Christian Dior, DiorShow Mascara (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający) (stara wersja)

Mascara została stworzona z myślą o "mocnym" (w stylu glamour) makijażu rzęs. DiorShow intensywnie wydłuża, pogrubia i podkręca każdą z rzęs. Jest trwała, nie osypuje się, równomiernie rozprowadza na rzęsach.

Zaznaczylam,ze nie wiem czy kupie bo jego czarny brat jest lepszy.

Tusz jest bardzo dobry tylko trzeba sie troche napracowac,zeby uzyskac ten efekt sztucznych rzes. Jesli chcemy naturalny efekt to jedna czy dwie warstwy beda ok.Odjelam pol gwiazdki za wielgachna szczote.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

super efekt

Jeden z moich ulubionych tuszy, co jakiś czas do niego wracam.
100% czerni w czerni Można nim wyczarować niezły wachlasz
Efekt bardzo ładny, pogrubia rzęsy, nie skleja, nie rozmazuje się, nie obsypuje
Szczoteczka duża.

Minus
-strasznie krótki termin przydatnosci. Wg mnie raz na miesiąc wypada kupić nowy , chociaż słyszałam inne opinie.
u mnie po miesiącu zaczyna być strasznie gęsty i sklejać rzęsy i za to odejmuję gwiazdkę

Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowymiarowe

bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych tuszy, co jakiś czas do niego wracam.
100% czerni w czerni :)
Efekt bardzo ładny, pogrubia rzęsy, nie skleja, nie rozmazuje się.
Szczoteczka duża, ale można się przyzwyczaić i nauczyć nią posługiwać.

Zapewne za jakiś czas powrócę do niego mimo, że cena jest dość duża.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć, ale kilka ich już było przez tyle lat

Odnalazłam ideał!

To wreszcie to, czego szukałam!
Jadąc na wakacje, zdecydowałam zakupić wodoodporną wersję tuszu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Rzęsy wyglądają jak przysłowiowe firanki! :)
Szukając ideału wracałam wciąż do Max Factora 3000, który był najlepszy spośród dotychczasowo używanych tuszy, ale teraz wiem, że Diorshow zostanie ze mną na baaaardzo długo! Totalny KWC!
Nakładam go na serum również z Diora

Używam tego produktu od: 2 tygdoni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niestety to nie to

Mam dość gęste rzęsy, lekko podkręcone, ale niestety średniej długości - wręcz krótkie.

Uwielbiam mieć idealnie rozdzielone oraz wydłużone, nie wymagam od tuszu pogrubienia. Jednak ten tusz ani rzęs nie wydłużał, ba nawet nie pogrubiał. Jedynie lekko podkręcał, jednak dla widocznego efektu trzeba lekko pomóc mu palcami...

Za 11o zł oczekiwałam czegoś zdecydowanie lepszego. Taki efekt można spokojnie otrzymać tańszymi kosmetykami, ale może ja mam złe rzęsy do niego :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

bubel

Tusz dostałam w prezencie, całe szczęście, bo takiego bubla chyba nie miałam. Kiepsko wydłuża, prawie wcale nie pogrubia i wysycha po miesiącu używania. Dodatkowo nie można go zmyć (ani micelem, ani płynem 2-fazowym). Marka Dior sie nie popisała :-(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Ideał

Genialna konsystencja, tusz pięknie rozprowadza się na rzęsach, podkręca, wydłuża, zagęszcza. Rzęsy stają się jak firanki po kilku warstwach, przy tym rzęsy są ciągle elastyczne. Tusz nie kruszy się, ładnie utrzymuje się cały dzień. Dla mnie najlepszy tusz.

