Kolastyna, Active Body, Balsam brązująco - rozświetlający (nowa wersja)

Kolastyna, Active Body, Balsam brązująco - rozświetlający (nowa wersja)

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
W balsamie zastosowano wyciągi z orzecha włoskiego i ekstrakt z kakao, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru.
Dodatek złotych drobinek nadaje skórze niepowtarzalnego blasku, podkreślając piękny kolor opalenizny.
Preparat doskonale się rozprowadza i szybko wchłania, zapewniając atrakcyjny, letni wygląd przez cały rok.
Efekty: długotrwały efekt opalonej skóry, podkreślony piękny, złocisty kolor opalenizny, skóra intensywnie nawilżona i wygładzona, ogólna poprawa kondycji i wyglądu skóry.

Jeśli szukacie samoopalacza to się rozczarujecie.

Wśród plusów mogę wymienić jedynie śliczne drobinki, nieinwazyjny zapach, wydajny, konsystencja też mi nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o sam efekt brązowienia to po codziennej aplikacji przez ponad tydzień nie było żadnego efektu.
Używam go przed wyjściem na imprezę, aby rozświetlić ciało i to jest jedyna jego zaleta i właściwie funkcja.
Nie moge powiedzieć, aby nawilżał, wydaje mi się, że skóra jest nieco przesuszona.

Ilość zużytych opakowań: połowa

na razie moje kwc

Nie pamiętam co skłoniło mnie do kupna, chyba wizażowe recenzje ;). Balsam ma dobrą konsystencje, dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Brązowi, a przy tym nie tworzy smug. Ładnie rozświetla.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

W porządku.

Zero smug. Równomierny, choć trochę słabiutki kolor. Nawilżenie bez zastrzeżeń. Jedynym minusem jest niestety zapach, nie przepadam za nim, momentami nawet śmierdzi (nigdy nie smaruję się nim przed spotkaniem z moim wybrankiem). Używam tego produktu od: 2 lat

dobry

Jestem typowym bladziochem i lubie w tym balsamie to że brązuje powoli a nie od razu na mahoń :)

+ cena
+ wydajny
+ nie pozostawia zacieków
+ schodzi równomiernie
+ zapach orzecha (dla niektórych może to byc minus)

- przy dłuższym stosowaniu kolana są ciemniejsze od reszty ciała

Używam tego produktu od: 2óch lat (wcześniej stara wersja)

przyjemny

Balsam nie brązuje od razu, robi to powoli przynajmniej przy mojej dosyć ciemnej karnacji.
Pięknie się mieni na skórze, jest stworzony do zastosowań wieczornych, kiedy chcemy gdzieś zabłysnąć :-)
delikatnie nawilża skórę, nie pozostawia smug, fajnie podkreśla opaleniznę.
Dla wrażliwców: niestety, do 30 min po aplikacji zaczyna "średnio przyjemnie" pachnieć (zapaszek znika po ok 2-3 godzinach).
Duży plus za cenę i przystępność produktu.Używam tego produktu od: 2 miesięcy