KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Astor Soft Sensation Liquid Care (Błyszczyk intensywnie nawilżający)

4,1 na 5121 opinii

Miss Puppet
    4 maja 2013 o 17:53
    2 / 5
    100 Innocent Pink
    Szczerze mówiąc, zupełnie nie rozumiem skąd tyle pozytywnych recenzji, według mnie błyszczyk jest po prostu kiepski. Owszem, nie klei się, ale ma zdecydowanie za rzadką konsystencję, przez którą trzeba nie tylko uważać z ilością produktu nakładanego na usta, ale również mieć na uwadze to, że włożony do kosmetyczki z pewnością ją zabrudzi. Ponadto, błyszczyk jest tragicznie nietrwały, znika w ciągu kilkanastu minut i to bez pomocy jedzenia czy napojów. O jakimkolwiek nawilżeniu również nie ma mowy. Co do błysku - jest za mały jak dla mnie (mam małe usta, a dobry błyszczyk wg mnie powinien widocznie je powiększyć). Zapach nie przypadł mi do gustu, był jakiś taki chemiczny. Na plus zasługuje brak paskudnych świecących/brokatowych drobinek. Cena w porządku, choć raczej nieadekwatna do jakości... Kolor, który wybrałam też zły nie był, choć chyba lepiej wyglądał w opakowaniu. Spodobał mi się za to aplikator, nie za duży, nie za mały, zakończony ukośnie. Przez swoją konsystencję, przy moich małych ustach, błyszczyk okazał się bardzo wydajny. Używam tego produktu od: już zdecydowanie za długo Ilość zużytych opakowań: ok. 5/6

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    magdawk1
    27 lipca 2011 o 20:30
    super
    Mój ulubiony błyszczyk!!! * ślicznie wygląda na ustach * ma ładny kolor i fajnie się błyszczy uzywam koloru 100 innoicent pink *lubię w nim to, że nie ma drobinek i jest kryjący *wygląda na ustach dosyć naturalnie * ma przyjemny zapach * nie klei się jak większość błyszczyków * jest dosyć trwały * ładne opakowanie * dosyć wydajny minusy: * cena Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    wiosennapiwonia
    30 października 2015 o 14:12
    Szkoda, że go wycofali :(
    Ten błyszczyk był moim ulubionym produktem do ust. Efekt po pomalowaniu był bardzo ładny i elegancki, produkt nie zawierał drobinek. Rewelacyjnie nawilżał i chronił przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (używałam go przez cały rok, jednak najbardziej doceniałam go w okresie jesienno-zimowym). Szkoda, że został wycofany, więc musiałam znależć nowego ulubieńca ;) Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: kilka

kobietazklasa
    15 grudnia 2014 o 9:48
    Fire-prawdziwy ogień!
    Błyszczyk jest fajnym kosmetykiem, polecam osobom, które chcą podkreślić wydatność małych ust. Dla moich sprawdził się ekstra! +podkreśla małe usta +mocno się błyszczy +intrygujący i intensywny kolor, a oprócz tego duża gama do wyboru +wydajny o gęstej konsystencji +fajny, wygodny pędzelek +nie podrażnia, nie wysusza ust, lecz lekko nawilża Używam tego produktu od: ponad 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

rambo_mila
    30 września 2014 o 10:45
    Polubiłam go od razu:)
    Kupiłam ten błyszczyk, bo spodobało mi się opakowanie :D jest bardzo ładne. Poza tym kupiłam za niecałe 6 złotych. Polubiłam ten produkt od pierwszego użycia. Po pierwszym nałożeniu od razu dało się poczuć, że błyszczyk działa, czyli nawilża. Na błysk raczej nie zwracam uwagi. Oceniam odcień 112 Lilac Rose (lekko brudny róż): PLUSY: - piękne opakowanie :) - faktyczne, bardzo przyjemne nawilżenie, - wygodny aplikator, - kolor nie jest zbyt wyrazisty, daje taki lekki kolor i to mi się podoba :) - po starciu się warstwy błyszczącej pozostaje jeszcze warstewka, która dalej nawilża usta, - nic się nie klei na ustach ani nie wylewa poza MINUSY: - na pewno cena regularna może kogoś odstraszyć, ale w drogeriach internetowych ten błyszczyk jest w sporo niższej cenie więc dla mnie to nie jest problem, - dość szybko się kończy (choć może za dużo go używałam - na początku około 5 razy dziennie się malowałam nim :D teraz już się trochę uspokoiłam). Kupię sobie kolejny jak ten Lilac już mi się skończy. Jednak wypróbuję inne kolory :) edit: Zginął mi Lilac Rose więc kupiłam Fire. Bardzo ładny, intensywny kolor. Jednak oprzednik bardziej mi się podobał :) Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

rozarozewicz
    25 września 2014 o 17:33
    ciezko go ocenic...
    Posiadam 2 kolory 300 oraz 112. Kolor w przypadku tych blyszczykow nie ma zbyt wielkiego znaczenia bo poprostu... go nie widac... Blyszczyk nie nadaje odcienia, jest przezroczysty, znika po 10minutach zupelnie z ust... Fakt ze nawilza czuc to usta sa w lepszej kondycji nie ma skorek sa gladziutkie, plus ze ma filtr ale jako blyszczyk to nie wiem... raczej slabo. Bardzo krotko daje efekt doslownie pare minut i nie ma po nim sladu. Opakowanie tez prawie piekne, szklana czesc super a gora... bialy plastik wygladajacy jak z innego opakowania... Używam tego produktu od: 2tygodnie Ilość zużytych opakowań: 2duze

GrumpyCat
    6 lipca 2014 o 23:47
    Nawilżacz ;)
    Serio stacjonarnie kosztuje 28zł? :-O Zapłaciłam za niego 7,99 w jednej z drogerii internetowych ;) Mam kolor 104 sweet rose ale wydaje mi się że one wszystkie na ustach wyglądają tak samo, bo mój błyszczyk nie daje praktycznie żadnego koloru a jedynie efekt mokrych ust :) Ślicznie pachnie i niesamowicie nawilża! Nakładając go mam wrażenie że nakładam jakiś olejek :) Często zastępuje mi pomadkę ochronną. Bardzo fajny i delikatny na lato. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

anekania
    12 czerwca 2014 o 10:27
    Nawilżający - znikający
    Mam kolor 101 sweet coral Nie przepadam za kosmetykami Astora - chemiczny zapach i smak - rzeczywiście nawilża - bardzo dobrze się nakłada, wygodny aplikator i odpowiednio duży otwór pozwala na dozowanie dużej ilości błyszczyku - nie skleja ust - nie jest ciężki i gęsty, tylko lekki nawet chyba za lekki - płynny - daje ładny połysk intensywny - ale się nie utrzymuje na ustach , jest jakiś dziwny :brzydal: jakby znikał po chwili od aplikacji - kilkanaście minut i go nie ma :D - ładne opakowanie - cena przystepna Ale nie jest szałowy, raczej do niego nie wrócę Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

naklejka9
    8 maja 2014 o 8:27
    Fajny
    Posiadam błyszczyk w kolorze 102 true coral. Ma prześliczny kolor - lekko pomarańczowy. Nie utrzymuje się długo, ale daje komfort noszenia. Ładnie się prezentuje i można go spokojnie naładać bez lusterka. Bardzo go lubię :D Używam tego produktu od: niedawna Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

CupraFR
    9 kwietnia 2014 o 19:55
    Godny polecenia
    + Opakowanie- ładne, estetyczne, bardzo eleganckie + Zapach jest subtelny, niedrażniący + Nawilżenie ust + Długo utrzymuje się na ustach + Niewyczuwalne drobinki + Piękne delikatne kolory i odcienie, każda z nas znajdzie ten swój +filtr UV - Wydajność, strasznie szybko się kończy - ,,Wyłazi\\\'\\\' z tubki i zbiera się na nakrętce - Mógłby być ciut tańszy jak na taką wydajność W ogólnej opinii jego plusy przysłaniają całkowicie minusy i uwielbiam go. Jedyny wypróbowany przeze mnie błyszczyk który działa jak pomadka i nie tylko wygląda ale też ciężko pracuje by usta były ładnie nawilżone. :)

oregano76
    13 marca 2014 o 7:36
    cudeńko
    Bardzo mi odpowiada. Kupiłam po namowach koleżaki i faktycznie wszytsko się zgadza. Błyszczyk faktycznie nawilża i wygładza. Jest gęsty, ale nie klejacy bardzo, nie zbiera się w załamaniach, wygląda estetycznie, dość długo utrzymuje się na ustach, nie ma potrzeby aplikować co chwila, w zwiazaku z czym jest też wydajny. Ładne opakowanie, duży wybór kolorów, nie wygórowna cena to kolejne jego zalety. Używam tego produktu od: prawie rok Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Lady_Daisy
    23 grudnia 2013 o 14:05
    prześwituje
    Jestem posiadaczką mocnej czerwieni o nazwie ,,Fire". A i owszem kolor bardzo ciekawy. Jednak trudno nałożyć go tak, żeby nie było prześwitów. Ma jakąś taką dziwną konsystencję. Nie jestem przekonana... Używam tego produktu od: jakiegoś czasu Ilość zużytych opakowań: 1 x 5 ml

