Gosh, Cover Me Up Mousse (Podkład nawilżający w formie lekkiego musu)

Gosh, Cover Me Up Mousse (Podkład nawilżający w formie lekkiego musu)

Lekki, nawilżający podkład w formie musu. Tuszuje niedoskonałości, na twarzy zmienia się w delikatny puder, zapewnia naturalny i matowy wygląd. Wodoodporna formuła zapewnia długotrwały efekt. Przeznaczony do wszystkich typów cery, zawiera olej jojoba i awokado.

Skład: Cyclopentasiloxane, CI 7789 Titanum Dioxide, Synthetic Beewax, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone Crosspolymer, Stearoxy Trimethylsilane, Synthetic Fluorphlogopite, Stearyl Alcohol, Cera Microcristallina Microcrystalline Wax Cire Microstilline, CI 77492 Iron Oxides, Phenoxyethanol, Silica, Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, CI 7749 Iron Oxides, Methylparaben, Talc, CI 77499 Iron Oxides, BHT, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben.

Cena: 44zł / 20ml
/m/

efekt kremu tonującego

Kupiłam kiedyś ten podkład z ciekawości, bo lubię firmę Gosh za podkład X-Ceptional Wear i puder prasowany, z których byłam zadowolona. Niestety, nie mogę tego do końca powiedzieć o podkładzie Cover Me Up. Przede wszystkim uważam, że nie jest to podkład nawilżający, a producent właśnie tak go nazywa (przynajmniej tak jest napisane po polsku na opakowaniu). Według mnie on w ogóle nie nawilża, a raczej trochę przesusza skórę. Nie powoduje jednak zapychania porów. Inna obietnica – „skutecznie tuszuje wszelkie niedoskonałości skóry” – u mnie się nie sprawdza. Zresztą czytałam inne recenzje, w których wizażanki pisały też o braku krycia. Podkład ma bardzo lekkie krycie, praktycznie żadne, ujednolica tylko koloryt. Ja na to specjalnie nie narzekam, bo nie mam problematycznej skóry, ale jeśli ktoś potrzebuje faktycznego krycia, to musi poszukać innego podkładu. Mam kolor najjaśniejszy z palety, czyli 01 Ivory. W opakowaniu jest pomarańczowy, nie jak typowy Ivory - kość słoniowa. Na twarzy jaśnieje podczas aplikacji, ale w ciągu dnia trochę ciemnieje. Nie nadaje się dla bladolicych, do których sama się zaliczam. Moim zdaniem wygląda on niezbyt naturalnie na twarzy, nie stapia się za dobrze z cerą. Ratuję się nakładaniem jasnego pudru sypkiego, ale używam tego podkładu tylko wtedy, gdy nie muszę dobrze wyglądać. Żeby być sprawiedliwą, to muszę przyznać, że Cover Me Up rozprowadza się dobrze, bez smug (zawsze nakładam podkład na krem nawilżający), matuje, choć efekt jest bardziej satynowy niż matowy, ale mogłabym nie nakładać na niego pudru (gdyby oczywiście nie musiała go rozjaśniać jasnym pudrem sypkim). Nie mogę ocenić jego wodoodporności, bo nie testowałam go pod tym względem. Jednak wytrzymuje w dobrym stanie jakieś 10 godzin, więc jest dość trwały. Inne plusy to wydajność – na 1 makijaż wystarcza odrobina kosmetyku i opakowanie, choć niehigieniczne, to praktyczne – można wydobyć podkład do końca. Jeszcze jest taki pluso-minus: trochę chemiczny zapach, który czuć po otwarciu opakowania, ale na szczęście ulatnia się podczas aplikacji. Nie kupię więcej tego podkładu, bo znam lepsze za dużo niższą cenę lub w takiej samej, ale dużo lepiej dobrane kolorystycznie dla mnie. Używam go obecnie tylko po to, by zużyć, a zostało go tylko na kilka użyć.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1.

