KWC LogobyWIZAŻ logo

sparrow_lady
    1 sierpnia 2008 o 16:35
    2 / 5
    całkiem ok
    Korektor ten jest całkiem ok. Dobrze radzi sobie z przebarwieniami, zaczerwieniami, jednak ma wiele wad. Wysusza skóre, niestety jest zauwazalny , nie utrzymuje się zbyt długo na twarzy i niestety sprawia że moja tłusta skóra jest jeszcze bardziej tłusta. Jednak ma i swoje zalety, jak za taką niską cene całkiem dobrze kryje. Jednak warto znalezc cos lepszego.Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: 2 Upłynęło trochę czasu, przetestowałam kilka innych korektorów i doszłam do wniosku że niestety muszę mu odjąc jedną gwiazdkę, zasługuje tylko na 2. Niestety ma więcej wad niż zalet, a nawet za taką cenę da się znalezc cos o wiele lepszego.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kaaaskader
    25 października 2014 o 19:01
    Wyrzucone pieniądze
    Zakupiłam ten korektor jako jeden z pierwszych kosmetyków tego typu. Nie miałam zielonego pojęcia na co patrzeć. Cena mnie zachęciła, sztyft wydał mi się super rozwiązaniem- szybkim i bezproblemowym. Rzeczywistość: Plusy: +cena, +sztyft- łatwość przenoszenia, rozkładania bez brudzenia rąk Minusy: - konsystencja (jest mega tłusty i jakiś taki ciężki) - zostawia widoczne ślady (jeżeli chcesz ukryć jakieś przebarwienie, pryszcza czy cokolwiek- powoduje że może miejsce nie jest czerwone ale jest mega odznaczone, jakbyś nałożyła kilo tapety) - jest ciężki i się zbiera w załamaniach - wcale długo nie wytrzymuje na twarzy -ciężko go rozsmarować do cienkiej warstwy. Ogólnie nie polecam, lepiej dołożyć pare złotych i kupić coś co nie będzie po 1 użyciu leżeć w kącie. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

just_me
    13 kwietnia 2013 o 22:04
    5 / 5
    świetny
    Mnie sie bardzo podoba. Przede wszystkim: -kryje!!!! -odpowiednio jasny (dla bladolicowych) -stosunkowo długo sie utrzymuje -niska cena -bardzo wydajny Możliwe ze nei jestem zbyt wymagająca co do korektora. DLa mnie ważne żeby przykrywał jak mi wyskoczy jakiś pryszcz, a na to i tak nakładam dodatkwo jeszcze jakis fluid i puder. Czasem na koniec jeszcze raz nałoże korektor (zalezy jak duża i jak bardzo czerwona jest niespodzianka na mojej twarzy) i wtedy niemal nic nie widac, a taki efekt potrafi się trzymac niemal cały dzien. Więc jestem zadowolona. Niezastąpiony w mojej kosmetyczce. Używam tego produktu od: 7lat Ilość zużytych opakowań: jedno :D cały czas to samo! :D

Mokosz122
    19 września 2012 o 15:50
    NIE
    Był to mój pierwszy korektor, który nie przypadł mi do gustu. Owszem, na początku sprawiał wrażenie dobrego, ale później zmieniłam zdanie na jego temat. Męczę się z nim już chyba 2, jak nie 3 lata i nie polecam go nikomu. +cena +wydajność +dostępny praktycznie w każdej drogerii -nie pokrywa dobrze niedoskonałości - zapach -źle się go rozprowadza (twardy) -mało odcieni -dziwna konsystencja -odznacza się na skórze, trzeba nakładać podkład - nie nadaje się pod oczy, dla osób z suchą skórą

taka madzia
    20 lipca 2012 o 17:25
    To nie mój typ
    Otrzymałam go jako gratis przy zakupie innego produktu tej marki. Jaki plus można uznać cenę oraz w miarę ładne opakowanie, krył też w miarę dobrze, przykryty odrobiną pudru był nawet trwały. Przy mojej cerze on się niestety nie sprawdził. Zbyt pomarańczowy odcień(1), trudnawy w aplikacji, po kilku godzinach stawał się widoczny, troszkę klejąca konsystencja łatwo łapiąca zanieczyszczenia. Średniaczek wśród innych. Używam tego produktu od: ok. miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka
    Używa produktu od:miesiąc

Mona0601
    22 czerwca 2012 o 22:26
    Nie dla mnie
    Przyznaję, że był to mój pierwszy korektor i na początku byłam z niego w miarę zadowolona. Poźniej zaczęłam odkrywać jego mankamenty . Zalety: -cena -wydajnośc Wady: -zbyt mało odcieni -słabo kryje -po dłużym używaniu ma brzydko konsystencje Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zegarmistrzyni
    4 kwietnia 2012 o 12:43
    Słaby zapychacz
    To był mój pierwszy korektor, mam go po dziś dzień, a wychodzi mi już bokiem. Co prawda jest wydajny (w moim przypadku jest to jednak minus) i tani, ale to chyba jedyne z jego zalet (za to leci dla niego gwiazdka). Korektor ma dziwne (zbyt brzoskwiniowe?) odcienie, trudno mi było dopasować któryś do mojej bladej cery; ma konsystencję mazi, którą trundo rozprowadzić; zbiera się w maluśkich zmarszczkach i nie kryje niedoskonałości (ale za to skórę dookoła już tak...). Nie nadaje się pod oczy, a do tego ostatnio zauważyłam, że strasznie zapycha - na początku myślałam, że to coś innego, ale to jednak on okazał się winny - w każdym miejscu, gdzie go nałożyłam, następnego dnia czekała mnie przykra niespodzianka. I na dodatek połamało mi się opakowanie. Niestety, nie polecam. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno

patka7777
    17 marca 2012 o 20:39
    2 / 5
    Nawet, nawet.
    Plusy : * cena, * wydajność, * ładne opakowanie (tak, to szczegół, ale lubię, gdy coś jest ładnie zapakowane), Minusy : * odcienie zbyt jasne, przez co nie każdy może dobrać odpowiedni kolor do swojej cery, * jego konsystencja pozostawia wieeeele do życzenia, nie da się go rozprowadzić, * jest nietrwały. Znalazłam trzy plusy i trzy minusy, więc dałabym pół oceny, czyli 2,5, ale chodzi o działanie i o trwałość, a nie o opakowanie, więc dam 1,5. Używam tego produktu od: paru miesięcy Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Aguleczek94
    10 lutego 2012 o 18:27
    Średniak
    Bardzo jasne odcienie, może trochę za jasne. Korektor jest bardzo wydajny, stosowałam go przez 3 lata i musiałam go w końcu wyrzcić, gdyż zrobił się dziwny. Po nałóżeniu robiły się kulki. Słabo kryje. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

UswiadomTooSobie
    3 grudnia 2011 o 16:01
    bardzo fajny
    Jeden z lepszych korektorów jakie miałam, naturalny kolor, przystępna cena i łatwo dostępny. + cena + łatwe rozprowadzanie + naturalny kolor + zapach + łatwo dostępny + wydajny - nietrwały Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Ciapciak2408
    6 listopada 2011 o 19:09
    tak sobie
    mój pierwszy korektor. Niby ok , krył,trzymał sie , był tani ale z czasem zmieniał kolor na pomarańczowy ,po jakimś miesiącu używania. Więcej nie kupie , z resztą dawno go nie widziałam w sklepach Używam tego produktu od: kiedys dawno Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

blue_velvet1207
    12 września 2011 o 22:39
    super korektor, kryje wyśmienicie
    Szczerze mowiąc nie pamiętam, który korektor to jest który, bo Miss Sporty ma jakieś 3 korektory w sztyfcie, a jeden z nich genialne przykrywał mi niedoskonałości i je wysuszał, a chyba o to właśnie chodzi mi je zminimalizować. Wiem, że miałam odcień 01 i był świetny, używałam go zimą i jesienią. Nie mogłam uwierzyć, że korektor za niecałe 10 zł jest w stanie tak ładnie zakamuflować drobne krostki. W połączeniu z podkładem daje super efekt, nic nie przebija, pryszcze stają się niewidoczne. Obecnie nie mam już takich problemów z cerą, szczególnie jeżeli chodzi o twarz, jedynie przed okresem przeżywam gorsze momenty. :D Mimo wszystko radzę sobie bez korektora, używam po prostu droższych podkładów niż do tej pory, gdy miałam 13-16 lat to w sumie malowałam się byle czym i przez to strasznie się świeciłam. Polecam go serdecznie wszystkim nastolatkom, które mają problemy z trądzikiem, jest niezawodnym kosmetykiem do tego typu przykrych niespodzianek i w dodatku tanim jak barszcz (w sam raz na "młodzieńczą" kieszeń). Właściwie, to ja nie jestem sporo starsza, ale mam nadzieję, że ta burza hormonów i okres dojrzewania powoli dobiega szczęśliwie końca. Kiedyś chodziłam non stop z brzydko zanieczyszczoną twarzą, pryszcze miałam codziennie, teraz wyskakują mi tylko na tydzień przed miesiączką. Da się wytrzymać :) Jak go kupicie, na pewno nie pożałujecie, dla mnie to najlepszy korektor do takich spraw, chyba, że wolicie te w pędzelku z płynną konsystencją, polecam Bell mineralny lub Maybelline mineralny, ew. trochę droższy Oriflame Tea Tree. Zielona herbata ma działanie wysuszające, więc Wam na pewno pomoże. :) Używam tego produktu od: kilka lat temu, przez 4-5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: z 4 opakowania

Olusska167
    21 stycznia 2011 o 23:21
    raczej nie
    Jak dla mnie to nic specjalnego. Bardzo słabo kryje, ma nieładny, ale na szczęście nie tak intensywny zapach. Jego konsystencje nie za bardzo mi się podoba, jest taki twardy i uwydatnia suche miejsca. Jedynymi plusami tego kosmetyku jest chyba tylko wydajność i cena. Innych nie znalazłam:( Używam tego produktu od: niecały rok (tylko czasami używam) Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

sylwka1995
    27 grudnia 2010 o 2:53
    Nawet dobry
    Mój pierwszy korektor. Średnio sobie dawał rade na mojej twarzy. Obecnie mieszam go z za ciemnymi korektorami i jest ok. Plusy: *cena *konsystencja Minusy: *mały wybór kolorów *średnie krycie Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Czeko_ladka_
    13 listopada 2010 o 12:22
    taki w kit .
    Był to mój pierwszy korektor .. nie był on drogi ... jakieś 8 zł . Jak dla mnie za ciemny ... Nie kryje aż tak wspaniale jak myślałam .. Zapach nie jest taki zły ... Osobiście wolę inne korektory z firmy Miss Sporty . Używam tego produktu od: nie używam go Ilość zużytych opakowań: jedno

monjas1988
    27 października 2010 o 0:34
    Nie jest tragiczny
    To moj pierwszy korektor. Nie jest zly, ale po zastosowaniu innych w podobnej cenie wiem, ze moglby by c lepszy. + cena + mimo 3 odcieni da sie wybrac odpowiedni + zapach + wydajnosc - maskowanie - podkresla zmarszczki Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań: 1

torey
    26 października 2010 o 22:31
    Średni
    + kryje w miarę odpowiednio + dość dopasowane odcienie - śmierdzi - konsystencja; twardy, przypomina mi plastikowe malowidła dla dzieci.. mój pierwszy korektor zakupiony w pośpiechu, nie jest źle, aczkolwiek koleżanka miała jakiś z essence, cena podobna, a jakość o niebo lepsza.. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

glantineola
    29 lipca 2010 o 22:41
    Godny polecenia ;)
    Używam tego produktu od bardzo dawna. Jestem z niego bardzo zadowolona, jedyną wadą jest to, że ciężko się go rozprowadza, jednak odrobina kremu załatwia ten problem. Stosuję go głównie pod oczy, ponieważ nie mam raczej problemu z jakimiś niemiłymi niespodziankami. Używam tego produktu od:bardzo dawna Ilość zużytych opakowań:mnóstwo