Nivea, Visage, Cera Sucha i Wrażliwa 20 Plus, Regenerujący krem na noc

Nivea, Visage, Cera Sucha i Wrażliwa 20 Plus, Regenerujący krem na noc

Regenerujący krem na noc Nivea Visage został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwej. W jego skład wchodzi m.in. olejek migdałowy i olejek z nagietka, a dzięki bogatej, kremowej formule intensywnie nawilża oraz koi skórę. Skutecznie wspomaga naturalną regenerację komórek podczas snu. Daje efekt wypoczętej, zrelaksowanej i gładkiej skóry każdego ranka.

Tłusty Niewypał

Kupiłam w rossmanie za 10 złotych w promocji(akurat potrzebowalam kremu na noc).Muszę dodać ,że mam skórę suchą ale....
-krem jest mega tłusty i prawie się nie wchłania
-rano moja cera świeci się niemiłosiernie
-gdy myję twarz rano tłusta warstwa kremu się zmywa a cera jest nadal sucha od środka
-zapycha w okolicy brody i na czole(malutkie podskórne krostki)
Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście użyć

Beznadziejny tłuścioch

Ten krem jak dla mnie posiada same minusy
- strasznie zapycha
- nie nawilża
- ma bardzo ciężką konsystencję
- okropny tłuścioch, cera po tym kremie staję się ogromnie tłusta

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć jednego opakowania

super kremik

JEstem z niego bardzo zadowolona. Po pierwsze:
+nie uczula, nie podrażnia
+regeneruje suchą i podrażnioną skórę, chociaż położony na bardzo wysuszoną, graniczącą z podrażnieniem skórą nieco szczypie :|
+nawilża
+nie zatyka porów (mam trądzik hormonalny, którego w żaden sposób nie pogorszył)
+dostępny
+bardzo ładnie pachnie
+estetyczne opakowanie

Jedyne zastrzeżenie to fakt, że szczypie położony na podrażnioną skórę, ale mimo te regeneruje ją i przywraca do normalnego stanu, więc nie wiem co o tym sądzić do końca...

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Uratował mnie podczas mrozów

Ten krem to było zbawienie podczas mrozów tej zimy. Na liry wklepywałam kremy, balsamy i mleczka w skórę żeby nie przypominała pergaminu.

Ten krem spisał się świetnie. Wieczorem smaruje i rano mam nawilżoną, odżywioną cerę. Co ważne - natłuszczał a nie zapychał. Może minimalnie, ale inne kremy potrafiły zrobić masakrę na mojej cerze.
Zostawiał lekko tłustą powłoczkę na twarzy, ale to było jak najbardziej pożądane.
Miło się do używało - delikatny zapach, zbita dobrze rozsmarowująca się konsystencja, dobrze wchłanianie.

Cena odpowiednia do jakości, jak najbardziej polecam na kolejną zimę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zwykły kremik

plusy
-nawilża ale bez rewelacji-będzie lepszy dla skóry normalnej niż suchej
-gęsta tłustawa konsystencja
-opakowanie
-wydajny
-łatwy w aplikacji
-pozostawia lekki film na skórze
-przystępna cena
-dostępność

minusy:
-nie koi skóry
-zapach
-parabeny dość wysoko w składzie

będzie dobry dla skóry normalnej bez wyraźnych problemów

Używam tego produktu od: już nie

dno!

krem jest beznadziejny, dziadostwo do kwadratu, nie nawilża, nie regeneruje, nie robi nic kompletnie ze skórą twarzy - ma takie samo działanie jak kioskowy krem za 2 zł...

coś niedobrego się stało z marką nivea, wszystkie zakupione produkty tej marki okazały sie niewypałem w ostatnim czasie...

zdecydowanie wolę loreal do skóry suchej, rewelka za przyzwoitą (nie tanią, ale też nie zaporową cenę) cenę...

Używam tego produktu od: dawno

najlepszy!

kupiłam ten krem ze względu na tragiczny stan cery, skusił mnie wyraz "regenerujący". O ile zawsze podchodzę do kosmetycznych obietnic z dystansem i nie do końca w nie wierze, to w tym przypadku na prawdę obietnice producenta się sprawdziły.

+krem faktycznie regeneruje skórę
+skóra jest gładka, odżywiona
+wyrównuje koloryt
+nadaje blask :)

Skóra po kremie wydaje się dość tłusta ale nie uważam to za wadę, najważniejsze , że krem faktycznie regeneruje skórę.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

dobry

Zaczęłam go używać miesiąc temu. Po użyciu, skóra jest aksamitna w dotyku. Świetnie nawilża i matuje. Nie mam żadnych uczuleń, wysypów, nic. Ale rano, kiedy wstaję, mam strasznie tłustą skórę, muszę szybko umyć twarz bo źle się czuję.

fajny dla młodych dziewczyn

Ten kremik kupilam po tym gdy pewien podklad okropnie wysuszyl mi cere liczac na to ze mi pomoze.I nie zawiodlam sie! Krem jest tlusty ale nie zapycha.Genialnie poradzil sobie z moimi suchymi skorkami juz po kilku zastosowaniach.Rano skora jest promienna i nawilzona.Zapach typowy dla Nivea.Jak za taka cene to mysle ze warto wyprobowac ;)

Używam tego produktu od: ok.2 miesiecy

Rzeczywiście delikatny.

Tego kremu na noc na pewno nie zastąpię żadnym innym.
Mam młodą cerę, która nie potrzebuje żadnych super hiper rewelacji- wystarczy jej tylko odświeżenie i wygładzenie. Nocą nasza skóra się regeneruje, a ten krem jej w tym pomaga. Wstając rano moja skóra jest gładka, świeża i jakby \'rozpromieniona\'. Nigdy jeszcze nie była po nocy w tak dobrej kondycji.
Krem rzeczywiście ma trochę tłustą konsystencję, ale mi to nie przeszkadza. Mam cerę mieszaną, ale dla mnie jest okej. Muszę jednak zaznaczyć, że nie nakładam go zbyt dużo i robię to na DOKŁADNIE oczyszczoną cerę.
Wiem jednak, że produkty Nivea mają to do siebie, że nie działają zbawiennie dla wszystkich. Nie wiem co jest tego powodem, może jakieś składniki wchodzące w ich skład.
Ale mimo tego ja na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Tłusty i uczula :(

Producent zapewnia, że krem jest przeznaczony do skóry wrażliwej - bzdura!!! Nie mam jakiś szczególnych problemów ze skórą, ale po tym kremie twarz zaczęła mnie swędzieć i szczypać :((
Poza tym krem jest tłusty i zapycha... na mojej twarzy powstaje coraz więcej zaskórników :(( Masakra!!
Dałam półtorej gwiazdki, bo krem faktycznie nawilża i dla osób, które nie są na niego uczulone może być nawet ok.
Ogólnie krem nie dla mnie :(( Zapach, konsystencja wydaje mi sie identyczna do tego tradycyjnego kremu Nive\'a za przysłowiowe 5 zł.

Używam tego produktu od: od połowy kwietnia

KWC:)

Nareszcie znalazłam swój kwc pośród kremów:)
Naprawde świetny kremik, delikatny, nie za tłusty, doskonale nawilża i koi cerę, co ważne nie uczula. Wypróbowałam już wiele kremów i żaden inny nie sprostał moim wymaganiom tak dobrze jak ten:) Mam skóre suchą, skłonną do podrażnień i alergii a dzięki niemu mogę zapomnieć o tych problemach;) Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka