Eveline Cosmetics, Natural Dream Spa!, Jogurtowy balsam do ciała `Czarna porzeczka`

Balsam jogurtowy aktywnie odżywia i regeneruje skórę. Ujędrnia, uelastycznia i poprawia jej kondycję. Relaksuje, uspokaja i odpręża - zapewnia doskonałe samopoczucie przez cały dzień.

GENIALNY

Zawiera wszystko czego oczekuję od balsamu:
nawilża
ujędrnia
piękny zapach
nie uczula
dosyć szybko się wchłania
cena jest bardzo przystępna
wydajny
wyposażony w dozownik
To jest mój faworyt ( w ogóle balsamy Eveline)i nim zostanie!!!
Szkoda,że "po drodze" próbowałam droższych badziewi za niestety większą cenę

Używam tego produktu od:od ok 3 lat

Świetny

Balsamik jest naprawdę bardzo dobry, dobrze nawilża i wygładza skórę, szybko się wchłania, nie lepi się i nie brudzi ubrań, no i oczywiście smakowicie pachnie. Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od:3 m-cy

świetny :)

gólnie ejstem b. zadowolona z tego balsamu. Jest tani, jest go dużo, poręczna butelka, fajna konsystencja, nawilża. W pierwszej recenzji było napisane, że dozownika nie da się zablokować - da się, da :) wystarczy wcisnąć i przekręcić i już jest zablokowane :) polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcvie pierwszego

Przyjemny

Polubiłam ten balsam :)

+ ma przyjemną konsystencję: nie jest za gęsty, ani za rzadki, jest lekko puchaty

+ dobrze się rozprowadza - nie maże się, nie roluje

+ dość szybko sie wchłania (dla mnie byłby to "-") ale mimo to dobrze nawilża i czuć, że nałożyło się balsam

+ nie wysusza skóry

+ zapach niebzyt intensywny, nie za słodki, nie przymula

+ butelka z pompką

+ relacja ceny do pojemności i wydajności jak najbardziej adekwatna (jest go 500ml, ale jest mało wydajny - niska cena rekompensuje to)

- butelka z pompką - wszystko pięknie ładnie, ale czemu pompki nie da się zablokowac?? przeważnie pompkę sie przekręca w drugą stronę i jest zablokowana, a ta nie :baba: Nawet zatyczki nie ma ...

- duże opakowanie - niby plus, ale z drugiej strony jest nieporęczna, dodatkowo pompka po pierwszym uzyciu się podnosi co powoduje że jest jeszcze bardziej niewygodna

- zapach generalnie mi sie podoba, ale jest w nim coś, co mnie drazni - niemniej jednak nei na tyle, żeby nie uzywać

Warto spróbować :)

Używam tego produktu od: niecałych 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego