Rimmel, Growth Protector

Rimmel, Growth Protector

Chroni paznokcie podczas ich wzrostu. Wzmacnia płytkę paznokciową. Chroni paznokcie przed rozdwajaniem się, pękaniem i łamaniem.

Cena: ok. 17zł / 12ml

/m/

Naprawdę daje rade

Nie wierzę tak bardzo w to że lakier ma pomóc w łamliwości paznokci, może jedynie coś tam uzupełnić bo wg mnie najlepsze są tabletki specjalne przeznaczone do takich problemów.\\\\n\\\\nKupiłam go tylko dlatego że potrzebowałam go jako podkładu pod lakier żeby płytka paznokciowa się nie odbarwiała ponieważ używam dużo lakierów, dosyć często je maluje i to na przeróżne kolory i w tej sprawie spisuje się naprawdę dobrze.\\\\nCiężko mi określić że zapobiega łamaniu się i rozdwajaniu paznokci ponieważ w tym samym czasie brałam specjalne tabletki.\\\\n\\\\nProdukt ma kilka plusów: bardzo wydajny, nie gęstnieje, bardzo szybko wysycha, dobrze rozprowadza się lakier na tej odżywce.

Super.

Podkradam ją mamie i tak samo ona jak i ja jesteśmy bardzo zadowolone z jej używania. Odżywka wzmacnia paznokcie, nie łamią się. Jednak cena jak i szybkość kończenia się jest tu minusem. Mimo wszystko Polecam!

Używam tego produktu od:roku

nie za bardzo....

Mam tę odżywkę już drugi raz...
-strasznie szybko gęstnieje :(
-jest bardzo niewydajna
-droga
-nie chroni jakoś specjalnie paznokci przed łamaniem,ja jakoś tego nie zauważyłam
Jednym zdaniem-nie polecam

Używam tego produktu od:teraz od 1,5 miesiąca