Inglot, AMC, Bronzing Multicolour Powder (Paskowy puder brązujący)

Inglot, AMC, Bronzing Multicolour Powder (Paskowy puder brązujący)

Kategoria
Marka

Puder brązująco - rozświetlający, składający się z palety 5 idealnie skomponowanych ze sobą odcieni. Daje naturalne, matowe wykończenie. Doskonaly do wymodelowania twarzy, kości policzkowych. Nadaje się również do ciała. Do wyboru kilka zestawów kolorystycznych.

prasowane

Jest ok

Bronzer ok, ale bez szału. Kupiłam go, bo w Hebe był w promocji, a lubię markę Inglot. Mam mnóstwo ich cieni, ale nie miałam nigdy nic do twarzy. Opakowanie bronzera jest bardzo solidne, produktu tez jest całkiem sporo. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że wystarczy niewielka ilość produktu do ocieplenia twarzy to zauważymy jak bardzo wydajny jest to produkt. Nie sypie się, nie robi plam, u mnie sprawdza się ok, ale niestety wybrałam sobie zbyt ciepły odcień, trochę zbyt rudo wygląda na buzi w mojej opinii. Jakoś go zużyję, ale dla mnie jest ok. Nie ma tragedii.

Jest super

W swoim życiu nie miałam za dużo bronzerow.
Był czas że wcale ich nie używałam.
Ale postanowiłam coś z tym zrobić i wybrałam ten bronzer bo słyszałam o nim wiele dobrych opini.
No i się nie zawiodłam.
Bronzer sprawuje się super jest trwały.
Mimo że wydaje się być wielokolorowy to po nałożeniu ma bardzo ładny kolor.
Nie sypie się, jest taki jak być powinnien.
Jak się skończy to kupuje kolejne opakowanie beż wąchania.
Jednym słowem polecam ????

Bez Szału

Bronzer jak bronzer, nie ma czego się tu wyszukiwać.
Ma solidne opakowanie- ale niestety z góry plastiku.
Ładnie wygląda to że składa się z wielu odcieni. Nakłada się ok i nosi się ok ale nie ma jakiegoś wielkiego zachwytu

Niezły bronzer

Bardzo wydajny produkt, ładny kolor, efekt można stopniować odpowiednio nabierając na pędzel z jaśniejszej lub ciemniejszej strony. Utrzymuje się cały dzień, opakowanie z solidnego plastiku. Nie pamiętam ile kosztował, mam go ponad rok i widać tylko małe denko. Zużyję do końca, ale nie wiem czy kupię ponownie - jest wiele innych produktów tego typu, które chciałabym przetestować i wypróbować :)

Ujdzie

Ciężko mi jednoznacznie ocenić ten bronzer.
Nie wspominam go zbyt dobrze, bo krótko po zakupie niefortunnie upadł i cały się pokruszył na drobne kawałeczki. Niestety to już nie pierwsza tego typu moja przygoda z Inglotem - ich formuła sprawia, że kosmetyki tej marki są kruche i bardzo delikatne, kruszą się nawet przy delikatnym upadku z niskiej wysokości.
Jakimś cudem nie miałam nigdy tego typu problemu z produktami innych marek pomimo upadków.

Co do samej jakości bronzera:

Bardzo dobry puder brązujący i kolejny produkt z Inglota z którego jestem zadowolona.

+ jest bardzo wydajny,
+ ładnie brązowi cerę,
+ nie tworzy plam,
+ trwały,
+ ładne i wygodne opakowanie,
+ kolory,
+ łatwo nabiera się na pędzel,

Warto wypróbować, polecam.

Świetny

Używam tego bronzera w kolorze nr 78 (kolor ten nie wpada w żadnym stopniu w pomarańcz jak wiele pudrów brązujących) do podkreślenia kości policzkowych oraz do lekkiego wykonturowania twarzy.
U mnie sprawdza się świetnie.

+ równomiernie się nakłada i nie tworzy plam na twarzy
+ lekko rozswietla cerę
+ jest wydajny
+ spora gama kolorystyczna

Jak do tej pory zauważyłam jeden minus, że dość szybko zanika jego widoczność na twarzy.

Szału nie ma

Puder jakich jest wiele dostępnych, ale za niższą cenę. Cena jest wysoka, w stosunku do jakości.

Nic specjalnego na twarzy nie robi.
Po użyciu mam wrażenie, że wszędzie na dłoni mam małe błyszczące drobinki, bo puder nie za łatwo nabiera się na pędzel i się osypuje.
mam odcień nr. 79 (podobno najjaśniejszy), niestety mam uczucie, że po nałożeniu na twarz wpada w pomarańcz/ rudy.
Opakowanie jest ładne, wygląda na solidne, eleganckie. Nie włożyłabym jednak luzem pudru do torebki, bałabym się że dojdzie do pokruszenia. Puder w opakowaniu jest wszędzie. Na wszystkich załamaniach, co nie wygląda ładnie. Napisy się utrzymują bez problemu.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa

zwykły

Ogólnie uważam, że ten bronzer nie jest wart swojej ceny. Zachęcona przez Panią w Dauglasie kupiłam, miał lekko rozświetlić policzki. Niestety nie robi nic poza swoją podstawową funkcją, nie zauważyłam efektu rozświetlenia...

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

słabo..

jak na taką cenę stwierdzam, ze to porażka..

wady:
-nie można nabrać na pędzel
-strasznie sie swieci na twarzy
-po rozprowadzeniu praktycznie go nie widac
-według mnie wygląda on sztucznie
-szybko sie zmazuje
-cena..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

tandeta

Co to jest i za taką cenę? Dla mnie jest to zbity kamień, który nie da się go nabrać na pędzel. Bronzer? To chyba żart. Nawet jak udało się go nabrać i rozświetlić policzki, to wogóle nie było go widaćJestem na wielkie NIE.

Używam tego produktu od: 1 roku, ale go wogóle nie używałam
Ilość zużytych opakowań: prawie nic

Szału nie ma...

Ogólnie rzecz mówiąc bronzer nie nadaje się do samego konturowania buzi ponieważ za bardzo się świeci.
Druga sprawa szybko znika z twarzy i praktycznie go nie widać ,nie ma efektu.Po trzecie cena jest zbyt wielka jak na taką tandetę. Jedyny plus ...jak dla mnie brak.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie