Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający z błękitnymi algami

Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający z błękitnymi algami

Formuła kremu oparta na wyciągu z błękitnej algi i ekstrakcie z imperata cylindrica dociera do głębszych warstw skóry natychmiast nawilżając i stabilizując równowagę wodną komórek. Wzmacnia barierę ochronną naskórka i wspomaga proces naturalnej odnowysprawiając, że skóra nabiera świeżego i promiennego wyglądu.
Podstawa skuteczności:
- Błękitna alga – stabilizuje właściwy stopień nawilżenia naskórka sprawiając że skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku
- Ekstrakt z Imperata cylindrica –intensywnie nawilża, zapobiega utracie wody z naskórka, aktywnie działając przez 24 h
- Glucam i alantoina – działają regeneracyjnie i łagodząco przywracając skórze jędrność i elastyczność.
Idealna formuła dla cery odwodnionej, suchej i normalnej do codziennej pielęgnacji twarzy, dla osób przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych. Krem doskonały również pod makijaż.
Widoczny efekt: po 2 tygodniach stosowania: 89% badanych potwierdza widoczny efekt nawilżenia i świeżości.

Człowiek uczy się na własnych błędach, szkoda że nie na cudzych

Czy można natłuścić tłustą skórę? Okazuje się, że tak. Po nałożeniu na twarz po kilku minutach świecę się jak psu jajca, od razu widoczne są wszystkie zaskórniki i pory, o których istnieniu nawet nie wiedziałam. Oczywiście pod makijaż się nie nadaje, ale do natłuszczania pięt jest super.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

bardzo dobry nawilżacz

Jako krem nawilżający jest dla mojej suchej cery idealny. Żaden inny wypróbowany przeze mnie krem nie dawał tak natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia jak ten. Minus jest taki, że nie ma on wcale SPF

Nie dla mnie

Zachęcona opiniami na wizażu postanowiłam kupić ten krem. Pierwsze wrażenia po użyciu były bardzo pozytywne. Lekki krem, dobra konsystencja, ładny zapach. Skóra po nim była nawilżona parę godzin. Spisywał się światnie przez 2 tygodnie, potem dziwnym trafem zaczęły mi wyskakiwać dziwne czerwone plamki na twarzy i do tego duże, bolące syfki. Czyli zachował się jak typowy zapychacz, po odstawieniu kremu cera sama wróciła do swojej poprzedniej wersji bez żadnych wykwitów. Niestety to całkowicie zdyskwalifikowało krem dla mojej cery. Jeszcze jeden minus, przy słoneczniej pogodzie, krem tworzył tłustą poświatę na twarzy, co mi nie odpowiadało.
Szukam dalej swojego ideału.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bez wad

Krem idealnie spełnia swoje zadanie, czyli intensywnie nawilża. Jest to krem na dzień, jednak stosowałam go również na noc. Moja skóra ma tendencje do błyszczenia, dlatego w dzień wybieram najczęściej krem matujący.

Plusy:
dobrze nawilża,
odświeża,
ma lekką konsystencję.

Minusy:
brak.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu

uwielbiam!

Moja wysuszona cera podkładami matującymi była w fatalnym stanie. Nie dość, że niewiarygodnie wysuszona cały czas się łuszczyła. Wyglądało to strasznie! Używałam tuzina kremów natłuszczających czy nawilżających, ale tylko ten spełnił moje oczekiwania.
- już po pierwszym użyciu widać rezultat
- po dłuższym stosowaniu cera jest wyraźnie nawilżona
- efekt nawilżenia trwa naprawdę długo
-świetny pod podkład\\\\n+ ładne pachnie
-dobra konsystencja
-szalenie wydajny! mam go od ponad 3 tygodni a po codziennym smarowaniu zużyłam 0,5cm kremu
-szybko się wchłania
-nie zostawia na skórze dziwnych rzeczy
-zredukował łuszczenie do zera
- 16 pln
-nie widzę wad :)

w tej chwili mój faworyt

Plusy
-ładnie pachnie
-cena do zniesienia
-dobrze sie rozprowadza
-wydajny
-b. dobrze nawilża (w okresie zimy mam bardzo sucha skórę na twarzy zwłaszcza okolice brody - wystarczy ze raz posmaruje problem znika na cały dzień)

minusy
-do tej pory nie zauważyłam

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

mój KWC

Bardzo brakuje mi kosmetyków Eris w DE.
Z PL przywożę sobie takie zapasy że mogłabym tutaj sklep otworzyć.
Ten krem zawsze jest ratunkiem dla mojej buzi po eksperymentach z innymi markami.
Cały rok go używam.
Doskonale nawilża,łagodzi podrażnienia,świetny pod makijaż.
Troche mało wydajny (albo moja skóra za szybko go pije:)

Używam tego produktu od: 3-4lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Bez rewelacji

Lubię produkty Lirene. Jestem fanką tej firmy bo można znaleźć w jej ofercie perełki za bardzo przyzwoitą cenę. Niestety ten krem do nich nie należy.
Ogromnym minusem tego kremu jest konsystencja - bardzo rzadka, przez co krem wylewa się ze słoiczka. Na skórze pozostawia wg mnie dość nieprzyjemny film. Zapach też mnie nie oczarował.
Co do nawilżenia też miałam kremy które lepiej działały w tej dziedzinie (niestety)
Tak jak w tytule recenzji - Bez rewelacji

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (i ostatniego)

Świetnie nawilża, ukojenie gwarantowane!

Dla mojej mieszanej cery po 25. roku życia - SUPER, najlepszy jaki miałam.. a miałam wiele! Nie raz walczyłam ze ściągnięciem cery po umyciu, uczuciem suchości, czy wręcz łuszczącymi się skórkami... Ten krem był lekarstwem na wszystko. Właściwie to już moje drugie opakowanie - pierwszy raz stosowałam krem w lecie - świetnie wtedy nawilżał wyschniętą słońcem skórę i ładnie ją koił. W zimne dni też zdaje egzamin - zwłaszcza kiedy moja skóra aż woła pić z wysuszenia.
Nie jest tłusty, nie pozostawia żadnej sztucznej warstewki, bardzo dobrze się wchłania. Ma konsystencję jakby delikatnej wodnej mgiełki-kremu (tak bym to określiła:) Dla mnie jak do tej pory NR 1, lapszy nawet od kremu Physiogel!

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Na lato jako ukojenie

A więc zacznę od tego ,że używam tego kremu po opalaniu.Nie wiem czy to dobrze ale traktuję go jako maseczkę nawilżającą nakładając go na dekolt i twarz i pomaga.Mimo tego że jestem opalona to skóra jest nawilżona ,nie mam uczucia ściągnięcia.
Dla mnie pod makijaż się nie nadaje,spróbowałam raz i musiałam się pudrować co chwilę aby zmatowić twarz.Ja używam go w domu kiedy wiem że nigdzie nie wyjdę,nakładałam tego najpierw grubszą wartwę ,ale rzeczywiście zatykał pory,Więc teraz dekolt spora warstwa, a twarz delikatnie

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:to już 2 tego lata

Polecam,choć sama szukam dalej

Krem jest bardzo dobry, zużyłam dwa opakowania. Cerę nawilża bardzo dobrze, jest rzadki, takie kremy na dzień lubię. Matuje skórę i ją ujednolica. Świetny pod podkład, nawet trochę gęściejszy.
Nie zauważyłam by się rolował, zatykał pory itd. Rozprowadza się miło, łatwo się wchłania, nie zostawia śladów.
Jest bardzo wydajny, wręcz nie można wykończyć opakowania.
Ale, ale coś mi nie pasuje i nie wiem co.
Opakowanie mogło by być trochę fajniejsze, choć na czymś musieli przyciąć aby tak dobry krem wydać za grosze.

Używam tego produktu od:używałam 6 miesięcy

może być

Nie byłam zwolenniczką serii Lirene, ponieważ nie za bardzo lubię Alicję Bachledę i jakoś mnie zawsze odstraszała jej twarz na opakowaniu. Ale z braku laku kupiłam ten kremik ( nie ma jej twarzy na opakowaniu )i pozytywnie się zdziwiłam. Ładnie nawilża, nie zapycha porów, jest dość wydajny, ładnie pachnie tylko trochę jak dla mnie za rzadka konsystencja. Produkt nie szkodzi ale też nie ma żadnych spektakularnych efektów. Ot, taki przyjemny kremik

Używam tego produktu od:2 miesiące