Clarins, Multi-Active Nuit Prevention Plus

Clarins, Multi-Active Nuit Prevention Plus

W 2001 roku Clarins stworzył Multi Active Day Cream i Cream-Gel Protection Plus. Dziś Wydział Badań Naukowych i Rozwoju firmy skoncentrował swoją uwagę na roli kortyzolu, hormonu naturalnie wykorzystywanego przez nasz organizm, gdy nie śpimy, co zapewnia nam ochronę przed wolnymi rodnikami. Zdobyta w wyniku badań naukowych wiedza została wykorzystana do stworzenia całkowicie nowatorskiego produktu pielęgnacyjnego: Multi Active Nuit Lotion Prevention Plus, który maksymalizuje korzystny wpływ snu, niezależnie od tego jak mało śpimy. Multi Active Nuit jest dostępny w 2 konsystencjach: odżywczego kremu odpowiedniego dla osób o cerze normalnej lub suchej oraz lekkiej emulsji dla osób o cerze mieszanej lub żyjących w krajach o gorącym klimacie. Wyniki najnowszych badań w dziedzinie fizjologii skóry wyraźnie podkreślają rolę kortyzolu, hormonu wydzielanego w organizmie podczas czuwania. Wydział Badań naukowych i Rozwoju firmy Clarins potwierdził w wyniku badań, że gdy zasypiamy, spada poziom kortyzolu, co z kolei osłabia mechanizmy obronne skóry. W wyniku tego procesu skóra jest podatna na szkodliwe działanie wolnych rodników, głównej przyczyny jej przedwczesnego starzenia się.

Kluczowe składniki:

- wyciąg z dziwaczka jalapa (Mirabilis Jalapa) - został wybrany w celu zrekompensowania osłabienia mechanizmów obronnych skóry, gdyż okazał się wyjątkowo skuteczny w blokowaniu procesów biologicznych prowadzących do powstania wolnych rodników. Roślina ta pochodzi z Peru i jest powszechnie znana również pod nazwą kwiatu popołudnia (four o`clock)

- korzeń angielskiego dębu działa na skórę kojąco, wzmacnia jej naturalne mechanizmy ochrony przed wolnymi rodnikami i pomaga jej w jak najlepszym wykorzystywaniu innych aktywnych składników

- witamina E uzupełnia listę składników odpowiedzialnych za ochronę przed wolnymi rodnikami

- wyciąg z geranium, który ułatwia sen, działa kojąco na skórę, która dzięki niemu lepiej wchłania wszystkie aktywne składniki

- Laminaria Cloustoni - jest brunatną algą o strukturze komórkowej zbliżonej do ludzkiej skóry. Wzmacnia połaczenia międzykomórkowe

- Clintonia Borealis - jest korzeniem mającym wyjatkowe właściwości kojące, działa detoksyfikująco, poprawia oddychanie komórek

- mandarynka - zawiera wyjątkowo cenne składniki o działaniu nawilżającym i odżywczym

- witamina A - wpływa na poprawe procesu odnowy komórkowej

Wyjatkowe receptury Kremu i Emulsji Multi Active Night Prevention Plus dają skórze szansę na poprawienie swojego stanu podczas nocy oraz zapobiegają powstawaniu drobnych zmarszczek maksymalizując korzystne działanie snu. Kosmetyki te wzmacniają również połączenia międzykomórkowe, delikatne kanaliki umożliwiające wymianę najistotniejszych informacji pomiędzy komórkami, dają skórze zastrzyk energii komórkowej, która znacznie zmniejsza się pod koniec dnia.

Dziala!

Spelnia wszystkie obietnice producenta.Po wykonczeniu calego arsenalu dermokosmetykow z La Roche Posay chwycilam sie za ten produkt i jeszcze kilka innych od Clarins w postaci probek i mianiaturek Chcialam to wykorzystac i przy okazji sprobowac czegos innego,chociaz niechetnie siegam po cos innego .Przy Mojej problematycznej skorze ,czesto pod nadzorem dermatologa i antybiotykow ufam po prostu dermokosmetykom ktore scisle dzialaja na Moje problemy.Ale tu sie nie zawiodlam..Krem nic a nic nie szkodzi, natychmiast sie wchlania,nawilza,wygladza.Buzka po nim bardzo zdrowo wyglada na wypoczeta a policzki sa zdrowo zarumienione :) Naprawde oddaje kilka godzin snu, rano wygladamy jak po weekendzie w Spa.Narazie 4 gwiazdki,zobacze jak sie sprawdzi na dluzsza mete.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zapychacz.

Przy zakupie Double Serum otrzymalam kosmetyczkę a w niej miniatury Multi Active 15ml na dzien i na noc. Wersje na dzien oraz samo serum juz ocenilam przyszla pora na krem na noc. Jestem zawiedziona tym jak niekorzystnie wplywa na moja cere. Mam po nim wysyp podskórnych gul, które lecze tygodniami. Nie mam zastrzezen do jego zapachu, konsystencji, wydajnosci ani samego nawilżenia. Tylko co z tego skoro zamiast upiększać tylko psuje coś co unormowałam przez dluzszy czas. Szkoda bo krem ma potencjał do nawilżenia ale w przypadku mojej cery nie moge go używać!

Używam tego produktu od: Dwoch msc
Ilość zużytych opakowań: Miniatura 15ml

bardzo dobry

Po latach katowania mojej tłustej cery matującymi kremami poszłam w końcu po rozum do głowy i zainwestowalam w nawilżanie. Ten krem to kolejna próba znalezienia czegoś co nie zaszkodzi mojej buzi- proba bardzo udana. Mam wersje do cery normalnej/mieszanej. Krem ma bardzo delikatną, nietlustą konsystencję. Świetnie nawilża, skóra rano co prawda dosyć mocno sie świeci ale nie jest zapchana. W końcu udalo mi się pozbyć suchych skórek, cera jest w dużo lepszej kondycji.
Jedyny minus to wydajność- w porównaniu do mojego poprzedniego kremu ten znika w zastraszającym tempie i tym bardziej jest to bolesne, ze cena w opisie produktu jest już mocno niekatualna...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Dla mnie rewelacja!

Bardzo dobry krem na noc, posiadam do cery suchej i normalnej, w słoiczku.
Zalety kremu:
-piękny zapach, buzia ślicznie i delikatnie pachnie,
-wchłanialność błyskawiczna, buzia nie klei się i nie błyszczy,
-jest nawilżona i ukojona,
-po nocy nie jest przetłuszczona,
-twarzyczka jest napięta i wygładzona,
-nie zapycha porów, skóra czuć, że oddycha,
-nie uczula, nie podrażnia mojej wrażliwej cery,
-nie szczypie w oczy, gdy niechcąco się tam dostanie.
Mam cerę mieszaną, wrażliwą i jestem po 30 i dla mnie jest to krem idealny na noc.
Krem godny polecenia i wart swojej ceny, lepszego nie znalazłam.
Jestem w trakcie używania drugiego słoiczka. Moja skóra odkąd używam kremów clarins + estee lauder idealist serum, zdecydowanie się poprawiła, zmniejszone pory,wyrównany koloryt, widoczne wygładzenie. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: Październik 2011
Ilość zużytych opakowań: próbka 5ml, 1 opak. i rozpoczęte kolejne

KWC

Oceniam wersję do cery tłustej i mieszanej.

Emulsja ma bardzo przyjemny kwiatowy zapach. Kojarzy mi się z dawnymi naturalnymi kremami których używały nasze mamy i babcie typu "Kwiaty Polskie". Konsystencja idealna - bardziej można ją zaliczyć do lejącej, aczkolwiek w tej swojej "leistości" jest puszysta i przyjemna. Emulsja świetnie się rozprowadza, niewielka ilość wystarczy żeby pokryć pożądany obszar. Pozostawia cerę nawilżoną i z lekkim glow, ale absolutnie nie błyszczącą i tłustą. Od razu po nałożeniu ma się wrażenie gładszej i wypielęgnowanej buzi. Aż chce się jej dotykać. I ten zapach... Nakładanie Multi-Active to dla mnie prawdziwa przyjemność, dlatego po całym męczącym dniu, pośpiesznie zmywam wszystko z twarzy żeby nałożyć Clarinsa i napawać się jego kwiatowym zapachem :)

A teraz efekty. Od razu zaznaczam, że przeglądanie się rano w lustrze przestaje się kojarzyć z pogniecioną twarzą ;) Buzia jest pełna blasku, wypoczęta i po prostu szczęśliwa. Jest to efekt którego nie zauważyłam przy stoswaniu tańszych kremów. Drobne linie są wyprasowane, przebarwienia jakby mniejsze, buzia jakby ładniejsza. Pomimo intensywnego wciernia go w nocy w poduszkę (jestem fanką spania na brzuchu), rano nadal czuję jego otulające działanie, a przyglądając się w lustrze dostrzegam ten zdrowy glow co poprzedniego wieczora. Nawet po umyciu twarzy żelem, widzę zbawienne działanie kremu. Buzia jest napięta i wygładzona a podkład sunie po niej jak po maśle.

Kremu nie używam ciągle, ponieważ co jakiś czas wpada mi w ręce jakis nowy kuszący nabytek który muszę wypróbować, jednakże po jakimś czasie zawsze do niego wracam. A powroty zdarzają mi się naprawdę rzadko. Jego działanie niestety jest raczej doraźne. Pomimo tego faktem jest, że jest to najlepszy krem na noc jakiego używałam.

Moja opinia jest opinią subiektywną, a zadowolenie z efektów zależy od wyjściowego stanu cery i oczekiwań. Ja od Multi- Active oczekuję głównie przysłowiowego kopa energetycznego, wyprasowania drobnych linii, nawilżenia. I to daje mi ten krem. Polecam go maksymalnie do 30-stego roku życia.

P.S. Zdarzyło mi się również używać Multi-Active do cery suchej i normalnej i pomimo nieznacznie treściwszej konsystencji, moja tłusta cera polubiła i tą wersję.

Jednym słowem - polecam, polecam, polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

miałam wersję do skóry mieszanej

szału nie ma, jednak doceniam lekkość tego produktu- nie ztyka porów skóry, faktycznie skóra jest wypoczęta na drugi dzień, ma bardzo miły zapach i przyjemną konsystencję, jednak za ta cenę chciałabym efektu wow a tego tu nie było

na pewno silnie regeneruje skórę i za to olbrzymi plus, dodatkowo marka clarins stawia na naturalne składniki i nie perfumuje swoich produktów- to też duży plus

krem żeczywiście dobry, ale chciałoby się więcej ;)

Jeden z lepszych

Fantastyczny krem do twarzy na noc. Dobrze nawilża, wygładza i odżywia skórę podczas snu. Jest bardzo delikatny i lekki, a przy tym bardzo wydajny.Uzywam tego kremu na noc jak i na dzień gdyż nie powduje błyszczenia.Skóra po kremiku jest miękka ,doskonale nawilżona aksamitna w dotyku.
- rewelacyjny zapchach
- nadaje skórze niezwykłą gładkość
- przywraca blask i jędrność
- po przebudzeniu twarz jest wypoczęta, bardziej gładka i jędrna.
Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych kremów z górnej półki.
POLECAM ja się już nim nie rozstanę :-)

Używam tego produktu od: 6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakownaia

Lubimy się

Oceniam wersję kremu do cery suchej/normalnej, mimo, że sama mam cerę tłustą:) Zużyłam 2 czy 3 opakowania miniaturek po 15ml. Mam 26 lat, na twarzy praktycznie nie mam oznak starzenia, ale moja cera potrzebowała zastrzyku energii. Poza tym kilka lat temu wdrożyłam prewencję przeciwstarzeniową i w związku z tym, że przekroczyłam magiczną granicę 25 lat (kiedy produkcja włókien kolagenowych się zmniejsza) postanowiłam uzbroić się w mocniejsze działo niż zwykły krem nawilżający.

Od razu po odkręceniu korka zachwycił mnie delikatny, kwiatowy zapach kremiku. Nie mogłam się doczekać żeby nałożyć go na buzię! Potem, zachwycił mnie konsystencją. Świetnie się rozprowadza z lekkim poślizgiem. Nie pozostawia tłustej warstwy a jedynie bardzo subtelny, otulający buzię "glow". Osobiście nie lubię na noc kremów, które wchłaniają się bez pozostawienia śladu. Multi Active pozostawia po sobie uczucie opieki nad naszą buzią, coś, co pozwala mi spokojnie położyć się spać z myślą, że ktoś (coś) o mnie dba;)
Na początku nie widziałam spektakularnych efektów, muszę przyznać. Być może, nie zobaczę ich jeszcze kilka dobrych lat. Natomiast z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że krem COŚ robi. Po kilku dniach używania moja twarz się zmieniła. Nie wiedziałam o co chodzi dopóki siostra nie powiedziała mi, że wyglądam na bardziej wypoczętą niż zwykle. Borykam się z podkrążonymi oczami- ten krem potrafi naprawdę pomóc w tym aspekcie. Podkrążone oczy nadal mam, ale wyglądają inaczej, świeżej, młodziej. To jednak nie koniec dobrodziejstw tego cuda. Krem wyrównuje delikatnie koloryt buzi, świetnie balansuje wahania i nastroje mojej cery, niweluje wczesniej towarzyszące mi zjawiska tzn. jednego dnia suchość a innego nadmierne błyszczenie. Buzia jest ukojona, spokojna, zdrowa i promienna. Jest milutka i aksamitna w dotyku, napięta. Spodziewałam się za to większego nawilżenia ale nie jest źle. Krem swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Ufam mu i czuję się bezpiecznie gdy go mam:) Dla mojej młodej jeszcze cery jest wystarczający.

Kolejny plus- ogromna wydajność produktu. 15ml miniatury używałam na noc dobry miesiąc (sporadycznie też na dzień). Gdy tylko pojawi się na Allegro, odrazu kupuję a wierzcie mi, że nie wracam zbyt często do raz użytego kosmetyku. W tym przypadku coś mnie do niego ciągnie. Widocznie podświadomie czuję, że jest mi potrzebny do szczęścia.

Za minus uznaje oczywiście cenę- w Douglasie 280zł...

Kremik dostaje 4,5 gwiazdki, ma same plusy prócz ceny i zbyt małego nawilżania. Uważam, że produkt za taką cenę powinien być idealny, a temu trochę brakuje. Nie mnie jednak jest jednym z lepszych jakie używałam.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 15ml

Bardzo go lubie

Bardzo lubie ten krem, choc jednak idealem nie jest. Pierwszy raz kupilam go pod wplywem pozytywnych recenzji na Wizazu i sie nie zawiodlam :)

+ Bardzo przyjemna konsystencja, nie klei sie
+ Dobrze odzywia skore, rano buzia rzeczywiscie nieco lepiej wyglada, skora jest miekka. Przyznam sie, ze gdy czulam, ze moja skora potrzebuje porzadnego zastrzyku odzywczego, to uzywalam go czasem rowniez na dzien.
- Niestety zostawia nieco tlusty film na skorze, byc moze w przypadku kremu na noc nie jest to az tak wazne, ale ja po prostu tego nie lubie.

Reasumujac: widac, ze krem "dziala", ale jest delikatny, wiec polecam do skory pomiedzy 25-33 rokiem zycia, potem juz chyba trzeba przerzucic sie na cos mocniejszego.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

przyjemny kremik

Właśnie kończę 3 opakowanie kremu.Jestem z niego zadowolona.Ma miękką,aksamitną konsystencję,delikatny zapach(chociaż tęsknię za zapachem z pierwszej wersji kremu).Dobrze nawilża buzię,co ważne gdy kaloryfery idą w ruch.Pozostawia delikatny film,który ja lubię w kremach na noc.Myślę,że dla kobiety ok 30 spełnia wymagania.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3*50ml

Dobry krem po 25 roku życia

Zużylam dwa opakowania kremu Clarins i muszę przyznać, że krem jest naprawdę dobry dla Pań w okolicach 25-30 roku życia, później według mnie nie da zbyt wielkich efektów. Krem zamknięty jest w ciężkim, szklanym słoiczku, wykonanie jest bardzo ładne jak to u Clarins - zapach również przyjemny, nie jest nachalny. Krem ma gęstą, masełkowatą konsystencję, przyjemnie się go aplikuje, nie wchłania się do matu. Pozostawia na skórze powłokę, która niestety lubi się ścierać jeśli śpimy na przykład na boku. Krem dobrze nawilża, odżywia skórę zwłaszcza zimą, niestety ja odejmuję pół gwiazdki - mnie zapychał, a szkoda bo na pewno jeszcze bym do niego wróciła.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Nie po trzydziestce

Samo nakładanie kremu jest przyjemne. Ma śmietankową, aksamitną konsystencję i odprężający zapach. Skutecznie nawilża i koi podrażnienia. Rano skóra jest miękka i promienna. Mam jednak wrażenie, że krem nie poprawia napięcia skóry. Może dla dwudziestoparolatek się sprawdza. W przypadku mojej trzydziestokilkuletniej cery nie zauważyłam żadnego spłycenia zmarszczek mimicznych.

Ilość zużytych opakowań: 10 ml