Ziaja, Plantica, Odżywka do włosów farbowanych `Olej rycynowy`

Ziaja, Plantica, Odżywka do włosów farbowanych `Olej rycynowy`

Aktywna odżywka z Heliogenolem- substancją doskonale chroniącą kolor włosów farbowanych. Włosy mają bardziej trwały kolor i odzyskują naturalny połysk.Są odpowiednio nawilżone i bardziej gładkie.
Działanie:
- Zapobiega utracie koloru i wyraźnie przedłuża jego trwałość.
- Skutecznie przyspiesza regenerację włosów.
- Wzmacnia i odbudowuje ich naruszoną strukturę.
- Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
Właściwości:
- Posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania.
- Ma świeży, przyjemny zapach i jest wydajna w użyciu.
Substancje aktywne
- Heliogenol,
- Prowitamina B5 (D-panthenol),
- Witamina A,
- Witamina E,
- Wyciąg z aloesu
Sposób użycia: niewielką ilość odżywki nanieść równomiernie na świeżo umyte włosy. Nie spłukiwać. Równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach.

NAJLEPSZY!

Kupiłam tą odżywkę ponieważ spodobało mi się opakowanie ;) I to że było napisane z olejkiem rycynowym, nie mam farbowanych włosów i nigdy ich nie farbowałam, pierw szamponem później ta odżywką i znowu szamponem, jak wyschły były naprawde SUUUPERR!
Plusy:
+Wydajny
+Nie jest ani za gęsty ani za zatki
+Łatwo się rozczesuje włosy
+Cena
+Zapach, i tutaj....zapach jest taki swietny, jak bym była u fryzjera, tak profesjonalnie pachnie! Kocham ten zapach ;)
+Poprawiło mi kondycje włosów (nie przetłuszczaja sie tak szybko, lśnią, są miękkie, szybciej rosną!!!, jeszcze pachną,układają się, są gęste)

Naprawde super produkt Polecam!

Używam tego produktu od: 2 Miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Nie wrócę do niej

Miałam (i mam) fioła na punkcie oleju rycynowego, lubię Ziaję więc postawiłam sobie za cel przetestować tę odżywkę. Zauważyłam, że linia Plantica jest wycofywana, szukałam tej odzywki wszędzie,w końcu kupiła mi ją koleżanka w swoim mieście (koleżankę serdecznie pozdrawiam :) )
Kosmetyki Ziaja do ciała oceniam wysoko, do włosów...cóż...jakoś mi nie przypasiły

-na pewno trzeba ją spłukiwać, inaczej włosy wyglądają po prostu smętnie, są przyklapnięte
-mam rozjaśniane włosy, chciałam żeby ta odzywka powstrzymała je przed płowieniem (w końcu olej rycynowy ma właściwości przyciemniające)- niestety, nic z tego
-końcówki jak się rozdwajały tak się rozdwajają
-dimethicone

+regeneruje bez szału, ale jednak
+włosy zaczęły błyszczeć, a tego nawet producent nie obiecywał
+zapach, no przepiekny!!!

Bardzo mi przykro, że wystawiam tylko 1,5 gwiazdki, oczekiwałam czegoś więcej. Mam wrażenie, że po prostu moje włosy nie lubią Ziaji, gdyż moje koleżanki chwalą produkty do włosów tej marki.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Porządna

Nie stosuję odżywek regularnie po każdym myciu, ale
po farbowaniu, aby uchronić włosy przed zniszczeniem.
Po każdej koloryzacji starałam się ją nakładać tak ze 2-3 razy w ostępach tygodniowych.

Uważam, że spełnia swoją rolę: włosy trzymają się dobrze, są błyszczące, gładkie, nie rozdwajają się i nie są przesuszone.

Jednakże z moich włosów trzeba ja spłukać, w przeciwnym wypadku włosy będą wyglądały na nieumyte.
Czasem robię też tak, że nakładam ok. 1 godzinę przed myciem, a potem dokładnie zmywam ją szamponem.

Podsumowanie:
+ tania
+ nawilża i odżywia włosy farbowane
+ łatwo dostępna

- nie jest zbyt wydajna, na moje włosy starcza na 2-3 nałożenia
- trzeba ją spłukiwać

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

poprawna

Miałam większość odżywek z tej serii i generalnie uważam, że nie są złe. Można je określić jako poprawne do włosów normalnych bez większych wymagań. Jest tania, łatwo dostępna, wydajna. Jednak stosowana na dłuższą metę bez mask czy olejów niestety to za mało dla moich zadbanych włosów. Koniecznie muszę uzupełniać pielęgnację czymś mocniejszym, ale jak wiadomo to tylko odżywka.
Dobrze się rozczesują po niej włosy, nie obciąża ich, ale ja nakładam jej dużo, długo ją trzymam w cieple i zmywam.

Można spróbować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego opakowania

Ziaja jak zawsze niezawodna

Ta odżywka to kolejny z wielu dowód na to, jak niezawodne i dobrej jakości produkty ma w ofercie Ziaja.

Same plusy!!!
- wyraźnie nawilża, uelastycznia, dodaje życia i połysku włosom
- bardzo ułatwia rozczesywanie
- nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczania się
- prosty, przyjazny dla włosów skład bez zapychających silikonów i parabenów
- optymalna konsystencja: nie za rzadka, nie za gęsta
- skuteczna w działaniu i komfortowa w stosowaniu niezależnie od tego, czy położona bez czy ze spłukiwaniem
- poręczne opakowanie: dla mnie szampony jak i odżywki muszą dać się postawić do góry nogami, bo nie cierpię wyciskania z butelek :P
- przystępna cena i dobra dostępność

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: tak dużo, że nie pamiętam :)

wspaniała!

Przyznam bez bicia: mimo iż od wielu lat tańczę wokół moich włosów, po odżywki Ziai dotąd nie sięgałam. Powód? bardzo prosty, choć równie idiotyczny: w głowie mi się nie mieściło, by odżywka za 4 zł zdziałała na mojej głowie więcej niż np. Tigi... A jednak. A jednak, a jednak, a jednak, po trzykroć a jednak!:) Odżywka ta jest po prostu wspaniała, choć stosuję ją nieco odmiennie od zaleceń producenta: nakładam ją na mokre włosy, łażę z nią pół godziny (a to sobie kawy zaparzę, a to bluzkę wyprasuję, a to na Wizaż zerknę:) ), następnie spłukuję. Efekt? Włosy miękkie, delikatne, niezwykle lekkie, przelewające się przez palce. Sprężyste i świetnie układające. Z połyskiem. A u mnie sprawa nie jest prosta: włosy mam z natury bardzo ciemne, choć, mimo zaczętej dopiero rok temu trzeciej dekady, równie mocno posiwiałe, na dobitkę o pięciu miesięcy rozjaśniane do zimnego blondu:) Nie jest więc łatwo sprostać ich wymaganiom. Ziaja spełniła je z naddatkiem. Niestety, ciężko dostać oryginalną wersję, będę musiała spróbować nowe, w białej butli.

Ilość zużytych opakowań: wszystkie dostępne:)

Najlepsza jaka mialam !

Przyznam iz nigdy nie zakupila bym tej odzywki sama- nie wiem czemu. Mam ja dzieki mojej mamie ktora kupila ja gdzies na promocji za 4 zl ale jej nie pasowala wiec dala mi-acha to teraz ja sie bede z nia meczyc, wiedzialam ze ta odzywka pujdzie na straty- pomyslalam a ze akurat wax mi sie skonczyl, coz musialam wyprobowac i Bogu dzieki !! odzywka jest swietna, bardzo dobrze nawilza , nablyszcza , swietnie sie rozczesuja po niej wlosy juz po kilku minutach po nalozeniu, nie obiciaza i co bardzo wazne nie podraznia skory glowy! Polecam zmywac ja po kilku minutach wtedy maciie gwarantowane ze ja nie obciazy, wydaje mi sie ze chroni kolor ale dodam ze uzywam razem z szamponem. Jesli w przyszlosci mnie nie uczuli lub nie znajde czegos lepszego bedzie to moj kwc. jedyna wada jest to iz bardzo trudno ja dostac.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

zdecydowanie porządny kosmetyk.

Nie jestem fanką odżywek drogeryjnych, do tej pory używałam profesjonalnych, ale po przeczytaniu recenzji i wziąwszy pod uwagę wielkie zaufanie, jakim darzę Ziaję - zaryzykowałam z rycynową odżywką i nie żałuję.

Za tak niską cenę otrzymałam dobry produkt, w dodatku niezwykle wydajny.