OKROPNY

OKROPNY
Pani w sklepie tak go zachwalala ze taki dobry ze ukryje to co trzeba ze utrzyma sie prawie caly dzien kupilam i sie wystraszylam
MINUSY
-cena
-kolory
-nic niezakryje
-zero krycia
-tworzy smugi na twarzy
plusy
zero!!!!

Za lekki

Podkład udało mi się kupić w korzystnej promocji i dużo się po nim spodziewałam - to chyba mój najdroższy kupiony do tej pory podkład. Jest to mój bodajże trzeci podkład w musie (nie liczę fluidów Delia, które też mają podobną konsystencję) i nistety okazał się totatalną pomyłką.

Fluid już na samym początku rozczarował mnie ciemnym kolorem, mimo, iż miałam odcień 01! Jak wiemy, 80% firm produkuje najaśniejsze w założeniu klory podkładów w ciemnych odcieniach, ale tym razem Gosh przeszedł wszystkie normy. Rzecz druga - podkład jest tak lekki, że niczym nie różni się od kremu. Nakładasz kobieto trzy warstywy, a go ledwo co widać. Zero krycia i co w związku z tym idzie, zero matowienia. Czułam się, jakbym nic na twarz nie nakładała poza kremem, a świcić zaczęłam się zaraz po wyjściu z domu (nie udało mi się nawet dojść na pociąg, a tu już czuję, że twarz mi "spływa" )

Plus za ładne opakowanie. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć więcej na temat tego fluidu, bo pozbyłam się z ulgą.

całkiem fajny

Kupiłam ten mus w ciemno bo był na promocji.
Największą zaletą jego jest to, że jest bardzo lekki. niemalże stapia się z cerą. Nie daje efektu \'\'tapety\'\' świetnie sie rozprowadza. Idealny na randkę bo z bliska niemal go nie widać.
Troszkę słabo kryje ale dla mnie wystarcza bo nie mam specjalnych problemów z cerą

Nie dla cery z problemami.

Podkład nie robi krzywdy. Nie pogarsza stanu skóry, nałożony na twarz nie sprawia, ze wyglądam gorzej. A czy lepiej? Trudno powiedzieć.

Krycie jest niewystarczające. Drobne przebarwienia ukryje, jednak na pewno nie strupki, blizny czy krostki.
Trwałość oceniam na 3*, dzień na uczelni wytrzyma (z poprawkami pudrem).

Jeśli nie macie dużych wymagań od podkładu, będzie ok. Ale jeśli ma sie coś do ukrycia... nie-e.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Doskonały produkt Gosha

Podkład kupiłam na lato, moim zdaniem mus jest idealny na tą porę roku. Oceniam ten produkt wysoko, jest idealny dla mojej cery, posiadam najciemniejszy kolor, z uwagi na korzystanie z solarium. Puder świetnie się rozprowadza, jest bardzo wydajny, już niewielka kuleczka wystarczy na całą buzię. Twarz po użyciu podkładu jest aksamitna, gładka, jednolita, niewielkie przebarwienia zostają zakryte, tak samo pory i zaskórniki. Dla mnie ten mus nie ma absolutnie żadnych wad.

ma i wady i zalety

Podklad ma forme musu, ktora poczatkowo w ogole do mnie nie przemawiala. Problem byl taki, ze ani pedzlem ani gabeczka nie dalo sie tego ladnie i rowno nalozyc. W koncu sprobowalam palcami i okazalo sie, ze to jest to. Gdy go nabieram na palce, mam wrazenie, ze wkladam reke do deseru z musem kakaowym, naprawde niezwykle uczucie.

Podklad kryje bardzo malo, prawie wcale. Dla mnie to idealnie, bo nie potrzebuje kryjacych podkladow. Lekko nawilza, aczkolwiek odczuwam to w niewielkim stopniu. Na mojej cerze wytrzymuje prawie caly dzien, pod koniec lekko sie sciera (glownie z nosa). Nie wiem czy matuje, poniewaz mam cere normalna, wiec mi sie praktycznie nie przetluszcza. Na plus zaliczam jeszcze to, ze nie uwidatnia zadnych suchych skorek.

Opakowanie jest ladne: zakrecany, okragly, plastikowy sloiczek. Pomysl ze sloiczkiem jest srednio higieniczny, ale to juz inna sprawa.

Generalnie podklad jest nawet dobry, ale ja mam mnostwo rozszerzonych porow i potrzebuje podkladow, ktore je zakrywaja i lekko wygladzaja cere. Ten nie robi tego w absolutnie zadnym stopniu, wiec jedyne co mi sie w nim podoba to krycie i lekkie nawilzenie. Zaleta jest rowniez to, ze nie da sie nim zrobic efektu maski. Nawet po nalozeniu kolejnej warstwy nie zwieksza sie jego krycie, poniewaz ma w sobie malo pigmentu.

Polecam raczej cerom niewymagajacym.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

całkiem całkiem

Ten podkład kupiłam całkiem przypadkiem, bo był na promocji. Pozytywnie mnie zaskoczył. Mam odcień 02 sheer i mimo, że jest niby ciemniejszy od mojej karnacji, to ładnie się zlewa ze skórą i delikatnie ociepla jej koloryt. Nie radzi idealnie sobie z kryciem moich naczynek, ale i tak jest dobrze. Matuje również, aczkolwiek po około 4 godzinach zaczynam się świecić. Więc też nie rewelacja. Ale mimo to bardzo go lubię. A to za jego lekkość i ujednolicanie cery. Po nałożeniu skóra wygląda na gładszą i wypoczętą. Jednak co będzie jeśli nie znajdę go na promocji? Cóż, efekt podobny do musu Maybelline, więc....

Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno

Ok

Zeby nie zaniżać aż tak bardzo dałam 4 gwiazdki, zasługuje wg mnie na 3,5. Jak dła mnie powinien być troszkę tańszy, znam tańsze podkłady o podobnym efekcie

PLUSY:
- bardzo ładnie stapia się z twarzą, nie robi maski, jest lekki
- nawilża, nie wyciąga suchych skórek, nie przesusza
- świetnie się nakłada, jak dla mnie ma doskonałą konsystencję

MINUSY:
- jak dla mnie to trochę za słabo maskuje niedoskonałości, również zbyt słabo matuje, także to go trochę dyskryminuje w moich oczach

Używam tego produktu od: około 3 tygodnie

Ulubiony

Polubiłam go od pierwszego użycia. :) Ładnie kryje niedoskonałości ale daje naturalny wygląd, nie tworzy efektu maski. Ładnie się rozprowadza, ja mam odcień nr 2, cerę dosyć jasną, nigdy nie smaruje całej twarzy, mimo to nie widać gdzie nałożony podkład się kończy. Ładnie matuje i to na długo. Odkąd go używam nie stosuję pudru. Nie zapycha porów, nie wałkuje się, nie odkłada w zmarszczkach, a kiedy jest ciepło nie czuję, że się "roztapia" na twarzy. Cena jest dosyć wysoka jednak podkład jest niesamowicie wydajny, używam go już ponad 4 miesiące a nie zużyłam nawet połowy :) wystarczy odrobina żeby pokryć twarz. Jedyna jego wada to to że podkreśla suche skórki, jednak ostatnio udało mi się zniwelować problem "wysuszonej skory" i teraz dla mnie jest to absolutny KWC wśród podkładów.

Używam tego produktu od: 4 miesiący

Dobry

Bardzo dobry podkład. Najpierw podeszłam do niego sceptycznie. Po nałożeniu miałam wrażenie że mam maskę na twarzy. Jednak po paru chwilach cudownie się stopił z moją mieszaną cerą. Świetnie nawilża i dobrze kryje moje piegi a przy tym wygląda naturalnie. Polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:tak