Miss Sporty, Nail Expert Manicure, Silk Base & Top Coat (Odżywka i baza do paznokci 2 w 1)

Jest to kolejna odżywka do paznokci Miss Sporty. Użyta pod lakier chroni paznokcie przed odbarwieniem, użyta jako warstwa wierzchnia sprawia że lakier schnie szybko i nie odpryskuje. Wzmacnia paznokcie. Zawiera proteiny jedwabiu.
Zawiera mały, ale skośny i wygodny pędzelek. Łatwo ją zmyć każdym rodzajem zmywacza.

Cena: 5zł / 8ml
/s/

Spełnia swoją funkcję

Produkt rzadko stosowałam jako top, częściej jako bazę. Dobrze spełnia swoją funkcję, na płytce nie zauważyłam odbarwień.

+ zapobiega odbarwieniom
+ nadaje błysk paznokciom
+ cena

- nietrwały (ale czego wymagać za taką cenę?)

Po prostu: baza pod lakier

Produkt kupiłam za poleceniem koleżanki gdy miałam problem z odbarwianiem płytki po zmyciu lakieru..
Używałam go tylko jako bazę, nigdy jako top.
Nie mam doświadczenia z takiego typu produktami i jest to pierwszy taki produkt, którego używałam (nie mam niestety porównania do innych tego typu).

Plusy:
*zapobiega odbarwianiu paznokci
*przedłuża trwałość lakieru
*cena – śmiesznie niska, na promocji można go kupić za ok. 3 zł
*dostępność

Minusów nie zauważyłam.

W roli bazy – polecam! W roli topu – nie mam doświadczenia.

nie daje nic

Jak dla mnie słabiak. Nie daje nic. Ja używam jako top ewentualnie lakier bezbarwny.
+ cena
+ dostępność
+ dobry top
- nie daje żadnego efektu
- łatwo wylać

Skracacz trwałości lakieru

Nie polecam tego produktu. W moim przypadku zastosowanie tej bazy sprawia, że pierwsze odpryski pojawiają się po 24h, po 48 godzinach widoczne przecierki zmusiły mnie usunięcia lakieru i ponownego malowania. Uważam że lepiej jest dołożyć i kupić coś droższego i lepszej jakości.

Kiepsko

Za taką cenę nie można oczekiwać cudów.

Na początku było ok. Po nałożeniu na pomalowane paznokcie kolor ładnie błyszczał i utrzymywał się elegancko do 7 dni.

W ciągu 3 miesięcy regularnego, cotygodniowego stosowania zużyłam połowę i wtedy zaczęły się schody:
- bardzo zgęstniał
- po wyschnięciu tworzy pęcherzyki
- pędzelek ściąga kolorowy lakier i tworzą nieładne smugi
- trzeba się trochę pomęczyć, żeby go zmyć

Po 3 miesiącach nadaje się tylko do wyrzucenia. Na pewno nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

Spełnia swoje zadanie

Używam go zarówno jako bazę, jak i nakładam po pomalowaniu paznokci jako utwardzacz, dzięki czemu lakier utrzymuje się na płytce dłużej. Oprócz tego, nadaje on niesamowity połysk i w pewien sposób czyni intensywniejszym kolor lakieru, jaki mamy na paznokciach. Ta odżywka to coś, czego szukałam i chyba nigdy się nie rozstaniemy :)

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Jest ok :)

Produkt 2 w 1. Silk base lub top coat.

Jako baza bardzo dobrze się spisuje. Ładnie wyrównuje powierzchnię paznokcia. Sprawdza się jako zabezpieczenie przed odbarwianiem płytki i przed łamaniem.

Jako top, troszkę gorzej. Bo chociaż pięknie nabłyszcza, to nie zauważyłam aby przedłużał trwałość lakieru. A przy tym dość długo schnie. Dla mnie zbyt długo. No i nałożony na zbyt świeży lakier po prostu go ściąga i rozmazuje.

Ogólnie jednak jestem zadowolona z tego produktu. Jest tani, bardzo wydajny i ma wygodny pędzelek. Nakłada się szybko i równomiernie. Na pewno więc jeszcze kiedyś zakupię ten produkt.

Używam tego produktu od: ok pół roku

dobra baza

Używam lakieru jako bazę i u mnie się sprawdza.
Szybko schnie, ma fajny pędzelek, który dobrze i równomiernie rozprowadza się na płytce paznokcia. Chroni przed odbarwieniem. Jego zaletą jest także niska cena oraz dostępność. Lakier jest bardzo wydajny.

Polecam :)

jest ok

Ta odżywka idealna nie jest, ale jak najbardziej warto ją mieć :D Pod lakier spisuje się bardzo dobrze, jednak, żeby użyć ją jako warstwę wierzchnią trzeba troche odczekać, żeby lakier nie był całkiem mokry, bo inaczej może być niefajnie. Schnie w miarę szybko ,nadaje fajnego połysku, utrwala lakier i jest tania ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiący
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

jako baza ok, jako top nie za bardzo ...

Producent opisuje ten produkt jako bazę i top coat. Stosowany jako baza sprawdza się bez zarzutu: wygładza płytkę paznokcia, chroni przed odbarwieniem i przedłuża trwałość lakieru.
Jednak jako top coat nie spełnia swojej roli. Jedynym plusem tego produktu w tej roli jest to, że ładnie nabłyszcza. Jednak mam wrażenie że strasznie długo schnie i sprawia że lakier po kilku dniach schodzi z paznokcia płatami. Poza tym nie nadaje się jako top przy zdobieniach malowanych na paznokciu- czasem zdarza się że po jego zastosowaniu kolory brzydko się mieszają.

Podsumowując: na pewno jeszcze będę kupować ten produkt, jednak będe go stosować tylko jako bazę.

Niewarty kupna

-Pedzelek farbuje sie na kolor lakieru z paznokcia
-brak efektu trwałości (A to chciałam najbardziej uzyskac)

+cena
+dostępność (rossmann)

Nie wiem czy chroni przed odbarwieniem, ponieważ i bez tego produktu nie mam tego problemu.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

NIE.

jako baza pod lakier spoko, ale jako utwardzacz beznadzieja, schnie pół dnia nic nie można zrobic ciagle jest miękki wiec jak sie stuknie o biurko to zaraz jest ślad. no ale jednak jak juz po kilku godzinach troche wyschnie to faktycznie przedluza trwalosc lakieru o 2 dni. to tyle z plusów. minusem jest tez ze ściąga lakier, kolor zostaje na pędzelku.

Używam tego produktu od: nie pamietam