Avon, Nail Experts, French Manicure Set (Zestaw do francuskiego manikiuru)

Avon, Nail Experts, French Manicure Set (Zestaw do francuskiego manikiuru)

Praktyczny zestaw, dzięki któremu można zrobić francuski manikiur w domu. W zestawie są dwa lakiery do paznokci: biały i kolorowy oraz 30 pasków ochronnych. Dzięki ulepszonej formule oba lakiery są teraz bardziej trwałe oraz odporne na ścieranie i odpryskiwanie. Zawierają składniki nawilżające, wzmacniające i uelastyczniające paznokcie, między innymi pantenol, olej z nasion moreli, keratynę.
Dostępne odcienie lakieru kolorowego to:
- Nude (jasnobeżowy)
- Pink (różowy)
- Lilac (liliowy)

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo naturalny efekt ale nietrwałe lakiery

Zalety:
- duże pojemności lakierów i dobra wydajność (wystarczają na długi czas)
- zapewniają bardzo naturalny efekt, ładnie pasują do kolorytu skóry

Wady:
- lakier szybko odpryskuje z płytki paznokcia
- biały kolor jest taki mleczny, mógłbyć bardziej kryjący
- droga cena - 30 zł za zestaw

bez szału

Moim zdaniem kipski zestaw. Bialy lakier to jakaś pomyłka. Ogólnie oceniam na Nie ale kto co lubi ja nie polecam
Plusy: całkiem dobrze kryje
Minusy; bardzo dlugo schnie
Cena

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zbyt wysoka cena

PLUSY:
- gęsty biały lakier który juz po pierwszej warstwie dobrze kryje
-biały lakier nie odpryskuje
-po wyschnięciu dobrze wyglada

MINUSY:
-cielisty lakier długo schnie
-cielisty robi dziwne smugi, jakby miał nierówną pigmetację
- mają grube pędzelki co utrudnia nakładanie
- utrzymują się tak ok 7dni- przy spokojnej pracy
-cena prawie 40zł( ???!!!)

Rada:
Lepiej trzymają sie płytki jeśli ją lekko zmatowimy plniczkiem lub polerką.

Dłużej się trzyma na płytce, równiez po zastosowaniu utwardzacza tylko nie na płytke, a na położony lakier.

Ilość zużytych opakowań: 1 nadal używane

Może być

Postaram się obiektywnie ocenić.
Co jak co, ale miałam zdecydowanie lepsze zestawy nawet mniej renomowanych firm. Ten zestaw trochę rozczarowuje. Lakier biały ok, nie mogę się czepiać, ale niestety lakier różowy jest do odstrzału. Ja nakładam 2-3 warstwy, ale i tak to nie wiele daje. Pozostają smugi. Bardzo długo schnie. Nie podoba mi się, nie wygląda to świeżo, schludnie, elegancko...
Kupiłam go ponad rok temu a biały lakier jest już mocno zgęstniały co zdecydowanie nie ułatwia malowania.
Odradzam.

nie jest tragiczny...

nie polecam,
lakier beżowy jest bardzo rzadki
jedna warstwa praktycznie nie daje żadnego koloru
dwie warstwy schną dłuuugo albo wcale
lakier biały bardzo gęsty, ciężko się nakłada i też bardzo długo schnie.
A nalepki po odklejeniu zostawiały klej na płytce co było irytujące.
ostatecznie używałam do robienia pedicuru - tu zestaw się lepiej sprawdził.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Nic ciekawego.

Kupiłam ten zestaw stosunkowo niedawno. No i peirwsza myśl - fajnie skomponowany zestaw, moze coś z tego bedzie.
Jako że umiem malować frencha nie potrzebowałam w ogóle pasków.
Wzięłam sie za malowanie. No i otwieram pierwszy słoiczek z białym lakierem. Dość gesty do tego gruby pędzelek. Ale odnośnie pędzelka pomyślałam ze dam radę. Nałożyłam lakier, ładnie pokrył natomiast zrobił on niesamowicie grubą warstwe. Pomyślałam, ze pomaluję teraz na kolor cielisty. No i tu zaskoczenie. Lakier bardzo rzadki, bardzo źle się go rozprowadza. Już po 2 dniu zaczął odpryskiwać w dziwnych miejscach. Do tego obydwa lakiery ze sobą nie współgrały.
O ile mogę powiedzieć, że lakier biały jest jeszcze jako tako w porządku to lakier do pokrycia płytki to kompletna porażka.

Używam tego produktu od: 2 malowań
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

raczej pomyłka

Niestety muszę podzielić negatywne opinie poprzedniczek. Lakiery są bardzo rzadkie, co przy białym jest jakimś nieporozumieniem, bo trzeba nałożyć co najmniej 2 warstwy. Do tego gruby pędzelek.
Nie udało mi się zrobić francuskiego manicuru. Po przyklejeniu pasków i pomalowaniu, trzeba było długo czekaż aż lakier wyschnie. Nic to nie dało, bo i tak się rozmazał. Pomalowałam więc samym beżowym dwa razy. Ten ładnie się rozprowadza i równomiernie. Ale niestety jest mało odporny, bo po godzinie już kawałek mi odprysł w miejscu, gdzie czymś zahaczyłam. Jest jakiś taki miękki i delikatny, chociaż kolor mi się podoba.

