Oriflame, HairX, Summer Care, Odżywka w sprayu na lato

Oriflame, HairX, Summer Care, Odżywka w sprayu na lato

Odżywka w sprayu na lato chroniąca przed słońcem, wodą morską i chlorowaną oraz innymi czynnikami, które zagrażają ich urodzie. Zawiera antyoksydanty i filtry UV. Ułatwia rozczesywanie, dodaje blasku.
Bez spłukiwania.

Skład: Aqua, Glycerin, C12-13, Pareth-9, Propylene Glycol, Imidazolidinyl Urea, Peg-12 Dimethicone, Polyquaternium-4, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Benzophenone-4, Tocopheryl Acetate, Limonene, Sodium Citrate, Citrus Medica Limonum Oil, Peg-40, Hydrogenated Castor Oil, Vitis Vinifera.

Cena: 16,90zł / 150ml
/m/

średnia

Nie zauważyłam jakiś super efektów, ale czuję, że mam tę odzywkę na włosach kiedy idę na słońce.

+ łatwa w użyciu
+ cena promocyjna (kupiłam ją za jakieś grosze)
+ włosy się tak nie przesuszają

- jak dla mnie okropnie śmierdzi, co baaaardzo mnie odpycha
- cena bez promocji

KWC :)

Mam długie włosy, proste, z grzywką. Kupiłam odżywkę na lato, aby włosy nie stały się sianem, jednak zaczęłam już jej używać, gdyż mam problem z elektryzowaniem się włosów.
Odżywka jest świetnym produktem. Ma przyjemny zapach, łatwo się aplikuje. Moje włosy po jej użyciu są niesamowicie błyszczące i miękkie. Absolutnie się nie elektryzują. Odżywka posiada właściwości prostujące, ujarzmia niesfrone kosmyki, wygładza włosy, sprawia, że cały dzień są idealnie proste. Spryskana na osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy ułatwia ich rozczesywanie, grzebień dosłownie ślizga się jak po masełku. Bardzo dobry produkt, wart polecenia.

Odżywka nie testowana na zwierzętach.

Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego opakowania.

Dobra

Odżywka nieźle chroni przed chlorem choć mogło by być lepiej.

Co do słońca. Hmm.. Chroniła. Na ile? Niewiele, ale coś tam daje.

Na pewno nie ułatwia rozczesywania długim włosom.

Dobra aplikacja, wygodna butelka.

Używam tego produktu od: zeszłe wakacje

Bardzo, bardzo dobra

Tak jak w tytule - bardzo bardzo dobry kosmetyk. Kupiłam go w zeszłe lato - potrzebowałam go jako ochrony UVA i UVB. Dokładnie dziś zużyłam go do końca( z małą przerwą na okres jesienny ).

+ zapach (mi przypadł do gustu)
+ cena
+ poręczne opkawanie (spray - ułatwia stosowanie; pojemnosc - pozwala na zabranie jej wszedzie ze sobą)
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie obciąża włosów
+ nie uczula
+ nie wyszusza
+ nie podrażnia skóry głowy
+ wydajna
+ nadaje delikatny połysk

Sprawdzała się także, gdy latem wyszłam z jeziora z mokrymi włosami i jej użyłam - faktycznie kondycja włosów nie uległa zmianie (nie zrobiło mi się "siano" na głowie jak to czasami bywało)

Używam tego produktu od: latem i teraz zimą

OK.

Plusy:
+ chroni przed przesuszeniem,
+ wygodne opakowanie,
+ wydajna,

Minusy:
- nie ułatwia rozczesywania,
- nie dodaje blasku.

Odżywka fajnie sprawdza się latem, zwłaszcza gdy trzeba szybko zapewnić włosom ochronę przed słońcem. Dzięki poręcznemu opakowaniu można spakować nawet do torebki.

Używam tego produktu od: 1 roku

sprawdza się

Odżywkę używam już drugie lato i mogę z przekonaniem stwierdzić, że bardzo skutecznie chroni włosy przed słońcem. Nie zastąpi ona oczywiście podstawowej odżywki, ale jako dodatkowa ochrona sprawdza się idealnie. Włosy po lecie są w niezłej formie.
Nie obciąża, dodaje ładnego blasku, ładnie pachnie. Jedno opakowanie spokojnie wystarcza na całe lato.
Polecam z pozostałymi produktami z letniej serii, zwłaszcza z maską.Używam tego produktu od: roku

Fajna

Jestem zadowolona z tego produktu. Tak jak obiecują : dodaje blasku i ułatwia rozczesywanie. Dodatkowo i przede wszystkim chroni włosy przed szkodliwymi promieniami słonecznymi - za co włosy będą nam wdzięczne! Obłędnie pachnie ;) Tylko należy pamiętać, że odżywkę stosuje się dodatkowo, a nie zamiast normalnej pielęgnacji! Naprawdę godna polecenia. Używam tego produktu od: tygodnia

Jak dla mnie ok.

Jak dla mnie ta odżywka jest całkiem ok. Włosy po niej są błyszczące i miłe w dotyku. A poza tym ja jako posiadaczka kręconych włosów często jak rano wstanę to niektóre kosmyki są napuszone. Wtedy spryskuję je tą odżywką ugniatam palcami i jest OK ;)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

nie dla mnie

Efekt tłustych włosów, a dotyku jakbym wodą soloną je spcikała, takie suchawe :( Zapach spalonego mięsa no i wcale nie pomaga w rozczesywaniu. Wydajny, bo przez 3 tyg mało go zużylam. Jedna gwiazdkę zdobywa, bo cichą mam nadzieję że trochę promieni UV odbił :)

Używam tego produktu od: 3tyg używała
Ilość zużytych opakowań: nie przemogłam się, parenaście razy używałam przez 3 tygodnie codziennie jak wychodziłam na plażę.

Beznadziejny

Beznadziejna odżywka. Brzydki zapach i nic, kompletnie nic nie robi z włosami. Nawet się lepiej nie rozczesują! Koszmar. Nie polecam! Nie lubię wyrzucać kosmetyków więc postaram się jakoś przecierpieć jeszcze te pół opakowania.

Używam tego produktu od: podczas tego alta

Fajny produkt :)

Odżywka ma dosyć intensywny zapach (mi przypadł do gustu :]), jest wydajna, ułatwia rozczesywanie włosów. Używana podczas prostowania włosów sprawia że włosy stają się błyszczące i miękkie. Myślę, że można dostać lepsze kosmetyki w tej cenie :D
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego