Oriflame, Beauty, Gloss Berries (Owocowe błyszczyki do ust)

Oriflame, Beauty, Gloss Berries (Owocowe błyszczyki do ust)

Lśniące, soczyste usta kuszą naturalną zmysłowością. Błyszczyki zawierają olejki z pestek winogron i dzikiej róży, by pielęgnować i nawilżać skórę ust. Wyjątkowa kompozycja olejków, nabłyszczających drobinek i pigmentów tworzy olśniewający efekt.

Do wyboru 5 owocowych odcieni.

Cena: 24,90zł / 12ml

/bw/

Może być

Błyszczyk ten zakupiłam skuszona jego zapachem i tym, że akurat był w promocji. Posiadam odcień Raspberry Sorbet.

Plusy:
- cudnie pachnie
- nadaje ustom ładny odcień
- nie wysusza
- ma poręczne opakowanie
- wydajny

Minusy:
- lekko się klei
- cena regularna jest nieco wygórowana

Używam tego produktu od: dwóch lat

Średniawka...

Plusy:
- ładne, intensywne kolory (mam \'Raspberry sorbet\' i \'Strawberry kiss\')
- bardzo przyjemny zapach i smak

Minusy:
- bardzo mocno się klei! :(
- niezbyt trwały (utrzymuje się do 2-3godzin)
- cena (kupiłam go w promocji za ok.13zł, ale w tej cenie można znaleźć dużo lepsze błyszczyki)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

nędzny

Z własnej pazerności kupiłam od razu dwa takie same błyszczyki. I dzięki Bogu, że jeden udało mi się oddać babci, bo gdybym miała zużyć dwie tubki to nie wiem co bym ze sobą zrobiła ;-)
Fakt błyszczyk ma bardzo ładny, słodkawy zapach, ale cóż z tego, skoro wystarczy, że troszkę poleży i zaczyna śmierdzieć ( troszkę czyli powiedzmy do miesiąca, nie zbliżył się nawet odrobinę do daty końca swojej przydatności ).
Kolor ładny ale jedynie w katalogu. Na ustach wygląda dramatycznie, dodatkowo mega się klei, rozlewa na ustach. I znowu wystarczy, że chwilkę poleży i mega się rozwarstwia. Nie raz już mi się zdarzyło, że zamiast kolorowego błyszczyka z tubki wycisnęłam samą wodę.
I to wstrętne opakowanie. Raz włożyłam do orebki i obdarło się niesamowicie. Jeszcze, żeby zdarło się wszystko...baa. Ale powycierał się tylko w niektórych miejscach, przez co wyglada jakby miał ze 3 lata.
Jak dla mnie produkt nie wart kupna. Beznadzieja i tyle

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: nie cała 1 szt.

Może być

Miałam truskawkowy. Błyszczyk ma bardzo ładną tubkę. Odcień był piękny, nadawał twarzy zdrowy wygląd. Miałam kiedyś błyszczyk IsaDory Amazing Glaze w podobnym, ale delikatniejszym odcieniu (obecnie już wycofany, tak jak i Gloss Berries). Ten z IsaDory też był owocowy, ale, w przeciwieństwie do Oriflame, nie miał zbyt nachalnego zapachu i posmaku. Jednak z efektu, jaki zapewniał błyszczyk Oriflame, byłam równie zadowolona jak w przypadku IsaDory. Trwałość standardowa jak na tego typu kosmetyk.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu przez kilka miesięcy

kiepski

Kolejny produkt kiepskiej jakości, ale za dobrą cenę.

+niska cena
+dobrze smakuje

- bardzo klei usta
- ma (moim zdaniem) okropny kolor
- jest nietrwały

Do tego ciężko się go aplikuje. Nie polecam.

Świetny

Tak jak nie przepadam za błyszczykami, tak ten mi zdecydowanie odpowiada.

+ nie klei się,
+ nadaje ustom naturalny \'look\' - nie koloryzuje ich, ale nabłyszcza w bardzo estetyczny sposób,
+ nie ma żadnych świecących drobinek,
+ wzbogacony witaminami,
+ długo się utrzymuje,
+ trwały.

Jedynym minusem jest to, że cena bez promocji jest trochę zbyt wygórowana...

Miałam już trzy kolory i absolutnie oddana jestem \'Sugar Glaze\', który w połączeniu ze szminką w odcieniu nude daje efekt nie-sa-mo-wi-ty!

strata pieniędzy

Nie wiem czy to wina mojego wyboru koloru, ale nie widzę żadnego zabarwienia na ustach, jedynie rozświetlenie. Przeszkadza mi, że ciągle go czuję, jest gęsty i jakby ciężki. Trochę się lepi. Na pewno nie jest wart swojej ceny. Równie dobrze można kupić pierwszy lepszy błyszczyk w kiosku i to za o wiele mniejsze pieniądze. Pomińmy fakt, że wg mnie średnio dobrze się nakłada i niezbyt długo utrzymuje.

Beznadziejne

Błyszczyk, który w ogóle nie jest wart swojej ceny!

Choć mają ładne kolory, to na ustach wygląda nie za ciekawie.

Szybko się ściera, jest niesmaczny.

Co prawda nie skleja ust, lecz błyszczyk po niedługim czasie zrobił się rzadki i do niczego się nie nadawał.

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Masakra.. przez duże M

Błyszczyk jest okropny..
-mega nietrwały-po prostu 10 min na ustach to jego maximum możliwości
-tworzy nieestetyczne białe krechy
-klei się
-pachnie okropnie(mam wersje z czarną porzeczną)
-chemiczny posmak
-niewydajny
-brzydki efekt na ustach.dziwnie je barwi jakbym malowała sie jakąs wodą zabarwioną ;/
Plus za to że krzywdy nie robi i nie jest za gęsty ale ogólnie mój skonczył w koszu.Nikomu nie polecam.nie warto.

Używam tego produktu od: Kilku mcy
Ilość zużytych opakowań: Połowa 1 reszta skończyła w koszu

Taki sobie

Nie wiem,czy jest on jeszcze dostępny w katalogu.Ja znalazłam go gdzieś na dnie szuflady i postanowiłam dac 2 szansę.Na początku go nie polubiłam,bo pachniał mi strasznie chemicznie i wydawało mi się,że nie daje w ogóle koloru.W każdym razie na pewno nie daje takiego efektu,jaki był w katalogu.Mam wersję blackberry punch.
Kolor jednka daje,nawet można usyskac całkiem mocny efekt,jednak często nierównomiernie rozprowadza się na ustach,są na nich plamy mocniejszego koloru i miejsca,gdzie jest prawie całkiem przeźroczysty.
Daje ładny połysk.Przyzyczaiłam się do smaku i zapachu,więc przyjemnie mi sie go używa :)
Trzyma się przeicętnie,jak to błyszczyk.Trzeba uważac,żeby nie przesadzic,bo lubi się wylewac poza kontur ust.
Lekki,nie klei się,włosy się do niego raczej nie przyklejają :)
Nie wysusza,choc ciężko mi powiedziec,czy pielęgnuje usta.
Tubka fajna,poręczna,duża,ale niestety trzeba uważac w kieszeniach,bo może się troszeczkę zz tej tubki wylewac :kwasny:
Nawet wydajny,używam go często (praktycznie codziennie),a po miesiącu stosowania mam jeszcze około połowy opakowania.
Nie jest zły,ale nie kupiłabym więcej.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Średni

Ostatnio jakoś w ogóle przestałam lubić błyszczyki, więc może nie jestem zbyt obiektywna, ale tak:
minusy:
- lepki
- zbyt intensywny, sztuczny zapach
- rozdziela się na taki przezroczysty olejek i kolorowe coś
plusy:
- wydajny
- cena w promocji znośna

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

słaby

Pamiętam jak ten błyszczyk pierwszy raz pojawił się w katalogu. Moja pierwsza myśl - "muszę go mieć" No i zamówiłam. Zapach na początku bardzo mi się podobał, ale z czasem gdy błyszczyk leży zaczyna brzydko pachnieć i się rozwarstwiać. Kolor na ustach oczywiście nie odpowiada temu z katalogu, ale to jakby inna bajka. Błyszczyk dość krótko utrzymuje się na ustach ( max 15 min ) i niestety trochę się lepi..
Używam tego produktu od: prawie roku