Używam tego produktu od: kilku dni

biały lakier psuje zestaw

Lakiery mają dobra konsystencję i nie wysychają zbyt szybko - przynajmniej mi sie trafił taki zestaw. Ten morelowy ma bardzo ładny kolor, biały z kolei jest zbyt przezroczysty, trzeba nałozyc kilka warstw żeby dał efekt naprawdę białej końcówki a taką właśnie lubię we frenczu. Jednak jak to wygląda jak paznokieć cały normalny a na końcu takie zgrubienie? oczywiście beznadzieja. Ciężko jest ocenić cały zestaw bo cokolwiek w nim warty jest ten kolorowy lakier. Dlatego przyznaje połowe oceny.
Cena oczywiście tragiczna, chyba że w promocji.

Używam tego produktu od: kupiłam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jeden zestawik

Beznadziejne

Lakiery Avon do frencha są beznadziejne: drogie, a bardzo bardzo nietrwałe, do tego szybko gęstnieją i są do wyrzucenia przed dotarciem nawet do połowy opakowania.
Pędzelki są bardzo nieprcyzyjne, pozostawiają smugi, są grube, więc zawsze wyłazi się poza paznokieć, lakier długo schnie, potem szybko odpryskuje.
Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: miałam raz i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: 1,00

Glut do kwadratu.

Kupiłam ten zestaw lata temu i lata temu wylądował po pięciu użyciach w koszu. Z tego, co słyszałam, aktualnie sprzedawany produkt będący odpowiednikiem nie zmienił się. Kupiłam, ponieważ stwierdziłam, że chcę nauczyć się wreszcie robić samodzielnie frencha - a jako że akurat nawinęła mi się koleżanka z katalogiem - pomyślałam "a co tam, niech będzie ten".

Niestety była to jedna wielka pomyłka. Za pierwszym razem po katastrofalnej próbie uznałam, ze taki efekt jest zasługą mojej nieumiejętności; za drugim poprosilam o naukę koleżankę i jakoś mi manicure wyszedł (ale lakierami koleżanki) - gdy wróciłam do siebie i spróbowałam zrobić ponownie własnymi - ponownie niewypał. Próbowałam jeszcze trzy razy - za trzecim stwierdziłam, że to była jego ostatnia szansa.

Plusy? Chyba tylko ten, ze biały lakier świetnie kryje - bo jest tak gęsty, ze nie da się go nałożyć cienką warstwą.

Minusy:
- paski nijak nie pomagają robić pasków, nie trzymają się, nie dolegają u końców płytki, ale za to mają tak dużo kleju, że biały lakier wręcz zrywały - koniec końców odpuściłam sobie "pomoc" pasków i starałam się malować bez nich;
- glutowata konsystencja białego lakieru, który przy nakładaniu ciąąąągnie się jak rozpuszczony żółty ser na pizzy i który nawet po 40 minutach nie zasechł;
- beżowy lakier, który kryje tylko miejscami, nierównomiernie się rozkłada tworząc kremowe plamy; druga warstwa skutkowała kolejnymi plamami i kleistym glutem, który też nie chciał zaschnąć. Poza tym kolorystycznie jest tak nijaki, szary, ze nie wyobrażam sobie, do jakiej płytki paznokcia i jakiego koloru skóry dłoni mógły pasować.
- pędzelek białego lakieru oderwał mi się od nakrętki chyba przy drugim użyciu (może dlatego, że glutowaty klej będący lakierem tak przytwierdził pędzelek do szyjki flakoniku);
- trwałość lakieru zerowa - po dwóch godzinach od jako takiego zaschnięcia (czyli kleił się już dość słabo - nie jestem pewna, czy w ogóle dotrwałam do tego, ze całkowicie wysechł) zaczyna "odpryskiwać" (nie wiem, jak to dokładnie określić, to wygląda, jakby lakier zaczął się podważać, wybrzuszać i schodzić w formie gumowych kawałków). W sumie po pewnym czasie równie dobrze można go ściągnąć jednym ruchem jak maseczkę do twarzy.
- cena - choć ten zestaw nie jest wart żadnej ceny;
- schnie, schnie, schnie, schnie, schnie, schn...

Nie, stanowczo nie polecam, zwłaszcza dla osób chcących nauczyć się francuskiego manicuru, można stracić wiarę w siebie i zniechęcić do podjęcia prób innymi zestawami.

Używam tego produktu od: 5 razy
Ilość zużytych opakowań: 1/3?

Okropne

Tak naprawdę to są te lakiery badziewne. Ich rozprowadzanie po płytce jest męką ponad wszystko. Lakier niedokładnie rozprowadza się nawet jeśli maluję starannie i kolejny raz kładę warstwę...lakier przebija itd.

Używam tego produktu od: 1 raz i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: ani jedno...wylądował cały w koszu!

Niestety :(

Próbowałam używać tego zestawu tak jakie jest jego zastosowanie, jednak efekt nie był zadowalający. Odniosłam wrażenie, że lakiery są słabej jakości i bardzo ciężko się je nakłada ze względu na to, że są strasznie gęste ( przynajmniej mój taki był). Za taką cenę można spodziewać się czegoś o wiele, wiele lepszego.

Używam tego produktu od: tydzień