+ od pierwszego użycia ujął mnie zapach, jest kosmetyczny, fryzjerski, zupełnie inny od odżywek, jakie testowałam
+ nie obciąża włosów (choć trzymam go na włosach zgodnie z instrukcją 3-5 minut i spłukuję, zatem nie wiem jak zachowywałaby się ta odżywka po zastosowaniu na suche włosy)
+ wyraźnie wzmacnia i odżywia (znajomi mówią, że mam lśniące włosy, z połyskiem)

Nie wiem czy to zasługa Ziai czy mojego organizmu, ale zaczęło mi rosnąć dużo nowych włosków. Są naprawdę zdrowe.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno.

prawie jak Vitamino Color

Świetna odżywka za świetnie śmieszną cenę.
Teraz występuje w nowym opakowaniu, biało czerwonej buteleczce 200 ml, pod nazwą "odżywka intensywny kolor". Skład pozostaje bez zmian.

Moje włosy: od lat farbowane ciemnym brązem, długie, zadbane, nie wymagają wiele by dobrze wyglądać.

Przed wypróbowaniem Ziai używałam Vitamino Color L\'Oreal Prof. Szczerze mówiąc nie widzę wielkiej różnicy (być może po Vitamino Color jest nieco lepszy poślizg przy rozczesywaniu), dlatego pięć gwiazdek - warto nagradzać produkty niedrogie, a bardzo dobre.

Ziaja jest bardzo wydajna, na gęste włosy nieco za łopatki wystarcza porcja wielkości orzecha włoskiego. Odżywkę spłukuję po 3-4 min., bo mam włosy przetłuszczające i nie bardzo lubię gdy pozostaje na nich coś niezmytego.
Miła konsystencja, odżywka fajnie się rozprowadza. Pięknie pachnie. Po spłukaniu włosy są gładkie, miękkie w dotyku, dobrze się rozczesują. A kiedy wyschną - fajnie błyszczą, są sypkie, zdyscyplinowane, ale nie obciążone.

Bardzo dobra rzecz, polecam. :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie, codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

na tą cenę super!

odżywkę kupiłam po używaniu szamponu z tej serii który jest bardzo udany przyznam sie że lubię odżywki nbardziej naturalne bez silikonów dlatego daje 4 gwiazdki bo ziaja zmieniła trochę skład i owe silikony mozna w niej znaleźć, ale nie tyle co inne słynne koncerny typu elseve . trzymam ją zawsze 15 min pod czepkiem i mimo że ma ona olej rycynowy ja jeszcze dolałam do niej buteleczkę oleju, żeby lepiej podziałła efekt włosy miękkie śliskie łatwo się rozczesują.odżywka jest tania olej też nie trzeba niewiadomo jak przepłacać polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Jak na drogeryjną to jedna z lepszych!

Zawsze jak użyję Ziaji to moje włosy są miękkie, łatwo się rozczesują.Polecam robić sobie od czasu do czasu taką maseczkę z niej na pół godziny.Jak za taką cenę to cud-miód.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

A połysku brak

Zużyłam trzecie opakowanie tej odżywki i muszę stwierdzić, że nie jestem już tak zachwycona jak kiedyś. No, ale zacznę od zalet. Odżywka ma nietłustą, lekką konsystencję, jednak nie przelewa się przez palce (za co duży plus!). Bardzo łatwo ją rozprowadzić. Ułatwia rozczesywanie, nie robi z moich suchych loków szopy. Sprawia, że długo zachowują świeżość i dobrze się układają, nie są sztywne, ale miękkie i lekkie. Ma delikatny, przyjemny zapach. Jest szalenie wydajna, kosztuje niewiele i ma wygodne opakowanie, które można postawić do góry nogami, gdy zawartość się kończy. Dużym plusem dla mnie jest też to, że nie trzeba jej spłukiwać (oszczędza się na czasie ;)).
Nawilżenia, zwiększenia gładkości, regeneracji – czyli obiecanek producenta – nie zauważyłam. Jednak największym minusem dla mnie jest to, że włosy są po niej bardzo matowe (producent wspomina o połysku...). Przy pierwszej butelce byłam całkiem zadowolona z efektu, ale z każdą kolejną już coraz mniej. Nie wymagałam od tej odżywki nie wiadomo jakiego połysku, ale włosy pozbawione go też nie wyglądają dobrze. :(
Używałam jej ze spłukiwaniem i bez, w większych ilościach i mniejszych – ale nic to nie pomagało.
Może kiedyś jeszcze się skuszę, ale na razie nie zamierzam do niej wracać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy