Uriage, Hyseac, Soin Actif aux AHA (Krem z kwasami AHA)

Uriage, Hyseac, Soin Actif aux AHA (Krem z kwasami AHA)

Krem z kwasami AHA przeznaczony do skóry tłustej, trądzikowej z niedoskonałościami, zaskórnikami, rozszerzonymi porami i nierównościami na powierzchni skóry. Innowacyjne połączenie kwasu glikolowego i argininy (tzw. kompleks amfoteryczny) zapewnia właściwy poziom pH preparatu przy jednoczesnym kontrolowanym i powolnym uwalnianiu w jednostce czasu kwasu glikolowego.
Formuła produktu zawiera 2% kwas jabłkowy oraz 7% ester kwasu jabłkowego, dając łagodne działanie złuszczające aktywnie redukując liczbę zaskórników. Skóra staje się gładka, czysta, bardziej matowa i promienna. Skuteczność produktu potwierdzona w badaniach klinicznych.
Wskazania: Skóra mieszana i tłusta z tendencją do powstawania zaskórników, z rozszerzonymi porami i nierównościami skóry.
Skład: kompleks kwasów AHA nowej generacji, pirocton olaminy, fitosfingozyna, wyciąg z wierzbownicy.

Skład: Aqua (Water), DI-C12-13 Alkyl Malate, Cyclopentasiloxane, Corn Starch Modified, C14-22 Alcohols, Glycolic Acid, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Malic Acid, Cyclohexasiloxane, Sodium Hydroxide, C12-20 Alkyl Glucoside, Arginine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Diphenyl Dimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone, Parfum (Fragrance), Piroctone Olamine, Isohexadecane, Xanthan Gum, Phytosphingosine, Butylene Glycol, Polysorbate 80, Lecithin, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitan Oleate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Metabisulfite (04.07.2011.)

Cena: 42zł / 40ml
/m/

dobry

wydajny, konsystencja nietłusta, dobrze sprawdza się na bardzo tłustej trądzikowej cerze, nie zatyka porów.
Przyjemna aplikacja, skóra nawilżona. Jednak nie zauważyłam wyjątkowego działania kwasów AHA.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bez spektakularnych efektów.

Mam skórę suchą, no może ostatnio lekko w stronę mieszanej, ale co roku jesienią funduję jej kurację kremem z kwasami, żeby oczyścić pory, które mam rozszerzone, poprawić koloryt i co nieco się złuszczyć po lecie. Krem Uriage używał się przyjemnie, ale efekty były raczej delikatne.

Krem ma lekką konsystencję, dobrze się nakłada i dobrze wchłania. Inne wizażanki piszą o zapachu, ja opakowanie skończyłam w okolicach marca b.r. i za nic nie mogę sobie tego zapachu przypomnieć, więc na pewno nie był ani drażniący ani super ładny.
Po użyciu kremu skóra jest lekko nawilżona, nie jest sucha ani ściągnięta, uczucie jest przyjemne, dopiero po chwili można się zorientować, że nie jest to krem nawilżający. Pierwszemu nałożeniu towarzyszyło delikatne szczypanie, charakterystyczne u mnie dla kosmetyków z kwasami owocowymi, ale ustąpiło szybko i potem już nie wróciło.

Jeżeli chodzi o zasadnicze efekty to:
- skóra była po nim lekko rozjaśniona, koloryt ujednolicony
- moje rozszerzone pory totalnie nieruszone
- widowiskowe złuszczanie nie wystąpiło, raczej działa na poziomie mikro złuszczania
- skóra oczyściła mi się troszkę, ale nie w zadowalającym mnie stopniu, nie towarzyszył też temu tak zwany wysyp (wiadomo czego).

Kosmetyki z kwasami AHA zwykle wystawiają na dość ciężką próbę moje naczynka, często mam po nich zaczerwienione i rozpalone policzki, po tym kremie nic takiego nie wystąpiło, jest wiec delikatny i przyjazny dla naczynkowców-wrażliwców.

Ogólnie używało się przyjemnie (od września do grudnia a potem w lutym i marcu), ale efekty jego działania jak dla mnie były za słabe i w tym roku chyba nie sięgnę po niego ponownie.

Są lepsze kremy z kwasami

Krem mnie nie zachwycił z powodu swojego zbyt słabego działania, nie zauważyłam poprawy kondycji skóry, ale też jej nie pogorszył. Nie zauważyłam też praktycznie żadnego efektu złuszczenia i wygładzenia skóry, konsystencja kremu raczej rzadka, troszkę wodnista, dzięki temu może starcza na dłużej, zapach nie jakiś powalający ale też nie odpychający, taki jakby lekko cytrusowy, kwaskowy.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

ideał !!!!

Używałam juz wiele tego typu specyfików i zdecydowanie ten jest najlepszy ! Ma super konsystencję gdzie np. w kremie vichy normaderm konsystencja jest do bani. Ten z uriage ma przyjemny zapach i co najważniejsze działa - już dawno nie miałam takiej cery ! Po za tym cena 40 -55 zł gdzie vichy czy lrp to wydatek rzędu 70 zł. Polecam, to mój pierwszy produkt z uriage i na pewno nie ostatni. Polecam ! Polecam ! Polecam !

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Jeden z najlepszych

Zdradziłam Vichy Normaderm dla Uriage Hyseac. Daje natychmiastowy rewelacyjny efekt. Zlikwidował wszystkie drobne zaskórniki, zminimalizował pory a dodatkowo przebarwienia są coraz mniej widoczne. Co ważne efekt się utrzymuje!!! Z pewnością będę go używać. Polecam wszystkim jako kurację przed ważnym wyjściem!
Jeden minus- po nałożeniu trzeba chwilę odczekać z aplikacją podkładu, inaczej się "roluje" na skórze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

KWC!

PLUSY:

- wygładza skórę
- wybiela przebarwienia
- zwęża pory, ale minimalnie
- skóra po naniesieniu się aksamitna! :) szczególnie jeżeli nałoży się krem na noc
- bardzo dobrze radzi sobie z stanami zaplanymi

MINUSY
- szczypie przy nakładaniu, ale naprawdę króciutko
- przed użyciem najlepiej wstrząsnąć tubką, bo może się zdarzyć, że krem się rozdwaja
- warto zrobić sobie przerwę od niego, zastąpić go na parę dni innym kremem, bo rzeczywiście przy regularnym stosowaniu trochę jest brak efektów

OGÓLNIE: mój KWC, na pewno do niego wrócę, bo jestem przekonana co do jego działania. Uwielbiam budzić się rano i widzieć efekty, czyt. mniejsze zaczerwienie, gładka, rozjaśniona i promienna skóra! :)

Ilość zużytych opakowań: u końća pierwszego

JEDEN Z NAJLEPSZYCH Z AHA

PLUSY:

- przede wszystkim spełnia powierzone mu zadania, bardzo skutecznie oczyszcza cerę, u mnie efekty były widoczne już po paru dniach, pory na nosie zwężone, poznikały czarne kropki, struktura skóry bardziej jednolita, małe pryszcze poznikały, większe złagodniały i stały się mniej nabrzmiałe,

- świetnie wygładza, juz po jednym zastosowaniu (!)
skóra była bardziej miękka i gładka,

- skutecznie przeciwdziała stanom, zapalnym,

- nie przesusza na wióry mojej skóry co jest niemal rzadkością wśród tego typu produktów,

- ujednolica skórę i sprawia że jest jaśniejsza (złuszcza zatem to normalne)

- jest bardzo wydajny,

- nie klei się i dobrze się wchłania,

- praktyczne, normalne opakowanie to dla mnie zawsze plus,

- nie uczula i nie podrażnia,

- bardzo dobrze razi sobie ze śladami po pryszczach i z przebarwieniami, jest w tym niezastąpiony.

MINUSY:

- ma kwasy AHA zatem szczypie, jest to nieprzyjemne ale nieodzowne, w pierwsze dni jest to bardzo nieprzyjemne potem staje się delikatniejsze ale nigdy całkiem nie zanika, uważam że jak ktoś nie ma wcale doświadczenia z kwasami to lepiej niech na początek kupi coś bardziej delikatnego.

OGÓŁEM polecam! :) Przypomina mi trochę Cleanace K od Avene tylko że jest lepszy heh :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

słaby

Na początku widać efekty, skóra jest ogólnie w lepszej kondycji, później nie robi już nic poza szczypaniem. Bardzo słabiutko, niewiele zdziałał a jeżeli już to bardzo wolno, pod makijaż się nie nadaje.

spisałeś się !

Szata graficzna mojego kremu troszkę się zmieniła, ale myślę, że skład i działanie dalej ma takie samo. Do rzeczy....
W moim przypadku obietnice producenta zostały spełnione przy używaniu go codziennie na noc.
Po okropnej i nieudanej kuracji kremem o podobnych obietnicach musiało upłynąc dużo czasu zanim dałam szansę innemu .
Ten krem sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Mianowicie:
- po pierwszej aplikacji nie wystąpiły podrażnienia, poparzenia czy inne bolesne w skutkach sprawy. Bardzo mnie to ucieszyło, pierwszy znak, że krem nie działa intensywnie.
- Używam go od ok. 4 miesięcy i widzę efekty, więc trzeba byc cierpliwym i nie zmieniac swojej pielęgnacji zbyt często (z tego nic dobrego nie wyjdzie)
- krem złuszcza naskórek delikatnie (nakładam go głównie w strefie T)
- nie powoduje zapchania porów, wręcz przeciwnie, zauważyłam ich stopniowe oczyszczenie
- nie wysuszył skóry na "wiór" (jednak na dzień aplikowałam również kremy nawilżające)
- uregulował wydzielanie sebum! , teraz nie muszę poprawiac makijażu, puder zniknął z mojej torebkowej kosmetyczki
- wraz z wiekiem przysłowiowe "wysypy" wyprysków na twarzy malały, ale mimo wszystko (szczególnie przed okresem) lubiły się pojawiac. Teraz zdarza się"raz na ruski rok". Stan mojej cery diametralnie się polepszył. DZIĘKUJĘ CI ZA TO !
- ma konsystencję emulsji, łatwo można go rozprowadzic i szybko się wchłania
- wydajnośc- świetna, cały czas używam tej samej tubki (tylko nie aplikuję go na całą twarz)
- cena - raczej nie jest wygórowana jak na tego typu dermokosmetyk

Próbuję odszukac jakąś wadę i ... mogłoby to byc tylko moje życzenie, aby była wersja kremu w opakowaniu airless :) Ale to chyba wszystko.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza tubka

jestem z niego zadowolona

Krem ten wcisnęła mi Pani konsultantka w SP gdy poszukiwałam czegoś z kwasami na noc do złuszczania. Myślałam, że to kolejny bubel. Jednak krem pozytywnie mnie zaskoczył.

Stosuję go 2-3 razy w tygodniu na noc i doskonale sobie radzi z moją cerą. Delikatnie złuszcza, buzia staje się gładsza i promienna. Znikają mniejsze niespodzianki. Co prawda nie zauważyłam zmniejszenia porów, ale cudów też się nie spodziewałam.

Plusy:
-wydajny
-w miarę delikatny ( nie szczypie mocno po nałożeniu )
-nie zatyka porów
-nie podrażnia
-zmniejsza łojotok
-cera staje się gładsza i miękka
-likwiduje drobne niespodzianki
-nie przesusza cery

Minusy:
-cena ( ja akurat trafiłam na promocję )
-nie zmniejsza porów

Jak dla mnie bardzo dobry krem złuszczający, który warto wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Super!!

Od dłuższego czasu używam tego kremiku i jest naprawdę super!! Zawarte w nim kwasy niwelują w pewny stopniu krostki i zaskórniki. Po dniu pod makijarze m czesto coś tam mi sie na buzi pojawia, a gdy na noc zastosuję ten krem z kwasami, rano gdy wstaję niedoskonałości są o wiele mniej widoczne. Dla mnie super kometyk. Bardzo się cieszę że go poznałam i napewno będe go używała nadal!:)

Ilość zużytych opakowań: 2, kolejne w trakcie użytkowania

Mi się podoba

Kupiłam niedawno, podczas szukania kremów z AHA. Na tle innych wypadł tanio, więc się zdecydowałam. Jestem zadowolona, cara mi się poprawiła, jest "cieńsza" i ma mniej niedoskonałości. Może nie jest to cud nad cudy, ale spełnił moje oczekiwania.
Mam mocno tłustą cerę, więc mnie nie podrażnia, nie szczypie, nie swięcę się po nim.
Jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe