Helena Rubinstein, Lash Queen Feather Collection Mascara (Tusz nadający objetość)

Daje długotrwały efekt spektakularnej objętości rzęs, lekkość makijażu i uwodzicielskie spojrzenie. Konsystencja tuszu jest odporna na działanie grawitacji, aby nadać rzęsom spektakularną i lekką niczym pióro objętość. Inspirowana strukturą piór szczoteczka idealnie rozdziela i rozczesuje rzęsy. Dostępny w kolorze czarnym, brązowym i szarym.

kolejny raz helenka nie zawiodla

maskara-cudo.pogrubia w sposob ktory malo ktora maskara to na moich rzesach potrafi,perfekcyjnie rozdziela...mi niczego wiecej nie trzeba .mam efekt wow! to juz kolejna maskara helenki ktora ubostwiam.a pol gwiazdki odejmuje jedynie za cene..dlaaaaczegoo tak drogo? :P

Używam tego produktu od: miesiac

Mój jedyny

To mój wymarzony tusz, przynajmniej jak na razie nie spotkałam lepszego. Co rpawda nie miałam wielu tuszy, ktorych cena sięga powyżej 100 zł, ale ten jest tym do którego będę wracała, choć szkoda że cena jest tak wysoka...:( Tusz właściwie zaspokoił moje potrzeby, nie tylko pogrubił mi rzęsy, ale też je odpowiednio wydłuzył i podkręcił. Szkoteczka jest idealna, nawet kiedy szukam tuszu tańszego, to zawsze sugeruję się tym aby szkoteczka była zbliżona do tej z Rubistein. To zdecydowanie mój typ!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobry tusz.

Aktualnie używam innego ale kiedyś pewnie do niego wrócę. Jest taki jak lubię. Normalny, porządny tusz. Normalny czyli bez jakiś "teatralnych" efektów, czego nie znoszę. Świetne opakowanie, leciutkie, super się zakręca, odkręca. Bardzo fajna klasyczna szczoteczka.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Dobry

Tusz dostałam w prezencie, spodobało mi się opakowanie, przyciąga wzrok, bardzo fajna szczoteczka, dobrze się nakłada, rozdziela rzęsy, pogrubia, nie ma szału, a znam tuszę o podobnym działaniu z niższej półki.
Cena za wysoka.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Mój hit!

Mam dosyć gęste rzęsy u nasady i zawsze to był mój propblem, ponieważ nie potrafiłam znależć tuszu, a bardzij szczoteczki, która poradziłaby sobie z rozczesaniem tego gąszczu :P
Poza tym tusz ładnie sie rozprowadza na rzęsach, nie klei, nie pozostawia grudek i jest delikatny-czyli wszystko to czego szukam :)
Na pewno nie nadaje się on dla osób poszukujących produktu, który mocno tuszowałby rzęsy, ale przy delikatnym makijażu jest niezastąpiony :)
Dodatkowo nie osypuje się i nie rozmazuje, pomimo mojej tłustej cery. No i co najważniejsze, to nie wysycha po miesiącu. Rekordowe opakowanie wytrzymało ze mną 5 miesięcy przy praktycznie codziennym używaniu!
Zdecydowanie mój KWC :D

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe opakowania

piękne rzęsy

Tusz jest naprawdę dobry!
Rzęsy po nim są wyraziste, nie skleja ich, nie pozostawia grudek, nadaje ładny intensywny kolor czerni, ma bardzo fajną szczoteczkę, mam wrażenie, że rzęsy są dłuższe i gęstsze niż przy zastosowaniu tuszów z niższej półki cenowej.
Jedynym minusem jest jego cena... Dlatego nie wiem czy zakupię ponownie, jestem w trakcie poszukiwania jego tańszego odpowiednika :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Lubie jak rzęsy są pięknie rozczesane

I ten tusz to robi ale....nie ma spektakularnego efektu jest estetyczny naturalny wygląd rzęs które u mnie są długi ei gęste wiec mozna powiedziec ok.Tuszu za ta cene nie polecam ja kupiłam sporo taniej bo za 22 E na Fuercie w zestwie.Super jest all maskaras do zmywania natomiast tusz no cóż szczoteczka przekombinowana wygląda jaby ja pod traktor włożyl spłasczona ale dobrze rozczesuje.I nie nałoży więcej niż 2-3 warstwy bo robi packę.Spodziewałam się więcej ale nie jest źle mam juz doświadczenie że nawet tusze za te pod 100 moge bardziej rozczarowac :)

Używam tego produktu od: tyg
Ilość zużytych opakowań: w tr 1

KWC

Tusz jest godny polecenia, ładnie podkreśla rzęsy, wydłuża je i pogrubia, jednocześnie nie sklejając. Do tej pory mój KWC, nie stwarza efektu sztucznych rzęs, ale tego nie osiągnął żaden tusz na moich ekstremalnie krótkich rzęsach, na dłuższych efekt byłby zapewne bardziej spektakularny. Nauka obsługi szczoteczką może trochę potrwać, ale efekt jest bardzo dobry. Opakowanie jest bardzo ładne, metalowe, nadruki nie ścierają się.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

To juz nie jest ten tusz :-(

Mialam juz z tej serii Lash Queen Mascara i Lash Queen Feline Blacks Mascara, które oceniam jak najwyżej.
Dlatego ten tusz kupiłam bez większego zastanawiania się.
Niestety jak w większości przypadków, znowu ktoś przedobrzył :-( To nie jest mój tusz.
Wymalowanie rzęs tak by osiągnęły efekt zadowalający, zajmuję dużo więcej czasu i bez zalotki się nie obejdzie.
Minusy:
- zwyczajny tusz
- nic nie robi spektakularnego z rzęsami
- lekko mi posklejał, ale to wina szczoteczki i wprawnego nią posługiwania się
- nie podkręca nic a nic
- nie da się nałożyć drugiej warstwy, bo błyskawicznie wysycha na rzęsach, więc pewnie w opakowaniu też.

Plusy:
+ nie uczula
+ nie pachnie
+ nie kruszy się
+ mega czarny

Używam tego produktu od: tygodnia

mój ulubiony

Jest to zdecydowanie mój ulubiony tusz do rzęs. Nie zostawia na nich żadnych grudek, nie skleja, nie rozmazuje się i nie odbija na dolnej linii rzęs. Pięknie podkreśla rzęsy. Nie polecam osobom, którym zależy na tzw. teatralnym efekcie, ponieważ z tym tuszem takiego nie osiągniecie. Jest to po prostu mascara, dzięki której widac naturalne rzęsy w całości, szczególnie jeśli ktoś ma taki problem jak ja, mianowicie długie dośc gęste rzęsy, ale jasne końcówki. Z tym tuszem wyglądają bardzo naturalnie, równocześnie są w całości czarne. Kolejny ważny plus to lekkośc tuszu. Naprawdę nie czuc go na rzęsach!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

niestety

tusz jest dość drogi oczekiwałam chyba po nim cudów.jednak jakoś szybko zaschnął i zrobiła się z niego jedna wielka lipa. kupiłam go w zestawie z mini produktami kremem pod oczy i płynem do demakijażu.z tych trzech rzeczy wszystko się sprawdziło oprócz samego tuszu. niestety są lepsze marki np lancome hypnose który zdecydownaie dłuzej nadaje sie do uzytku niz HR. szkoda bo design ma efekciarski.ale co z tego..

Używam tego produktu od:miesiąca

pozytyw

Dla mnie jest on świetny,. ma lekką konsystencję, nie skleja rzęs, lekko je unosi, świetnie sie naklada a szczoteczka jest gruba idealnie rodziela rzęsy i ma same plusy. Jeden z moich ulubionych.

Używam tego produktu od:dawna