Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Krem nawilżający do skóry pozbawionej blasku, opracowany w oparciu o innowacyjną technologię, by przywrócić skórze świeżość, promienny wygląd i naturalny blask. Stymuluje mikrokrążenie skórne poprzez połączenie dwóch aktywnych składników: manganu, który zapobiega obkurczaniu się naczyń krwionośnych, usprawniając mikrokrążenie i polyfructolu (miodu), który pobudza naturalne złuszczanie martwych komórek naskórka, ujednolicając koloryt oraz polepszając fakturę i wygląd skóry.

Krem należy stosować rano i/ lub wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę.

Producent obiecuje:

- po 14 dniach - 47% więcej blasku i 63% więcej świeżości cery,

- po 28 dniach - 72% więcej blasku i 65% więcej świeżości cery.

Ni cholera

Krem przeznaczony jest do cer mieszanych.... Czemu zostawia więc tłustawo klejący filtr?!
Zalepia i zapycha. Owszem nawilża ale wiecej czyni szkody niż pożytku.
Nie jest to wysoka półka ale przecież nie jest też najtańszy.

Jeśli ten krem nie jest dla Ciebie komfortowy cenowo. Nie kupuj. Kup tańszy. Niestety to jest produkt dla cer suchych. Ewentualnie. Nie jest też do cery dojrzałej.
(Chyba został

ujdzie w tłumie :)

Dostałam kiedyś ten krem od mojej chrzestnej, która kupiła sobie, ale z racji tego, że ją po nim wysypało więc podarowala go mnie. Kilka lat temu sama nie zakupiłabym tak drogiego kremu. Poza tym był to mój pierwszy produkt Vichy.
Z tego, co pamiętam to krem był bardzo wydajny- miałam go gdzieś około roku. Zapach śliczny i delikatny. Bardzo łatwo się wchłaniał i miał bardzo delikatną oraz taką dość płynną konsystencje. Jednak nic specjalnego nie robił z moją cerą. I sie bardzo dziwiłam, że taka cena a produkt całkowicie przeciętny.
Jednak za zapach duży plus :)

Używam tego produktu od:jakis czas temu

Na wiosnę i lato ok

Krem sam w sobie jakiś zły nie jest. Jeśli chodzi o mnie, mam cerę mieszaną, strefa T błyszczy się u mnie dość szybko, natomiast policzki i reszta skóry wymaga konkretnego nawilżenia. Krem dobrze matuje i za to ma u mnie wielkiego plusa. Niestety jeśli chodzi o jakiekolwiek rozświetlenie czy nawilżenie, no to niestety niezbyt sobie radzi..
Podoba mi się w nim to, że jest lekki, szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu. Moim zdaniem idealny na wiosnę i lato. Krem pięknie pachnie, opakowanie typowe dla vichy - klasyczne, przyjemne.
Brakuje mi jednak nawilżenia nie wspominając o obiecanym rozświetleniu:)

Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości - cóż, moim zdaniem nie wart swojej ceny. Znam podobne kremy o połowę tańsze, więc raczej nie skuszę się na ponowny zakup.

Jest OK

Krem ma bardzo lekką konsystencję. Wchłania się do matu, przyzwoicie nawilża skórę.
Stanowi dobrą bazę pod makijaż.

Mógłby troszkę lepiej nawilżać, ale jako krem na dzień moim zdaniem jest świetny.Używam tego produktu od: kilku miesięcy

TAK

Dla mojej mieszanej cery ten krem jest idealny, próbowałam wiele innych i w końcu zawsze wracam do tego.
Ma bardzo delikatną, wręcz wodnistą konsystencję, pięknie pachnie, wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia tłustej warstwy.
Idealny pod makijaż.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Spodziewałam się czegoś więcej

Po tym kremie spodziewałam się czegoś więcej.
Poza nawilżaniem nie dał mojej skórze nic więcej.A na dodatek zostawiał lekko tłusty film.Początkowo myślałam, że wystarczy odczekać kila minut przed nałożeniem fluidu aby zapobiec świeceniu, ale niestety to nie pomagało.W miarę jak kończyłam słoiczek było coraz gorzej.Skóra "nie przyjmowała" tego kremu, była lepka i bardzo się świeciła.

