wzrost włosa.No i dość szybko sie wchłania nie pozostawiając lepkiej skóry.Niestety dla mnie tragedia

Zostanę jednak przy produktach Dove :)

bardzo dobry!:)

nadaje bardzo ładny odcien skórze, a czy wloski wolniej odrastają? nawet nie zwaram jakoś na to uwagi:) ale zapach okropny jak dla mnie. na początku fakt faktem robiły mi się od niego plamy, ale to chyba dlatego, ze zle rozprowadzałam, teraz nabrałam większej wprawy i efekt jest doskonały:)

Używam tego produktu od: kilku miesiący

Dobry :)

Używałam wcześniej innych balsamów brązujących, ale ponieważ nakładałam je tylko na nogi, ten wydał mi się idealnym rozwiązaniem :)

Jestem zadowolona, moja skóra nabrała ładnego, naturalnego koloru, balsam ładnie pachnie - co rzadko się zdarza w przypadku bronzerów ;) ale...

Niestety, mimo dokładnego rozprowadzania zostają mi zacieki (które jednak łatwo zmyć z pomocą jedynie gąbki :x) i balsam przez długi czas klei się do ubrania :(

Mimo to, muszę przyznać, że spełnia swoją rolę - włoski też wydają się odrastać wolniej :)

Bardzo dobry !!

Jak pies Pawłowa reaguję na wszelkie specyfiki opóźniające odrost włosków.
A że ten balsam dodatkowo brązuje- po wyszukaniu preparatu w przystępnej cenie- zakupiłam.

Pierwsze użycie- troszkę długo musiałam czekać na efekt, właściwie koloru moje nogi nabrały za drugim smarowaniem.
Oczywiście zabiegi depilujące były wykonane przed nałożeniem. Z tej racji, że bardzo szybko odrastają mi włoski (w sumie to na drugi dzień po depilacji), nie bardzo wierzyłam w zapewnienia producenta.
Właśnie mija 5 dzień, a ja mam pięknie opalone nogi, z mikroskopijnymi i jaśniejszymi niż zwykle włoskami.

Jak dla mnie- rewelacja. Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach i to, że balsam nawet po wchłonięciu i na kilka godzin po posmarowaniu strasznie się klei..

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

bardzo doby

Jest to coś czego szukałam od dłuzszego czasu. Zawsze potrzebowałam dwa balsamy jeden po depilacji drugi brązujący. Ten jest rozwiązaniem łączącym te dwa w jedno:) i naprawde się w tym sprawdza. Uzywam tgo do ciemnej karnacji bo jesem już troszke opalona, wystarczą mi dwie splikacje w tygodniu i nóżki maja ładny kolorek, rownomierny, bez zacieków, włoski rzeczywisćie rosną wolniej, a mam ciemne grube włosy i jest to naprawde spory problem. Zawsze po 2-3 dniach widoczny był juz odrost teraz używając tego balsamu dociagam do 5:)no i z opalonymi nóżkami :) Jedyny minus to zapach, troche jak pomieszanie preparatu z gabinetu dentystycznego z jakimis chemikaliami do czyszczenia mebli;):):),za to odejmuje jedna gwiazdkę , na szczęscie zapach mija po godzinie.Dodam jeszcze, że jestdośc wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca

ładnie pachnie

Dobry balsam do nóg. Nie wiem, czy włoski słabiej odrastaja, ale bardzo ładnie brazowi skórę. Mam ten balsam dla ciemnej karnacji, ładnie opala, nie tworzy plam, rewelacyjnie pachnie!!!!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Żaden cud.

Będąc w drogerii natknęłam się właśnie na ten balsam specjalnie dla nóg. Zapłaciłam za niego wtedy około 24 złotych. Jednak żałuję tego zakupu:( Balsam nie jest rewelacją. Na mojej jasnej karnacji, pomimo dokładnej aplikacji widoczne są zacieki:/
Teraz leży gdzieś w szufladzie. Cena wysoka, skuteczność nie warta takiej kwoty. Wracam do sprawdzonego Sopotu firmy Ziaja.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niezużyte

raczej tak

Postanowiłam unikać solarium i zaczekać na
słońce, bo nasłuchałam się jak te lampy
działają na skórę i w ogóle.
W tzw. międzyczasie obczaiłam w jednej z gazet,
notabene ulubionej, propozycję Nivei
pt. krem brązujący, lokalizacja dokładna-
nogi. Więc kupiłam jaśniejszą wersję
i po peelingu zastosowałam sobie według
zaleceń. I cóż- po paru godzinach zobaczyłam
efekty. Kolor równomierny, ładny, brąz to pewnie nie,
ale dla mnie super, bo nie była to barwa pomarańczy:)
Stosuję co 2 dzień, ale producent zaleca żeby codziennie.Po paru godzinach trochę czuć
samoopalacz, nie tragicznie, ale biorę prysznic plus jakiś pachnący balsam i jest ok.
Czy oddala depilację- trudno powiedzieć.

Używam tego produktu od: 7 dni