Clean & Clear, Tonik oczyszczający przeciw wągrom

Clean & Clear, Tonik oczyszczający przeciw wągrom

Nowy tonik w fioletowym opakowaniu. Oczyszcza twarz z tłuszczu i brudu, które są przyczyną powstawania wągrów. Zawiera składnik przeciwdziałający ich ponownemu powstawaniu.

oczyszczające, odświeżające
płyn
tonizowanie twarzy
mieszana, trądzikowa, tłusta

Ruska wodka

Beznadziejny jest,Wysusza powoduje podraznienie i pryszcze,Pachnie tania wódą i tak tez dziala,Dostalam go w prezencie mialam 2 butelki i obie wylalam bo to sie nie da ani pic( za slaba wodka) ani uzywac za mocna.

Używam tego produktu od:pare dni
Ilość zużytych opakowań:2 wylane

Zdecydowanie nie dla suchej skóry

Tonik na pewno nie jest odpowiednim produktem dla osób z suchą skórą, ponieważ wysusza skórę więc to byłoby dodatkowe obciążenie dla nas. Jeżeli chodzi o mnie Mam mieszany typ także sprawdza się bardzo dobrze, zwłaszcza w momencie gdy wyrzuca mi na twarzy krostki, wtedy dzięki wysokiej zawartości alkoholu ładnie się ich pozbywa zasuszając je. Fakty bardzo jest intensywny zapach alkoholu co może być dla niektórych osób męczące dla mnie zresztą też jest. No i faktycznie przez to może podrażniać niektórym cerę aczkolwiek ja jeszcze nie miałam takich niemiłych przygód tym tonikiem. Przy małej ilości wągrów widać że je niweluje.

Zdecydowane nie ode mnie

Kupiłam ten tonik w Naturze za około 10 zł. Jestem posiadaczką cery z licznymi niedoskonałościami w tym wągry, myślałam że ten tonik temu problemowi zaradzi ale pogorszył sprawę. Tonik znajduje się w niebieskiej buteleczce, bez atomizera co jest dla mnie dużym minusem ale no nic. Ma straszny zapach alkoholu, który pozostaje długo na skórze. Powoduje straszne wysuszenie, miałam po nim całe czerwone policzki, które non stop mnie swędziały i żeby temu zaradzić musiałam kłaść grubą warstwę aloesu. Poza tym nic nie zrobił z moimi licznymi wągrami, ile ich było tyle dalej jest.Zdecydowane nie ode mnie nie dość że śmierdzi to jeszcze pogarsza stan skóry.

Idealny na trudne czasy

Można poczytać w komentarzach o nim sporo złego ale jak dla mnie jest naprawdę dobrym produktem. Wysusza owszem ale czasem przy wysypie hormonalnych wyprysków i niedoskonałości jest jedynym wybawieniem. Ładnie je wysusza, oczyszcza i goi. Jest wydajny i ma dobrą cenę. Nie nadaje się na pewno do bardzo suchej skóry bo z pewnością dodatkowo ja przesuszy. Lubię jego przezroczystą butelkę, bo przynajmniej wiem ile jeszcze produktu zostało. Jedynym minusem jest to, że nie wszędzie możemy go kupić. Nie we wszystkich sklepach i drogeriach można go spotkać.

Świetny – przynajmniej do mojej cery mieszanej

Opisując produkt na Portalu Wizaż nigdy nie kieruję się opiniami innych Wizażanek, bo zarówno potrzeby pielęgnacyjne, jak i gust są kwestiami bardzo indywidualnymi, i opisuję – zgodnie z ideą Portalu – własne doświadczenia z kosmetykiem, ale czytając z ciekawości kilka recenzji tego toniku, aż się przeraziłam, tak były niekorzystne.

A według mnie to najlepszy tonik (obok wersji "jasnej" – do wrażliwej cery), jakiego kiedykolwiek używałam, i jedyny jego mankament to brak buteleczki z atomizerem, który oszczędnie i wygodnie rozpylałby preparat na wacik.

Kosmetyk nie wyczynia jakowychś... "fikołków", typu botoks i ostrzyknięcia kolagenem, bo może takie są wobec niego oczekiwania, natomiast pachnie neutralnie, przyjemnie, ale przede wszystkim – i taka jest jego rola – skutecznie tonizuje skórę po umyciu, przygotowując ją pod krem (kilka razy, kiedy zapomniałam o kremie – nie było tragedii – cera wyglądała dobrze i była nawilżona), lub użyty bez mycia w ciągu dnia – odświeża ją, a do tego odblokowuje pory, zwalczając niedoskonałości. Kiedy lata wstecz zaczęłam go stosować, pamiętam, że od razu zauważyłam wyraźną różnicę i poprawę cery. Zniknęły krosty i zaczerwienienia, które nagminnie nękały mnie, kiedy nie używałam tego kosmetyku. Używałam różnych toników, i zdecydowana większość dosłownie zapychała mi skórę, jeszcze pogarszając jej stan, a ten zwykły tonik do problematycznej cery ją... ocalił :-).
Szczerze polecam.

Jak szybko pogorszyć sobie stan skóry!

O proszę, własnie takim kosmetykiem. Kupcie i zobaczycie jak szybko pogorszy wam się stan skóry, a kupuje się go z myślą, żeby go poprawić. :))) Nie ma co litani tu pisać, bo szkoda mojego czasu .
- PODRAŻNIA
- ZAPYCHA I WCALE NIE POMAGA W WALCE Z WĄGRAMI
- ZAPACH OKROPNY
- SKŁAD DO ŚMIECI, SAM ALKOHOL
- CENA KOSMOS
- PIECZE PO NIM SKÓRA
- SZYBKO SIĘ KOŃCZY

Fantastyczny na złe dni

Tak, ma w składzie alkohol- alleluja! Jedyny tonik, który mnie ratuje w akcjach w trądzikiem hormonalnym przy moim uczuleniu na kwas salicylowy. Oczywiście- na miejsca, które lubią się suszyć używam hydrolatu, ale do zadań specjalnych jest niezrównany. Ciężko go kupić- zamawiam zwykle z Empiku i to od razu dwa, bo mąż ma podobną cerę i nie ma dla niego innego ratunku :)

Dosłownie dramat

Tonik kupiłam, aby oczyścić swoją twarz w strefie T, oraz żeby zmniejszyć widoczność wągrów. Dosłownie dramat... To tak wysuszyło moją skórę, że musiałam ją potem mocno nawilżać... jestem zawiedziona. Produkt tak podrażnił moją skórę, że wyglądała okropnie, nawet po nałożeniu makijażu. Okropny skład, źle wydane pieniądze, nie polecam.

Z nastoletniego okresu

Tego produktu używałam kilka lat temu jak jeszcze chodziłam do podstawówki/gimnazjum. Był on wtedy mocno reklamowany, a jako nastolatka z praktycznie zerową wiedzą o kosmetykach i o tym jak dbać o cerę, po prostu go kupiłam.

Tonik mimo,że przyciąga opakowaniem może zdziałać ogromną krzywkę naszej cerze i taką też wyrządził mojej. Pamiętam,że stosowałam go codziennie rano i wieczorem. Przesuszył moją skórę do takiego stopnia,że skóra mnie swędziała i była zaczerwieniona a moja mama, aż zabrała mnie do dermatologa. A gdy skóra wróciła do normy miałam wrażenie,że przetłuszcza się jeszcze bardziej.

Cóż produkt niestety nie pomógł, może gdybym wtedy wiedziała jak stosować takie alkoholowe kosmetyki nie doprowadziłabym do tego.

tylko na nosek ;)

Tonik faktycznie bardzo wysusza skórę i jest alkoholowy, ale rozprawia się z czarnymi kropkami na nosie jak żaden inny. Używam go tylko na tę strefę twarzy na zmianę z moimi domowymi sposobami :)

Od czasu do czasu wskazany

Lubię toniki Clean & Clear ponieważ przy mojej mieszanej cerze czuję, że jedynie one skutecznie ją oczyszczają. Fakt, że czuć strasznie zapach alkoholu i szczypie w oczy, ale nie jest to przecież produkt do demakijażu i po prostu trzeba uważnie omijać ich okolice. Pozostawia cerę świetnie oczyszczoną, matową, wygładzoną. Myślę, że stosowany od czasu do czasu, jak ja to robię, nie wyrządzi krzywdy, przy wrażliwej cerze nie jest raczej wskazany. Produkt wydajny, starcza na długi czas.

Bubel

Niestety, za czasów nastoletnich, kiedy to człowiek o kosmetykach nie wiedział nic, kupował to, co widział w gazetach lub sugerował się estetyką etykiety, zdarzyło mi się zakupić ten produkt. Podejrzewam, że mogło się to zdarzyć nawet więcej niż jeden raz. To jest jedno wielkie zło, alkohol, który tak wysusza skórę, że zaczyna ona produkować więcej sebum, co sprawia, że pojawia się więcej pryszczy, twarz przetłuszcza się mocniej. Absolutnie nie polecam!

Ogromne NIE!

Próbowałam używać tego produktu, ale po prostu nie dałam rady, Bardzo mocny, alkoholowy tonik. Po jego użyciu skóra mnie piekła. Nie ryzykowałam i szybko go odstawiłam. Nie zauważyłam, żadnej poprawy, jeżeli chodzi o oczyszczanie wągrów... Wysuszał skórę już po jednym użyciu. Nie polecam!