Cece of Sweden, True Colors, Flaming Red Shampoo (Szampon do włosów rudych i czerwonych)

Szampon do włosów czerwonych. Pomaga utrzymać intensywny i pełen blasku odcień włosów pomiędzy kolejnymi zabiegami koloryzacji. Dzięki zawartości mleczka migdałowego głęboko nawilżają włosy sprawiając, że są miękkie i gładkie jak nigdy dotąd.

To najgorszy szampn jaki miałam.

Niestety moja pierwsza w życiu recenzja na Wizażu będzie negatywna ale chcę przestrzec inne potencjalne ofiary przed zakupem tego produktu szamponopodobnego.

Ale do rzeczy.Szampon posiada same MINUSY, oto ich lista:

1. Szampon absolutnie NIE SPEŁNIA SWOJEJ FUNKCJI. To znaczy nie zauważyłam najmniejszego wpływu jego użycia na kolor moich włosów (a używałam grzecznie wg zaleceń producenta oraz z odżywką z tej samej serii).

2. Jest NIEZWYKLE wodnisty. Nalany na dłoń od razu z niej spływa każdym możliwym zagłębieniem skóry. Spływając po nadgarstkach daje bardzo przekonujący efekt podciętych żył.

3. Słabo się pieni co w połączeniu z jego wodnistością powoduje, że jest absolutnie niewydajny. Aby umyć nim porządnie głowę trzeba go dać 2-3 razy więcej niż normalnego szamponu.

4. Włosy po zastosowaniu tego szamponu (i odżywki z tej samej serii) są suche, sztywne, po prostu martwe. Od razu po umyciu musiałam ratować włosy maską.

5. To, że nie barwi włosów nie oznacza bynajmniej iż jest słabo napigmentowany. Wręcz przeciwnie, pigmentu ma aż nadto. Woda w wannie była czerwona, trzeba też bardzo uważać na ręczniki i tym podobne potencjalne ofiary jego koloru.

6. Jako że jakość jest zerowa to stosunek ceny do jakości jest zdecydowanie niezadowalający.

Użyłam go dwa razy i zdecydowanie nie mam zamiaru używać dalej. Natomiast, i tu nie żartuję, zostawiam go jako imitator krwi do różnego rodzaju halloweenowych sesji zdjęciowych.

Ilość zużytych opakowań: 0,5 i nie zamierzam używać dalej

Tego szukałam :)

Szampon odkryty zupełnym przypadkiem, wypatrzony podczas zakupów na stoisku Beliso Shop. Od dłuższego czasu szukam czegoś do moich miedzianych włosów i jak dla mnie szampon w połączeniu z odżywką z serii sprawdził się świetnie. Szamponu używałam codziennie/co drugi dzień, odżywkę co 2/3 mycie włosów i muszę przyznać że faktycznie podkreśla kolor włosów, mam wrażenie że działa trochę jak delikatny szampon koloryzujący, a to ogromny plus. Widać różnicę w kolorze włosów jak przestałam stosować (koniec opakowania), zwłaszcza przy długim przebywaniu na słońcu typu plaża/kąpiel w morzu. Poza tym szampon jest wydajny i dobrze myje włosy, nie wysusza, czego się trochę obawiałam - z wieloma szamponami do włosów koloryzowanych których używałam miałam ten problem. Myślę że zostanę przy nim na dłużej.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Nic specjalnego....

Farbuję włosy na intensywnie rudy kolor. Kupiłam ten szampon ponieważ łudziłam się, że pomoże mi utrwalić kolor po farbowaniu i dotrwać do kolejnego bez bardzo mocnej zmiany odcienia. Niestety szampon nie robi z włosami nic, o przedłużeniu koloru można pomarzyć. Za to bardzo ładnie farbuje ręce, wannę i ręcznik....
Nadal szukam szamponu/maski która pomoże mi zachować kolor na dłużej bez farbowania co 2 miesiące.
P.S. Szampon Ce Ce świetnie imituje krew, a wanna po nim wygląda jak po morderstwie.... :/

Używam tego produktu od:2009