Używam tego produktu od:używałam ponad pół roku

nie polecam

według mnie nie spełnił nic z obiecanek producenta,zwykly krem,dodakowo nawet nie nawilza,po zastosowaniu moja skora jest nadal sciagnieta,bardzo sie zawiodłam na tym produkcie:) masa tanich kremow dziala zdecydowanie lepiej.nie polecam

Używam tego produktu od:2 miesiace

ok

krem bardzo lekki, nadaje się do skóry mieszanej i tłustej
wchłania sie do zupełnego matu, jest lekko żelowy, wręcz rozpływa sie na skórze i niewielka ilość jest potrzebna na całą twarz, nie uczula (a vichy mnie uczula zazwyczaj), smaruję nim nawet pod oczami
dlaczego nie kupię?
bo takich kremów w niższych cenach jest wiele, poza tym nie widzę żadnego ożywienia skóry, na co liczyłam, teraz na wiosnę przydałoby sie coś co dodałoby skórze blasku, świeżości
niektóre podkłady lubią się na nim wałkować to duzy minus dla mnieUżywam tego produktu od: początku kwietnia
nie za fajny jest też pudrowy zapach, przydałoby sie coś owocowego

dobry nawilżacz na dzień

Krem ma bardzo lekką konsystencję, jest przy tym dość wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość. Buzia jest ładnie nawilżona przez cały dzień. Dobrze sprawdza się pod makijażem, do tego skóra po jego użyciu nie ma tendencji do świecenia. Bardzo żałuję, że nie ma filtrów, bo zdecydowanie nadaje się na dzień, na noc jest stanowczo za słaby. Oczywiście wizja rozświetlonej skóry jest typowym chwytem reklamowym, nic takiego nie zaobserwowałam, ale nie miałam na to nawet cienia nadziei. Skóra jest po prostu dobrze nawilżona, nie ma efektu ściągnięcia, zapychania. Ładnie pachnie, opakowanie standardowe jak dla produktów Vichy. Nie wiem, czy kupię go ponownie, na pewno zdecydowałabym się, gdyby miał filtry.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

nic specjalnego...

Szczerze powiedziawszy Vichy trochę mnie rozczarowało. Sam krem jest naprawdę przyjemny: ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, nawilża twarz bez niepotrzebnego obciążania skóry i nie zostawia tłustej warstewki na twarzy.
Niestety tu zalety kremu się kończą i tak naprawdę jest to po prostu zwykły krem nawilżający. Jeszcze, żeby chociaż miał filtr, byłby całkiem niezły na dzień.
Co do rzekomego rozświetlania nie zauważyłam tego efektu, ale nie bardzo wiem tak naprawdę na czym miałby polegać.
Podsumowując nie jest to kosmetyk wart swojej ceny, bo nie ma do zaproponowania nic innego niż 3 razy tańsze kremy do twarzy.

wart zakupu

Krem - żel o bardzo lekkiej konsystencji. Przyjemny w aplikacji, o bardzo ładnym, delikatnym zapachu. Dla mojej mieszanej, wrażliwej skóry jest odpowiedni, gdyż nawilża i wygładza, jednocześnie nie obciąża i nie pozostawia tłustej powłoki. Idealnie nadaje się pod podkład.
Jak narazie nie znalazłam lepszego, chętnie do niego wracam.
Opakowanie estetyczne, średnio wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Wart swojej ceny!

Doskonały krem w konsystencji żelu-kremu nawilżającego. Jedyny jak dotąd, po którym nie świeci mi się twarz. Wg mnie wart swojej ceny. Próbowałam wiele kremów Vichy Aqualia Thermal, ale zdecydowanie polecam Oligo 25. Dla mnie REWELACJA!!
Wydajny!!!!!!