Inglot, New Line, Pomadka

Inglot, New Line, Pomadka

Pomadka nawilżająca, dostępna w kilkunastu kolorach. Długo trzyma się się na ustach, nie warzy i nie wysusza warg. W cenę wliczona jest również druga pomadka, ochronna, w różowym kolorze z opalizującymi drobinkami (nie do sprzedaży).

Cena: 18zł

Gorzej już chyba byc nie mogło...

Skusiłam się kilka lat temu na tę pomadkę głównie ze względu na dość ekstrawagancki kolor - bardzo ciemną śliwkę, niemal czarną. Niestety, na ciekawej gamie kolorystycznej i estetycznym opakowaniu zalety tej szminki się kończą. W tym wypadku Inglot zupełnie nie dopisał. Co prawda nie przepadam za zbyt kremowymi pomadkami, gdyż trudno mi wykonać nimi precyzyjny makijaż, za to ta szminka to przegięcie w drugą stronę. Okropnie twarda, oporna, wręcz kitowata, strasznie trudno uzyskać nią równomierny kolor. Do tego strasznie podkreśla skórki i wysusza usta na potęgę. Nie wspomnę już o niezbyt przyjemnym zapachu... Słowo daję, najgorsza pomadka z wiejskiego kiosku byłaby o niebo lepsza od tego \'cacka\'...

Używam tego produktu od: używałam jakieś 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Za sucha!

Z reguły nie kupuję szminek Inglota, do zakupu skłonił mnie ładny kolor (matowy róż 419) i całkiem przyjemny zapach.
Pomadka rzekomo zawiera oleje z makadamii i awokado, które nadają jej właściwości nawilżające. To jakiś żart. Nigdy nie używałam tak suchej pomadki - jak zauważyły moje poprzedniczki, wysusza usta na wiór. Jest tak sucha, że przy zbyt energicznej aplikacji powstają farfocle.
To nieudany kosmetyk - aż dziwne, że wypuścili coś takiego do sprzedaży. Ładny kolor to nie wszystko. Nie polecam!

polecam

dobry produkt, trwały, wydajny. Ma przyjemny zapach i niej jest droga. Ładnie nawilża usta, może więc też odgrywać rolę pomadki ochronnej. Naprawdę polecam, ponieważ mają też ładną gamę kolorystyczną.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

ok

W tej cenie wolę jednak coś innego. Pomadka dość fajna, nieźle się utrzymuje ale nie odpowiada mi to, jak odczuwam ją na ustach. Nie jest kemowa tylko taka tempa. Występuje w dość szerokiej gamie, ale na pewno nie kupię jej po raz drugi.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Taka sobie

Kupiłam jedynie ze względu na kolor którego od jakiegoś czasu szukałam - 263, daje efekt ostatnio tak modnych bladych, cielistych ust. Nie ma drobinek, jest matowa, dość długo się utrzymuje, ale mam wrażenie że ściąga i wysusza usta, podkreśla również suche skórki ;/

Cena ok, z resztą i tak kupiłam ją w promocji za 10 zł :D

Opakowanie ładne i dość solidne.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

jestem raczej na tak :)

Uwielbiam ta szminke za szeroka game kolorystczna.Ostatnio bardzo podoba mi sie makijaz w stylu "bladych" ust i tylko w inglocie znalazłam szminki które umozliwily mi stworzenie takiego makijazu.Jej zalety:
-świetne kolory moje ulubione to narazie 133 262 263 ale napewno ich ilosc sie powiekszy
-nie "wazy" sie na moich ustach
-jest wydajna
-niska cena
wady:
-wysusza usta
-szybko sie ściera
Gdyby nie wysuszała tak ust była by moja kwc !

Ilość zużytych opakowań:duzo :)

no coz...

Kupuje ze wzgledu na ladne kolory i troche z powodu przyzwyczajenia. Mam i jasny bez i jasny roz i podobaja mi sie ale sama pomadka jest za bardzo wysuszajaca. Czesto pekaja mi usta a zwlaszcza zima jest z tym duzy problem. Musze najpierw uzyc dobrej pomadki odzywczej a dopiero potem uzywam tej. Troche sie "bryli" na ustach. Jezeli chodzi o jakosc to moglaby byc zdecydowanie lepsze, jesli chodzi o wybor kolorow zdecydowany plus.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: duzo

Świetne kolory, duży wybór

Szminkę kupiłam ze względu na przepiękny kolor, jakiego nie znalazłam w żadnym innym sklepie i korzystną cenę. Ładne opakowanie. Niestety lekko mi przesuszała usta po dłuższym czasie. Wielkim plusem są świetne kolory i nawet niezła trwałość.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu podczas wakacji

Świetny produkt.

Szminka jest świetna!
Dobrze się nakłada, ma przepiękną paletę barw.
Z tego wszystkiego bardzo podoba mi się opakowanie, jest zwykłe a zarazem ślicznie się komponuje i pasuje do wszystkiego.

Używam tego produktu od:miesiąca

kolor przecudny
trwalosc ok
opakowanie piekne
nie wysusza ust
a w polaczeniu z kredka super efekt :]]]]

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Nieee

Po pierwsze - ma paskudny zapach. Odrzuca mnie. Dodatkowo wysusza skórę ust. I tak, jak już wspomniała koleżanka, kolory są ładne, ale w opakowaniu, bo na ustach to już nie. Bardzo ciężko się rozprowadza. Jedynym plusem jest ładne opakowanie
PS. Mam blady róż

Używam tego produktu od:przez ten zapach, zaledwie kilka razy

dobra :)

Mama mi ją kupiła szczerze mówiąc niezła. :) Dobrze nawilża usta i daje bardzo trwały kolor. Mam ciemny beż. Polecam :)

P.S Dziwię się że tak wiele negatynych ocen :(

Ilość zużytych opakowań: końcówka jednego