KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Yves Rocher Hydra Specific, Hydra Seve Gel - Creme Desalterant Jour (Żel - krem nawilżający na dzień)

4,1 na 57 opinii

Kupi ponownie: 57% osób
    russian
    4 listopada 2011 o 13:27
    idealny na dzień
    Działanie: Dobrze nawilża i nie robi skórze krzywdy - nie zapycha. Efekt nawilżenia nie jest długofalowy, czyli krem nie daje jakiś spektakularnych efektów po np., miesiącu stosowania, ale nie wyrządza również krzywdy. Pod makijaż jest idealny, ponieważ szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Konsystencja: Żelowa, o blado niebieskim kolorze i nieco chemicznym, ale znośnym, zapachu. Szalenie wydajna. Opakowanie: Koszmarne. Wymyka się z rąk. Zazwyczaj wydaje za mało kremu. Pomimo średnio półkowej , nie wygląda na zbyt estetyczne. Cena: Zdecydowanie za wysoka. Można się na niego skusić tylko przy promocji, a w YR tych nie brakuje :) Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

AneczkaJ
    10 sierpnia 2011 o 11:12
    2 / 5
    taki sobie
    Krem ma przyjemną lekką konsystencję, dość szybko wchłania się do matu. Nie ściąga twarzy, nie zatyka porów, ale też niczego spektakularnego z kondycją skóry twarzy nie robi. Łatwo wchłania się w skórę, pachnie chemicznie,ale do zniesienia. Najmniej podoba mi się jego niebieskawy sztuczny kolor, wolę gdy krem jest biały lub gdy kolor wynika z dodanych substancji czynnych, wyciągów roślinnych, w tym przypadku raczej to zwykła" farbka". Jego zaletą jest wydajność oraz praktyczne i higieniczne opakowanie. Należy zużyć w 6 miesięcy od otwarcia. Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 40ml
    Używa produktu od:rok lub dłużej

bialaskaaa
    11 marca 2011 o 12:23
    super!
    Nie wiem skąd aż tyle złych recenzji na temat tego kremu. Dla mnie jest super. Mam skórę mieszaną i wchłania się do matu!!! Czuć, że naprawdę nawilża i tej jego piękny zapach... W trakcie dnia nie powoduje jakiegoś nadmiernego błyszczenia się skóry (po normadermie vichy zdecydowanie bardziej się błyszczy i klei ;/) Super kremik, którego na pewno jeszcze kupię! Troszeczkę mało wydajny. Używam tego produktu od: ponad miesiąc Ilość zużytych opakowań: jedno

fenyloetyloamina
    21 stycznia 2010 o 17:10
    gorąco polecam!
    Mam wersję w słoiczku bo jest go tam więcej ;) Krem zachwyca delikatnym zapachem. Jego aplikacja jest dzięki temu bardzo przyjemna. Ogromnym plusem jest jego konsystencja: żel-krem, bardzo lekki, wchłanai się do matu, nie pozostawia żadnej warstwy ale skóra jest mocno nawilzona. Mam suchą cerę skłonną do niedoskonałości i ten krem jest dla niej ukojeniem. Stosują razem z kremem na noc - stanowią idealny nawilżający duet :) Dobrze ze w Yves Rocher często są promocje bo całkiem tani to on nie jest ;) Używam tego produktu od: 4misięcy Ilość zużytych opakowań: 0.5
    Używa produktu od:rok lub dłużej

czarna_90
    13 września 2009 o 10:27
    Mój ulubiony
    Uwielbiam ten specyfiki. Mam suchą skórę, często ściągniętą. Krem, jako jedyny w tej kategorii, radzi sobie z problemami mojej cery znakomicie. Konsystencja lekka, przyjemna. Bardzo szybko się wchłania. Różnice w nawilżeniu czuć już kilka minut po nałożeniu. Jednym słowem - mój ulubiony. Używam tego produktu od: dwóch - trzech lat Ilość zużytych opakowań: wiele

Sarunieczka
    2 lipca 2009 o 23:04
    przyjemny nawilżacz
    Bardzo przyjemny kremik :) Mam wersję w słoiczku.Fajna konsystencja,taki żel-krem,zapach świeży,przyjemny,"wodny".Mam jednak tłustą cerę i muszę go używać bardzo minimalną ilość,ponieważ mimo iż się szybko wchłania,za dwie godziny jestem już tłusta...ale mimo to doskonale nawilża,moja cera po solarium jest bez zarzutu. Używam tego produktu od:3 tygodni Ilość zużytych opakowań:parę kropelek ;)

madamm
    19 marca 2009 o 19:26
    świetnie nawilża
    Doskonały krem nawilżający. Mam cerę bardzo wymagającą, mieszaną, odwodnioną, skłonna do podrażnień. Potrzebowałam czegoś latem, gdy moja skóra była przesuszona słońcem. Zdecydowałam się właśnie na ten żel-krem. Wchłania się szybko, ma lekką konsystencję. Idealny pod makijaż. Nawilża skutecznie, łagodzi podrażnienia, szybko likwiduje suche placki na skórze ;) Daje ulgę ściągniętej skórze już od pierwszego użycia. Zapach delikatny, przyjemny. Wydajny. Nie daję 5 gwiazdek jedynie za brak filtrów - poza tym bez zarzutu. Polecam bo warto :) Używam tego produktu od:używałam latem i jesienią Ilość zużytych opakowań:1