Ilość zużytych opakowań: 4x10ml

szkoda pieniedzy

Szukajac nowego tuszu do rzes skusilam sie na slynny Diorshow i popelnilam wielki blad. Mam z natury bardzo dlugie rzesy, ktore nie wymagaja podkrecania (ten tusz i tak nie podkreca), ale poniewaz lubie teatralny efekt oczekuje pogrubienia przy jednoczesnym rozdzieleniu rzes, a nie ich sklejania. Tutaj ten tusz sie nie sprawdza - nowy nie pogrubia, a im starszy tym bardziej skleja rzesy.

Ten sam efekt mozna osiagnac jakimkolwiek tuszem za 10 zl, bo nie sztuka jest pogrubic rzesy sklejajac je. Kolejny minus to brzydkie i bardzo plastikowe opakowanie niegodne 25 € i marki z "wyzszej polki". Jedyny plus tego tuszu to rozany zapach, ale to nie wystarczy.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

ulubiony

jeden z moich ulubionych.
zastanawiałam się zamawiając go przez bardzo sprzeczne opinie na jego temat, i nie żałuję.
był idealny dla moich rzęs. \\
+świetnie wydłuża i podkręca - kiedy miałam czas na \'długie malowanie\' oko wyglądało identycznie jak wtedy kiedy miałam przedłużone rzęsy
+świetnie pogrubia
+nadaje intensywny czarny kolor
+nie zasycha
+nie kruszy się w ciągu dnia

- oczywiście cena
-czasem sklejał mi rzęsy
-wiem że nie jest wodoodporny ale to co się działo kiedy się rozpłakałam było naprawdę masakrą, wyglądałam trochę jak satanista no i piekły mnie oczy
- ciężki do usunięcia płynem do demakijażu bądź mleczkiem, kiedy miałam podrażnione oczy strasznie mnie piekły podczas demakijażu. jednak żel do mycia twarzy dawał sobie radę

mimo wad jest to zdecydowanie jeden z najlepszych tuszy jakich używałam i jeśli tylko będę mieć jakąś nadprogramową gotówkę kupię go bez zastanowienia

Używam tego produktu od: narazie nie używam

Tragedia

Nie polecam!

Nie widzę zadnych plusów prócz znanej marki.

Minusy:
-Tusz skleja rzęsy.
-Po ok 2godzinach szczypią oczy.
-Na rzęsach tworzą się grudki, które po calym dniu odpadaja i pozniej sypią się na policzki

Lepiej kupić tusz za 15 zł i na pewno będzie lepszy efekt. Osobiście polecam Oriflame

Używam tego produktu od: tygodnia

Totalne nieporozumienie

Jestem bardzo rozczarowana tuszem. Kupuję od dłuższego czasu Lancome Hipnose Star, ostatnio miałam też Hipnose Drama, chciałam spróbować czegos innego i trafiło na Diora.....i PORAŻKA. Pogrubia? Moim zdaniem zlepia rzęsy, w ogóle ich nie wydłuża. KIedys używałam tuszy Max Factor, Loreal, nigdy nie byłam tak rozczarowana jak tym tuszem. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodni, ale chyba wyląduje w koszu
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

bez SHOWu

Przyjemny, ale przereklamowany kosmetyk.

Plusy:
+pogrubia
+wydłuża
+nigdy się nie obsypie i nie rozmaże, bo on się zwija w jakieś żelowe kulki przy zmywaniu:) - pewnie kwestia składu: wosków i olejków, więc zdarzało mi się dosłownie go ściągać z rzęs, zamiast zmywać
+pielęgnuje rzęsy
+pojemność i wydajność

Minusy:
opakowanie
cena!!!!!! - gdyby ten tusz był tańszy, ocena byłaby wyższa
skleja strasznie - niby wystarcza na długo, ale im dłużej otwarty, tym jeszcze bardziej skleja, co się w końcu robi nieznośne.

Nie wiem.
Za tę cenę na pewno nie. Najgorszy nie jest, ale wybitny też nie. Patrząc na jego właściwości powinien kosztować jakieś 20zł, a nie 120.

Używam tego produktu od: używałam przez 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka