Sephora, Face, Very Sexy Nourishing Lip Balm SPF 15

Sephora, Face, Very Sexy Nourishing Lip Balm SPF 15

Odżywczy balsam do ust nadający delikatny, perłowy połysk. Zawiera witaminy oraz masło shea. Może być stosowany samodzielnie, stanowi też doskonałą bazę pod szminkę czy błyszczyk.

Cena: 22zł / 7g

/m/

Smak!

Popieram opinię pode mną. Balsam estetyczny, wygodny, wydajny. usta są ładnie błyszczące po nim, nawilżone, miękkie.

nie mogę znieść jego smaku i to zniechęca mnie do używania go coraz bardziej - chemiczny, cierpki, gorzki. staram się zupełnie nie oblizywać, ale jakkolwiek bym się nie starała, to po kilku minutach zaczynam go czuć. są lepsze. nie polecam

Nie mogę go odżałować.

Nie mogę go odżałować. :( Dlaczego? Bo naprawdę jest fajny: daje ładny, delikatny połysk, nienachalny, wygląda na ustach uroczo, a jego pielęgnacja - bajka. Żyć a nie umierać. jeden z niewielu produktów, które pomagają moim ustom. I gdyby nie jedna rzecz, mogłabym go nazwać swoim prawie KWC. Jaka rzecz? Jego ohydny smak!
Co mi po jego swietnych właściwościach pielęgnacyjnych, jak ilekroć go stosuję, to koniec konców kończy się jego zmazaniem z warg. Nie jadam szminek, błyszczyków itd, ale to normalne, ze mając coś na wargach czuje się tego smak. Jego smak jest jakby... kremowy, ale w niesamowicie irytujacy sposób, którego ja nei potrafię znieść. Im dłuzej go mam na ustach tym bardziej mi się chce wymiotować od tego smaku. I to jest jedyny powód dla którego nigdy więcej go nie kupię, a moja ocena zjeżdża na łeb na szyję.
A szkoda. Naprawdę szkoda.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące

moje KWC

Balsam ten na ustach wygląda jak błyszczyk , ma bardzo lekki różowawy kolor. Doskonale pielęgnuje spierzchnięte usta gdyż jest bardzo bogaty składnikowo : masło shea, witaminy A i E, wosk pszczeli, masło kakaowe , pantenol itp. Usta natychmiast stają się kuszące, wypielęgnowane, zadbane, bardzo miękkie, nawilżone . Cudo. Dla mnie pachnie i smakuje kadzidłem . KWC

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek w trakcie

prawie ideał

Balsam odrkylam dzieki kolezace.
Zawsze miala taki delikatny kolor pomadki,lekko blyszczacy i dobrze odzywiajacy.
Spytalam czego uzywa,okazalo sie,ze to balsam do ust.

Jestem pod wrazeniem-bo produkt rzeczywiscie pomaga spierzchietym usta,a przy tym daje bardzo neutrany rozowo-zloty polysk. Tak naprawde to nie jest on bardzo widoczny na ustac h,a jednak wygladaja one lepiej,bardziej ponetnie.
Kolejnym plusem jest wysoki filtr SPF 20,ciezko o niego w produktach pielegnujacych usta.

Przeszkadza mi jedynie malo wygodna aplikacja.

ok

w sumie fajny produkt. ładnie pielegnuje i ratuje spierzchniete usta. zapach jest do zaakceptowania jedynym minusem jest niezbyt higieniczna aplikacja palcem. Kupilam w sephorze za 12zł. za ta cene moge tylko szczerze polecic.

Fajny

Moje usta są niezwykle wrażliwe i wiele kolorowych błyszczyków czy nawet kremowych pomadek doprowadziło mnie do pękania a potem nawet krwawienia. Ten balsam jest wyjątkowy, najlepszy z jakim sie spotkałam, ratuje, świetnie nawilża i zmiękcza usta. Na początku stosowałam co godzinę ale teraz już tylko raz dziennie. Nie zwracam dużej uwagi na efekt ale chyba faktycznie usta sa po nim tak naturalnie błyszczące i to bez brokatu. Utrzymuje się na nich przyzwoicie. Ma jeden minus- jest w słoiczku z którego trudno wydobyć balsam szczególnie gdy jest mniej niż połowa.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 2

Gdyby nie ten zapach

Ogółem ten błyszczyk bo tak można go nazwać jest dobry do pielęgnacji ust nawilża nie ma sladu popękania na ustach,ale rzeczą która najbardziej mnie denerwowała jest chemiczny zapach.

Używam tego produktu od:3miesiace

Kupiłam balsam trzy dni temu. Miałam spękane usta z brzydkimi suchymi skórkami. Używałam już wielu produktów tego typu ale tym razem jestem bardzo mile zaskoczona.
Balsam jest rewelacyjny, po dwóch dniach używania (smarowałam nim usta 3-4 razy dziennie, raz zostawiłam na noc) skórki zniknęły. Usta są gładkie, miękkie i błyszczące.
Nie używam ciemnych szminek i błyszczyków w pracy więc ten balsam świetnie się nadaje. Lekko nabłyszcza, usta wyglądają bardzo zdrowo, nabierają pięknego koloru.
Polecam, ponieważ podobne balsamy z górnej półki są dużo droższe.Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.
Nie daję maksymalnej oceny bo jeszcze za krótko go używam :)

na 5+

Jest to drugi obok Nuxea balsam, który na stałe zagości w mojej kosmetyczce. Używam obu naprzemiennie, w zależności od potrzeb. Balsam Sephory może nie odżywia tak doskonale jak Nuxe, chociaż jest w tym naprawdę bardzo dobry, jednak w zamian za to daje bardzo ładny, subtelny połysk, do tego ma filtry. Może być stosowany jako błyszczyk do uzupełnienia delikatnego, wakacyjnego makijażu. Używając go można zapomnieć o problemach z suchą, pękającą skórą warg. Jako estetka nie moge nie nadmienić, że znajduje się w bardzo eleganckim opakowaniu ;) Cena również do przyjęcia.

Superowy

Używam tego balsamu odkąd się pojawił, zastąpił mój absolutnie ulubiony Sephora Professionell i jest równie dobry, jak poprzednik.

Ładnie nawilża i sprawia, że usta są przyjemnie mięciutkie, jest bardzo wydajny, ma filtr i w sumie może zastąpic błyszczyk, ponieważ sam się pięknie mieni i z bliska wygląda, jakby miał malutkie drobinki - świetny efekt na ustach.

Aktualnie mój faworyt, chociaż cena regularnie rośnie i już kosztuje 22 zł. Forma słoiczka jest dosc niewygodna, jeśli się chce nakładac balsam w ciągu dnia, ale to można przeżyc.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań: kilka