Bell, Glam Star, Błyszczyk do ust z efektem powiększającym

Bell, Glam Star, Błyszczyk do ust z efektem powiększającym

Supernowoczesne błyszczyki Glam Star marki Bell to pięć odsłon pięknych, zmysłowych ust! Nowatorskie zastosowanie chłodzącego mentolu gwarantuje wrażenie wyraźnie powiększonych ust oraz poczucie długotrwałej i unikalnej świeżości. Technologia 3D - optycznie powiększa i uwypukla usta, natomiast unikatowe mikrokryształki odbijając światło subtelnie je ozdabiają. Aksamitna konsystencja skutecznie pielęgnuje delikatny naskórek warg, chroniąc go przed wysychaniem i dokuczliwym pierzchnięciem. Intensywny, słodki zapach gumy balonowej zapewnia niezapomnianą przyjemność aplikacji. Błyszczyki zostały przygotowane w pięciu mleczno-koktajlowych kolorach:
- Malinowy
- Chłodny róż
- Ciepły róż
- Cappucino
- Karmel

świetny!

Błyszczyk ten dostałam jako gratis przy zakupie w jednej drogerii, inaczej mogłabym na niego nie wpaść.
Jest idealny. W końcu nie będę musiała wozić ze sobą kilku błyszczyków na wyjazdy, ten jeden mi wystarczy :)
Długo się trzyma, jak na błyszczyk - u mnie nawet 3 godziny. Delikatnie powiększa, lekko mrowi, nie wysusza, chroni usta. Kolor można stopniować, co też jest dużym plusem - przy moim odcieniu, 024, większa ilość faktycznie oznacza takie toffi na ustach, mniejsza to błysk, leciutki kolor. Ma też piękny zapach.
Trochę zaskoczył mnie aplikator - jestem przyzwyczajona do nieco krótszych gąbeczek albo pędzelków, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie. Dobrze się nim nakłada.
Na pewno będę próbować reszty odcieni.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ciężko określić...

Kupiłam odcień 022 (biały) poszukując delikatnego koloru, który rozjaśni usta. Niestety w drogerii nie było testera więc wzięłam w ciemno...
Nakładając na usta taką ilość błyszczyka jaką mamy na aplikatorze otrzymamy efekt... posmarowania ust pastą do zębów :/
Ciężko wybrać odpowiednią ilość błyszczyka, ale coraz bardziej noszę się z zamiarem zmieszania go z innym, który dla mnie jest za ciemny - może wtedy osiągnę ciekawy efekt. jednak na pewno nie takie jest jego przeznaczenie.

Jeśli chodzi o efekt powiększenia - nic nie zaobserwowałam (ale tez nie oczekiwałam) może to wynikać z małej ilości produktu jaką jednorazowo nakładam na usta

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (standard)

Tester-bubel, ale kusi mnie pełne opakowanie...

Przy okazji jakiejś promocji dostałam miniaturkę tego błyszczyku, tester - odcień chłodny róż. Generalnie nie polubiliśmy się, chociaż jak czytam poniższe recenzje to zastanawiam się - a może mi jakiegoś bubla wcisnęli? Może warto zaryzykować pełnowymiarowe opakowanie w kolorze już pasującym do mojej urody?

KOSMETYK: Jak dla mnie się klei i waży w kącikach ust. Odcień \\\'chłodny róż\\\' wygląda na ustach jak, nie oszukujmy się, ślina :D Chyba, że nałoży się go naprawdę, ale to naprawdę oszczędnie, co przy aplikatorze jest dość trudne. Faktycznie jest lekkie mrowienie na ustach, co ma obrazować ten efekt powiększający... W dodatku nawet dość długo się trzyma.

OPAKOWANIE: Lubię takie aplikatory z gąbeczką, ale akurat na tym nie umiem zapanować, a dokładniej nad ilością kosmetyku, który jest nabierany.

CENA/JAKOŚĆ: Błyszczyk jest dość tani, a na pewno wydajny.

I teraz mam problem, no bo może to faktycznie wina testera i złego koloru...? W sumie jest tani, więc może przejdę się i kupię opakowanie regularne. A jak będzie lepiej - zdam relację, nie omieszkam poinformować ;)

(na zdjęciu \\\'chłodny róż\\\' na ustach, w sumie jak ktoś lubi modne w tym sezonie pastele to polecam :D)

Efekt powiększenia ust, delikatne mrowienie

Mam nieduże usta i bardzo cenię sobie błyszczyki, które dają efekt delikatnego powiększenia ust.

-mam kolor malinowy, daje bardzo delikatny odcień, nie mieni się tandetnie, wygląda pięknie na ustach

-widać delikatny efekt powiększenia ust, daje uczucie chłodzenia i mrowienia, uwielbiam to w błyszczykach

-pięknie pachnie

-nie klei się, nie jest za gęsty, nie denerwuje mnie, kiedy mam go na ustach

-schodzi równomiernie, nie zostawia nieestetycznej, białej kreski na ustach, nie waży się w kącikach

-wygodny aplikatorek, nie nabiera za dużo kosmetyku, dzięki czemu można stopniować efekt

Cena w porządku, dostępny w drogeriach natura. Na pewno kupię inne kolory, polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

tak, tak :)

jeden z moich ulubionych.... mam najjaśnieszy z różów obecnych w palecie kolorów dla tego produktu i go uwilbiam, bo daje taki naturalny efekt.... duży plus za naprawdę maleńkie drobinki brokatowe, co potęguje naturalność efektu.... pachnie jak guma balonowa i czuć delikatne mrowienie po nałożeniu kosmetyku na wargi :)

