Pharmaceris, R, Rosalgin, Krem łagodzący

Pharmaceris, R, Rosalgin, Krem łagodzący

Krem pielęgnujący o intensywnych właściwościach łagodzących i zapobiegających powstawaniu zmian krostowych. Doskonale nawilża i poprawia kondycję skóry. Zawiera specjalnie dobrane składniki: - Octopirox, który działa bakteriobójczo i zapobiega częstemu nawracaniu dolegliwości, - witaminę K, która wspomaga gojenie się podskórnych wybroczyn - wyciąg z algi Macrocystis pyrifera, który zmniejsza zaczerwienienia oraz obrzęki, - D-pantenol łagodzący podrażnienia i objawy wywołane czynnikami alergogennymi, - alantoinę i retinol o właściwościach wygładzających, zmiękczających i kojących podrażnioną skórę. Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry z trądzikiem różowatym. Stosować dwa razy dziennie.
Składniki aktywne: alantoina, D-pantenol, retinol
Działanie: zmniejszające zaczerwienienia, kojące, pielęgnujące, zmiękczające, wygładzające, przeciwbakteryjne, łagodzące

bardzo dobry...

edit: Jednak troche zapycha, a i skutecznosc z czasem maleje, dlatego odejmuje mu jedna gwiazdke.

Dermatolog stwierdzila poczatki tradziku rozowatego i spore nim zagrozenie w przyszlosci. Objawia mi sie to szorstkimi krostkami, czerwona skora na policzkach a takze pieczeniem i uczuciem dyskomfortu... A dzieki temu kremowi wszystkie te objawy znikaja. Dlatego daje mu 5 * za w sumie 100% skutecznosc.
Dodam, ze dzieki niemu nie mam tez wstretnych, nekajacych mnie od czasu do czasu pryszczy - jednym slowem nie zapycha. Smaruje sie nim na noc, na dzien nakladam filtr i takim sposobem moja buzia jest mila w dotyku, nieczerwona, miekka i bez pryszczy.

Kiedy skonczylo mi sie jedno opakowanie, pojawilo mi sie na buzi mnostwo pryszczy, ta okropna "tarka" i wszechobecna czerwien. Wystarczyla jedna aplikacja! i nastepnego dnia rano ulga i ladna buzia :)

Prawda jest to o czym ostrzega producent - moze sie pojawic rumien, ale tylko podczas kilku poczatkowych aplikacji - potem jest wszystko oki :)
No i cena nie oszalamiajaca -30zl. Starcza na jakies 2 miesiace.Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 i troche nastepnego

pomaga

co prawda nie mam trądziku różowatego, ale jestem nim zagrożona (że tak to nazwę)
+ koi podrażnioną skórę
+ łagodzi krostki o podłożu naczynkowym
+ pomaga mi też tonizować mieszaną cerę (mam wersję do cery tłustej)
ogólnie jestem zadowolona

dziwny

Stosowałam ten krem jako wspomaganie leczenia naczynek i skłonności do rumienia. Z jednej strony wydawał się wzmacniać i poprawiać ogólny stan skóry, z drugiej zaś po kilku godzinach pojawiał się rumień i uczucie braku komfortu. Jest zdecydowanie tłusty, więc być może to faza tłusta miała działanie łagodzące, a któryś z pozostałych składników - podrażniał...?

nie jestem już czerwona

moim poprzedniczkom krem nie przypadł do gustu,ale dla mnie jest wspaniały
pobił na głowę ten z Avene
nie mam czerwonego nosa i policzków,krostek jest naprawdę malutko i są mniejsze,nie świecę się po nim,skóra nie jest też przesuszona
dla mnie świetny

Taki zwykły

Nie wiem czy mam trądzik różowaty, chociaż postawiono mi kiedyś taką diagnozę. Raz na jakis czas rzeczywiście mogę zaobserwować pewne objawy. No i z nimi ten kremik sobie nie radzi; zaczerwienien nie zminjejsza, krostki też nie znikają, cudów nie robi. Ale owszem nawilża, nie jest ani tłusty, ani świecący, bardzo dobry pod makijaż. No i chyba tyle

z oceną to ja ostrożnie..

Ocena jest podyktowana indywidualną reakcją mojej skóry na krem i nie powinna być jakoś szczególnie brana pod uwagę, jeśli ktoś nosi sie z kupnem tego kremu. Krem mnie uczulił. Po czterech dniach używania skóra zrobiła się zaczerwieniona i swędząca. Pojawiło się mnóstwo, no, dosłowie całe mrowie malutkich, podeszłych ropą pryszczy. Teraz mi to już trochę schodzi, ale musiałam pić wapno i brać coś przeciwalergicznego. Odstawiłąm krem na dwa dni i spróbowałam użyc go znuwu, bo myślałam, że może się mylę. Jednak nie, rano po obudzeniu i spojrzeniu w lustro byłam naprawdę przestraszona. Nie używam tego kremu już chyba czwarty dzień i skóra zaczyna się nieco poprawiać. Dodam, że nie jestem jakimś szczególnym alergikiem kosmetycznym, uczulenia zdarzają mi sie sporadycznie i dotyczą bardziej podkładów niż kremów.Póki jeszcze uczulenia nie było krem bardzo ładnie wyrównywal koloryt skóry, przywracał zdrową barwę, przepięknie się wchłąniał, nie natłuszczał, świetnie nawilżał. Słowem był porządny. Był.Dodam, że nie wiem, czy rzeczywiście mam trądzik różowaty, choć problemy trądzikowe na pewno. Moje uczulenie może się wiązać z tym, że krem jest po prostu nie dla mnie. Najbardziej boli mnie pustka w portfetu po wydaniu na marne 40 zł..

bardzo dobry

Bardzo dobry do mojej buzi, po tym kremie jakby złagodniała, krostki b.rzadko, delikatniejsza, chociaż uzywam tylko na noc, a na dzień matująco-nawilżający też z erisu. Krem ma wygodne, higieniczne opakowanie. Polecam .W zasadzie powinnam dać 5*,ale muszę jeszcze wypróbować go na dzień, jeżeli nie będę się świecić to dołożę 1*.