Marynarka_bez_rekawow
    5 grudnia 2013 o 22:44
    Na wysoki połysk
    Kupiłam jeden błyszczyk Astora na próbę, ponieważ naczytałam się pozytywnych opinii. Zauroczona nasyconymi kolorami i przepięknym połyskiem tych błyszczyków dokupiłam jeszcze dwa kolejne. Zwłaszcza, że akurat były w promocji:) Moim absolutnym faworytem okazał się Innocent pink. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że mogę dobrze wyglądać w różu. W każdym razie mój typ urody na to nie wskazuje. Jednak Innocent pink to bardzo uniwersalny, nienachalny odcień. Nie jest ani kiczowaty, ani zbyt pretensjonalny, jak to zwykle bywa przy różowych pomadkach/błyszczykach. Przeciwnie, prezentuje się bardzo świeżo i naturalnie. Polecam zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: trzy

Je2bnik
    2 października 2013 o 23:12
    Tak!
    Kupilam bo okropnie podobalo mi sie to eleganckie opakowanie i ladne zywe ale pastelowe kolory.Mialam dosc intensywny zywy rozowy kolor.Niedawno go zuzylam.Blyszczyk bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie swoja jakoscia.Wszystkie obietnice producenta zostaly spelnione.Przede wszystkim bardzo ladnie nawilza usta i nie byl to krotkotrwaly dorazny efekt.Usta byly zadbane i mieciutkie.Kolor na ustach byl intensywny i bardzo lsniacy.Mialam wrazenie pelniejszych ust:) Co do trwalosci,jakies 2-3 h spokojnie trwala na ustach.Zuzywala sie powoli:)Polecam naprawde warto! Używam tego produktu od: ok rok Ilość zużytych opakowań: jedno

Luzia
    20 września 2013 o 9:19
    wart wypróbowania
    Mam odcień jasnego, mlecznego bezdrobinkowego różu. W porównaniu do konkurencji wypada bardzo dobrze, szukałam takiego koloru już wcześniej, ale zazwyczaj taki kolor brzydko wyglądał na ustach (smugi). W przypadku tego blyszczyka nie ma tego problemu. Kolor jest ładny, nie smuży, aplikator gładko sunie po ustach. Błyszczyk jest gęsty i tylko odrobinę klejący. A w tej kwestii jestem bardzo wymagająca ;) Trwałość jak na błyszczyk bardzo dobra, nawet do 3h, schodzi równomiernie, nie wchodzi w załamania. Gdybym nie miała tylu mazideł pewnie zakupiłabym jeszcze jakiś kolor Używam tego produktu od: prawie rok Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

blondine
    18 sierpnia 2013 o 23:33
    bardzo dobry!
    + ślicznie pachnie + szeroka gama kolorów + w błyszczykach z drobinkami, są one absolutnie niewyczuwalne + dość przystępna cena + naprawdę wydajny + faktycznie nawilża usta (no balsam to nie jest, ale jak na błyszczyk to daje super efekt) + wygodne do trzymania i ciekawe opakowanie :) -/+ aplikator mógłby być praktyczniejszy, ale i tak nie zawodzi, po prostu miałam do czynienia z lepszymi (jak w błyszczykach loreal) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: dwa

Black K
    23 czerwca 2013 o 20:51
    Mój ulubieniec!
    Wspaniały! Moim zdaniem nie ma żadnych minusów! Plusy: - doskonale nawilża - wspaniały wybór kolorów - nie daje efektu sztucznych ust - drobinki wspaniale rozświetlają usta - wydajny - pasuje do każdego rodzaju makijażu - nie klejący Uwaga uzależnia! ;P Najlepszy jaki dotychczas posiadałam! Jest wart swojej ceny. Jeśli zależy wam na wyglądzie swoich ust powinnyście od razu polecieć po niego do drogerii. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: pod koniec 1 ;(

agatowa_
    21 maja 2013 o 12:31
    Świetnie nawilża
    Błyszczyk firmy Astor, jak najbardziej odzwierciedla to, co napisał o nim producent. Nawilża usta po pierwszej aplikacji, sprawia, że stają się zmysłowe i przyjemne, dość długo utrzymuje się na nich. Co więcej, kolory w których jest dostępny, moim zdaniem są uniwersalne i ładne. Zapewne będą ciekawie wyglądały na każdych ustach. Polecam! :) Szczególnie na lato, kiedy to nasze usta najbardziej potrzebują nawilżenia. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: jedno