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie,dawno skończone

Mój ulubiony

Uwielbiam go! Jest niepozorny skromnej polskiej firmy a świetny jak żaden inny.
+ naprawdę powiększa usta - oczywiście jest to efekt optyczny
+ delikatny chłód takie jakby mrowienie to wtedy czuć że usta pęcznieją jakby
+ piękne kolory ja mam - 021 taki mocny róż
+ delikatne drobinki nie żaden paskudny tandetny brokat
+ długo utrzymuje się na ustach - bez jedzenia i picia 1,5 h
+ całkiem ładne opakowanie
+ starcza na długo - mam go jakoś od maja i nie widać prześwitów a maluję się nim prawie codziennie ( jeśli w ten dzień go akurat używam to kilka razy w ciągu dnia)
+ nie wysusza ust (używając balsamu do ust Tisane moje usta są w super kondycji)

Minusów nie stwierdzam:) Na pewno kupię jeszcze jakiś kolorek, bo jest super a i cena niewygórowana choć mogłaby być niższa 13,99zł.

Używam tego produktu od: maj b.r.

Pachnący świetny błyszczyk

Plusy

+śliczny cudowny zapach
+świetne kolory
+ładnie nawilża
+ zgrabna buteleczka
+ nawet tani
+świetny aplikator

Minusy

- troche sie klei

Używam tego produktu od: łohoho roku?
Ilość zużytych opakowań: jedno, z przerwami

super !

Bardzo dobry kosmetyk !
Nie podrażnia ust a przyjemnie chłodzi
Bardzo wygodny aplikatorek,precyzyjny.

Drobinki połyskują ale nie wygląda to nienaturalnie,przeciwnie ,usta nam ładnie "świecą".
Wiadomo że błyszczyk nie jest jakimś supertrwałym kosmetykiem ale ten jest całkiem w porządku,bądź co bądź używałam go latem a wtedy trudno o trwałość makijażu.
Kolor lekki ,przejrzysty.
Zapach miły ledwo wyczuwalny jak dla mnie ,i dobrze
Musze tez dodac że był bardzo wydajny mimo że aplikowałam codziennie po kilka razy w miarę potrzeby.
Powiększenie ust było rzeczywiście widoczne po aplikacji ,mnie to kojarzyło się z "napęcznieniem" no ale jednak EFEKT BYŁ.
Za to wszystko i za cenę dam maksymalna notę.

Używam tego produktu od: latem

bomba z małym minusem

Mój faworyt, dlatego że:

nawilża
nie roluje się
nie zawiera brokatowych wielkich drobinek
naturalny efekt- nie wygląda tandetnie
łądny zapach
powiększa optycznie

Jedyny minus: KOLORY, jest za mało, miałam problem z wyborem. Gdyby wypuścili jeszcze jakieś koralowe kolorki albo beże ciepłe, byłabym 100% przekonana do tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: jakichś 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Lubie takie;-)

Mam 2 te blyszczyki: ten ciemny rozowy i cappuccino (mojej mamy, ale ja tez uzywam:P). No i od razu powiem ze ten malinowy mi sie nie podoba, jak dla mnie za ciemny a ten cappuccino jest swietny wiec o nim napisze:)

+ Fajnie chlodzi i lekko szczypie, ale ja sie przyzwyczailam, bo lubie takie blyszczyki:)
+ Nareszcie nie pojawia sie u mnie dziwne biale cos na ustach, a przy wiekszosci blyszczykow to mialam i wyglada ochydnie
+ jest tani
+ ma wygodny aplikator i ladne opakowanie, napisy sie nie scieraja (jak na razie:))
+ odcien cappuccino jest swietny: nie za mocny a jednak pokrywa usta kolorem i nadaje sie idealnie do szkoly (bo u mnie nauczyciele strasznie patrza czy ktos nie ma makijazu:)
+ jest wydajny, mam od poczatku wakacji a moze i wczesniej i jest go jeszcze baardzo duzo, a uzywam kilka razy dziennie

- Moze nie jest zbyt trwaly, ale mi nie przeszkadza, bo lubie sie czesto malowac:)

Używam tego produktu od: ponad 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: nie wiem ale jeszcze go duzo jest:)

mmm cudaśny

Oceniam Cappuccino.

Gdy po raz pierwszy zauroczyłam się efektem mrożenia ust błyszczyków smakowych Wibo, szukałam podobnych. I znalazłam.

Utrzymuje się na ustach, nie wysusza. Drobinki są subtelne.

Minusem jest dla mnie brak koloru. Chociaż miał być kawowy, był żaden. Niestety nie znalazłam jeszcze kolorowego błyszczyka, który miałby kolor NAPRAWDĘ.

Używam tego produktu od: m-ca

Bardzo dobry błyszczyk

Oceniam kolor 021 (delikatny morelowo-różowy kolor)
Przyjemny delikatny chłodzący efekt.
Delikatne drobinki (nienawidzę brokatu, ale te drobinki są maleńkie całe szczęście).
Nie warzy się w kącikach - to dla mnie wielki plus (Rimmel Vinyl warzył się).
Trochę dziwna gąbeczka - wydłużona, ale w porządku się jej używa.

edit: Błyszczyk jednak warzy się w kącikach ust... [za co odejmuję gwiazdkę]

Polecam!