Ziaja, Rebuild Odbudowa skóry, Koncentrat wyszczuplający w żelu

Ziaja, Rebuild Odbudowa skóry, Koncentrat wyszczuplający w żelu

Wyrażnie wzmacnia i poprawia strukturę skóry,skutecznie zmiejsza celulit. Preparat polecany w profilaktyce i redukcji rozstępów. Może być stosowany po urodzeniu dziecka oraz przy gwałtownej zmianie wagi. Zapewnia widoczne efekty wyszczuplające. Wyraźnie wzmacnia i poprawia strukturę skóry. Skutecznie zmniejsza cellulit.

Redukcja grubości tkanki tłuszczowej - nawet o 14,5% (wyniki 28 dniowej kuracji żelem stosowanym raz dziennie potwierdzona badaniami in vivo)

Substancje aktywne:

Prowitamina B5 (D-panthenol), L-karnityna, kofeina, koenzym A, ekstrakt z rozmarynu lekarskiego, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z ananasa, ekstrakt z alg morskich.

Stosować codziennie przez minimum 1 miesiąc.

Mój ulubieniec :-)

Absolutny ulubieniec. Jedyny z tego typu produktów, po którym naprawdę widać efekty!

+ Fajny, świeży zapach
+ Zostawia delikatną, nietłustą powłokę na ciele
+ Efekty po regularnym stosowaniu naprawdę widać
+ Skóra jest jędrniejsza, bardziej sprężysta
+ Wygodne opakowanie

- Za wydajność, w tej cenie jest go trochę mało (150ml), więc szybko się zużywa...

Podsumowując: Jestem jak najbardziej na tak! Polecam :-)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: ~5

Zonk

Ziaja uczula. 90% kosmetyków Ziai uczula. Mam ulubione serie - kozia, czakoladowa np. - ale wszystkie inne uczulają koszmarnie. Plusem tego koncentratu jest to, że nie uczula. Ale to wszystko, co można o nim powiedzieć Dobrego.

+ nie uczula, nie podrażnia, nie szczypie
+ delikatnie wygładza skórę, szkoda, że na krótko

I to wszystkie jego zalety.

- nie robi nic - nie działa w ogóle ani na rozstępy, ani na cellulit
- kończy się błyskawicznie
- pod koniec wyciśnięcie żelu z tubki jest praktycznie niemożliwe, więc wywala się z zawartością

Niestety, nie polecam. Na pewno nie dla pań, które chciałyby mieć chociaż minimalne efekty.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne, chyba jest tylko jedna wielkość?

Rewelacja!!!

Jak widać po poniższych recenzjach, kazda skóra jest inna i ma odmienne potrzeby. W moje koncentrat Ziaji wpisal się IDEALNIE.
\\n
\\nNawilża, ładnie pachnie (nie chłodzi - tego nie znoszę!), wchłania się ekspresowo, no i najważniejsze - dał mi kosmiczny efekt wygładzenia i jędrności. Utrzymuje się przez 24 h - daję słowo.
\\n
\\nDziała równiez na cellulit, wyraznie wygładzając grudki pod skórą. Dziewczyny, błagam, nie oczekujcie ze bez zmiany diety i uprawiania sportu jakikolwiek kosmetyk usunie całkowicie pomaranczowa skorke.
\\n
\\nDla mnie kosmetyk dajacy 100% satysfakcje.

z serii: płać i płacz

Skoro producent tyle obiecuje, to pasowałoby spełnić choć część obietnic. Niestety Ziaja w tym przypadku bardzo mnie zawiodła.
Z cellulitem walczę od lat. To moja zmora, która ciągle wygrywała, aż znalazłam mój ukochany specyfik, który zdecydowanie poprawił stan skóry. Nie była to Ziaja. Używałam jej zgodnie z zaleceniami i dość długo, by móc oczekiwać efektów. Niestety.

MINUSY
NIE DZIAŁA! Przynajmniej w moim przypadku ani nie ograniczył tkanki tłuszczowej, ani cellulitu.
Dla mnie niezbyt ładnie pachnie, co też nie umilało zabiegu wcierania, głaskania i masowania skóry.
Bardzo mało wydajny. Mnie jedno opakowanie z biedą starczało na dwa tygodnie.
Ciężko było wydobyć żel tak od połowy tuby, chociaż wygodnie stała sobie na zakrętce.

PLUSY
Może jedynie lekkie napięcie skóry po porządnym masażu z tym specyfikiem. Ale prawda jest taka, że tego dogłębnego działania, które obiecuje producent, nie uświadczyłam. Po zaprzestaniu stosowania efekt ujędrnienia diabli wzięli. Plusem może też być dla kogoś konsystencja, lekka żelowa, która ułatwia masaż skóry.

Tak więc nie polecam tego specyfiku, bo w podobnej cenie można kupić moją ulubioną pomarańczową Evelinkę, która działa, moje Panie, DZIAŁA!

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: tak szybko się kończyły, że nie wiem

Średni

Cellulitu nie zlikwidowal, ale po uzyciu skora jest troszke gładsza i napieta - efekt coprawda szybko mija, ale lepsze to niz nic. Choc stosujac go, robilam sobei naprawde solidny masaż, taki troche drenaż limfatyczny, wiec pewnie i ze zwykła oliwką efekty bylyby podobne. Na plus fakt, ze nie ma dzialania ani rozgrzewajacego ani chlodzacego - bo niecierpie takich kosmetykow!
Zuzyl sie blyskawicznie - jakies 10 dni i koniec. Teraz chce sprobowac serum drenujace z tej serii, bo jednak moj cellulit na typowe pochodzenie wlasnie z zastojow limfy, a nie z nadmiaru tłuszczu czy braku ruchu. Jak ono nie pomoze, to juz nie ma dla mnei nadziei :P

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno zwykłe

Lekki żel ujędrniajacy

Spośród różnych żeli antycellulitowych ten wyróżnia się przede wszystkim lekką konsystencją i szybkością wchłaniania. Skóra już po paru chwilach od posmarowania nie lepi się i można założyć spodnie bez ryzyka przyklejenia się do nich.
Działanie - pomimo, że nie mam dużego cellulitu jakoś nie zauważyłam jego redukcji. Jednak za to skóra była po nim ładnie napięta i wygładzona, więc efekty jakieś są. Żel raczej nie nawilża skóry - pod tym względem nie widać raczej różnicy przed i po posmarowaniu. Ale z drugiej strony może właśnie dlatego tak dobrze się wchłania, bez pozostawienia lepkich warstewek. Sprawdza się dobrze na dzień, przed wyjściem z domu, na noc można użyć czegoś bardziej "ciężkiego".
Konsystencja - w sam raz, nie za gęsty, nie za rzadki. Łatwo rozsmarowuje się na skórze.
Wydajność - w porządku, używałam go tylko do ud i pośladków i wystarczył na ok. miesiąc.
Zapach - osobiście bardzo mi się podoba, taki miętowo-anyżkowy, niezbyt ostry.

Używam tego produktu od: miesiąc temu

Fenomen w swojej klasie.

Przede wszystkim dziwią mnie recenzje o słabej wydajności... Stosuję go już ponad miesiąc, a wciąż zostało mi pół opakowania, jeśli nie ciut więcej.

Jeden z najlepszych kosmetyków ujędrniających, jakie spotkałam. Efekty zobaczyłam już po tygodniu, skóra znacznie się zagęściła i zbiła. Coś wspaniałego! Co do redukcji tkanki tł to nie wiem, z resztą, owe 14.5% przy masie ud gdzie tłuszczu może nie być wiele (są też mięśnie) to znikomy procent, więc może, może.

Kompletnie nie zgadzam się z waszymi recenzjami ;) chłodzenia ni w pięć ni w dziesięć nie zauważyłam, z resztą nawet mentolu się nie dopatrzyłam w kosmetyku, więc nie wiem skąd to. Ale chętnie się dowiem ;) co do redukcji cellulitu - mój jest mały i wyjątkowo oporny. Ciężko jest sobie z nim poradzić jakiemukolwiek kosmetykowi, ale zauważyłam, że ten koncentrat go nieco zredukował przez ujędrnienie. Teraz nóżki mam napięte, ujędrnione i wspanialsze niż były :)

Co do wydajności - fakt, nie stosuję go dużo, bo po co? Coś ok. 1. ziarnka grochu na łydkę, 2.5 na udo. Po co więcej, skoro regularnie stosowany w ten sposób przez miesiąc dał mi wręcz zniewalające efekty ;)

Co do wysuszania skóry -> początkowo byłam zapobiegawcza przez recenzje i po żelu smarowałam zawsze jakimś balsamem czy masełkiem. Teraz mi się nie chce :D i nie zauważyłam różnicy. Nie mam żadnej łuszczącej się skóry, żadnej suchej skóry. Skóra jest normalna, nie brakuje jej nawilżenia ani nie płacze z tłustości. Ideał.
Żel bardzo szybko się wchłania i można go stosować rano. Często tak robiłam przed wyjściem i nie było oblepionych spodni itp.

Recenzję zaktualizuję po skonczeniu całej buteleczki. Póki co - dziewczyny, polecam, szczególnie w duecie z masażem ostrą gąbką i mytą zwykłym mydełkiem toaletowym, bo ściąga skórę.

Żeby wszystkie kosmetyki działały na mnie tak opisowo jak ten... ;)

Żeby nie było za kolorowo, jest jeden minus który mi mega przeszkadza. Zapach. I nie mówię o ziołowym zapachu klasycznym dla tej serii, ale o zapachu beznadziejnego żelu. Wyczuwam smrodek żelu. Mimo wszystko to nie jest minus do obniżenia oceny, bo superszybka konsystencja do wchłaniania rekompensuje...

EDIT : Żel wystarcza na około 3 miesiące używania. Intensywnie zagęszcza skórę, nie przesusza, ujędrnia, w pewnym stopniu walczy z cellulitem, choć w czasie, gdy go używałam, zawsze jestem bardziej aktywna. Jak najbardziej polecam, to wg mnie najbardziej udany kosmetyk do ujędrnienia skóry.
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Słabiutki

Kiepskie dzialanie jak na koncentrat. Dużo lepszy efekt daje masło ujędrniajace i żel rozgrzewający z tej serii. Po tym specyfiku nie ma żadnych efektów. Zero nawilżenia, zero wygladzenia, nie mówiąc już nic o ujędrnianiu i redukowaniu cellulitu. Mam też wrażenie, że kosmetyk mnie uczulił, ale nie mam pewności czy to on. Ogólnie nie warto go kupować, bo rezultatów nie widać, ani nie czuć pod żadnym względem. Konsystencja żelowa, wydajność słaba. Dobrze się rozprowadza i wchłania, zapach anyżowy, charakterystyczny dla tej serii.

Używam tego produktu od: Męczyłam go przez miesiąc

Taki se.

W zupełności zgadzam się z recenzją poniżej.
Konsystencja żelu sympatyczna, fajnie chłodzi, choć żel ten wysusza skórę! Na rano zawsze budziłam się z bielutkimi udami od łuszczącej się skóry :/
Koncentrat napina skóre, ale wyszczuplenia i redukcji tkanki tłuszczowej nie zauważyłam. Co prawda właśnie skończyłam opakowanie, któe starczyło mi na równie 3 tygodnie smarowania, ale kolejnego już nie kupię. Potestuję teraz kosmetyki wyszczuplające z Yves Rocher ;)

Może być

Jeżeli chodzi o działanie, to zdecydowanie mogę polecić. Fajnie napina skórę, efektów wyszczuplających po pierwszym opakowaniu nie zauważyłam.

Ale nie lubie kosystencji żelu :/ Ten koncentrat dostałam gratis do innego kosmetyku. Na lato to może i się sprawdzi, ale zimą moja skóra potrzebuje też natłuszczenia więc muszę dodatkowo po zastosowaniu koncetratu żelowego smarować się jeszcze gęstym balsamem. Może to tylko moje takie głupie wrażenie, ale wydaje mi się że słabo nawilża skórę a dla mnie to też jest bardzo ważne.

Jeżeli chodzi o wydajność no to cóż, 1 opakowanie starczyło na 3 tygodnie.

Na razie na pewno go nie kupię, wolę coś gęstszego, kremowego.

Ilość zużytych opakowań: 1 (150 ml)

To działa!

Wow, nie wierzyłam, że oprócz balsamu wyszczuplającego Tołpy cokolwiek może tak cudownie działać na cellulit. Na wizażu przeczytałam o serii Ziaji, na którą normalnie za żadne skarby świata nie zwróciłabym uwagi i oczywiście nie żałuję :)

Właściwie nie zauważam różnicy pomiędzy działaniem żelu i serum Rebuild - oba wygładzają, wyszczuplają i napinają skórę, przyczyniając się do częściowej redukcji niechcianej pomarańczowej skórki. Jedyną różnicą jest konsystencja - żel minimalnie klei się na początku smarowania, jednak jest to chwilowe i potem świetnie się wchłania. Skóra robi się bardziej zwarta i napięta - coś niemożliwego w moim przypadku :)

Plusem jest przecudowny zapach i dobre wchłanianie, natomiast nie mogę mu wybaczyć małej wydajności i tego, że pod koniec nie można wydobyć żelu z opakowania bez rozciniania. Cena w stosunku do ilości (150 ml) nie jest wcale taka mała - za 250 ml serum Eveline (obecnie ciągle jest w promocji 200 ml + 50 gratis) również zapłacimy 15 zł. Mimo to gorąco polecam, ja na pewno jescze żel kupię, jednak ostatnio zniknął ze skelpowych półek..

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Ilość zużytych opakowań: na razie jedno, będą następne

polecam!

Bardzo dobry żel!
- świetnie się wchłania
- dobrze nawilża
- skóra wyraźnie mniej wiotka, stała się napięta ;]
- skóra stała się o wiele gładsza
- baardzo ładny zapach ;]
- i standardowo plus za niską cenę
Co do działania wyszczuplającego - nie spodziewałam się żadnych cudów i tak też się stało, lecz nie jestem zawiedziona z tego powodu. Moim zdaniem dobrze się spisuje gdy stosuje się go już po schudnięciu, skóra przez to nie jest obwisła.
Jedyny minus to wydajnośc: jedną butelkę zużyłam w dwa tygodnie (przy smarowaniu dwa razy dziennie).
Generalnie jestem bardzo zadowolona z żelu Ziaji, i mogę z czystym sumieniem poleci go każdemu! :]

Używam tego produktu od: dwa tygodnie