Nivea, Volume Sensation, Spray unoszący włosy u nasady `Zwiększona objętość`

Nivea, Volume Sensation, Spray unoszący włosy u nasady `Zwiększona objętość`

Lekki spray w płynie ze specjalnym aplikatorem zapewnia odpowiedni poziom utrwalenia; zapewnia odczuwalne i widoczne utrwalenie dzięki formule ze Style Infusion System; dzięki specjalnemu aplikatorowi umożliwia precyzyjną aplikację produktu u nasady włosów; podwaja objętość włosów dokładnie tam, gdzie tego potrzebują - u nasady; nie obciąża i nie skleja włosów.

nie działa

Spray kupiła moja mama dla siebie no ale jako, ze w ogóle nie widziała różnicy to pomyślałyśmy, że może robi coś źle więc ja próbowałam na sobie.
Nie mam problemu z objętością więc totalnie go nie potrzebowałam no ale eksperymenty musiały się odbyć. Co mogę napisać ? Spray robi totalne nic. Próbowała moja mama, próbowałam ja i próbowała moja szwagierka.Każda z nas ma inne włosy i myślałam, ze na szwagierce (totalny brak objętości) choć trochę podniesie włosy ale niestety nie.
Cała gwiazdka a nie pół za to, ze chociaż nie przetłuścił włosów ani w ogóle nie zrobił szkód. Jednak za kompletny brak działania więcej dać nie mogę.

Używam tego produktu od: długi czas i co jakiś czas próba czy aby na pewno nie działa

Okropieństwo!

Spray wogóle nie dodaje objętości.
Wrecz przeciwnie włosy stają się po jego użyciu obciążone i bez życia.
Nie wato wydawać tyle pieniędzy na produkt który tak szkodzi włosom.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

może być

Sama nie wiem, co myśleć o tym produkcie...

Na pewno jest bardzo wydajny. Używam go już parę dobrych miesięcy, i stosuję przy modelowaniu akurat jak mam więcej czasu (czyli tak średnio co 2-3 mycia;) ), i nie chce się skończyć skubany;)

Faktycznie unosi włosy u nasady, ale tylko jak się porządnie nawinie na szczotkę szersze pasmo włosów, popsika u nasady; i trochę się jednak ponaciąga na szczotkę te pasmo i porządnie wysuszy;) Wtedy faktycznie jest efekt!
Ale wg mnie uniesienie włosów nie jest zbyt długotrwałe - po paru godzinach włosy opadają:( I nie wiem tylko, czy to wina moich włosów, czy tego spray\'u... A że nie używałam nigdy podobnego specyfiku, więc mogę być nieobiektywna;)

Dlatego daję ocenę pół na pół.

Wycofany ?

Dla mnie ten spray sprawdził się super !

Nadaje moim włosom niesamowitą objętość.
Używam go na wilgotne włosy, potem wmasowuję, a na koniec suszę włosy suszarką, trzymając głowę spuszczoną w dół.
Odkąd zaczęłam go stosować, wszyscy zaczęli mi mówić, że moje włosy się strasznie poprawiły i, że dobrze wyglądam .

Plusy:
+ Zapach
+ Efekt uniesionych włosów
+ Wydajność
+ Trzyma się u mnie cały dzień
Minusy:
- Trochę mam problem z rozczesaniem włosów

Powoli mi się kończy, i gdy chciałam kupić nowe opakowanie, to pani w sklepie powiedziała mi, że już im ich nie przysyłają .... Czyżby został wycofany ? ?

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie za bardzo

Moje gęste i puszące się włosy minimalnie uniósł u nasady, ale bez rewelacji. Gdyby był troszkę lepszy to może skusiłabym się na dokończenie całego opakowania (który pozostał), bo zapach jest bardzoooooo przyjemny (za to 2 gwiazdki) :). Przyzwoita i szybka aplikacja produktu.
Po kilku godzinach od wysuszenia włosów zaobserwowałam, że troszkę włosy były posklejane, miałam malutkie problemy z rozczesaniem włosków. Troszkę swędziała mnie po tym skóra głowy i miałam delikatny łupież. Zaznaczam, że nie nakładałam za dużo produktu ok 4 psiknięcia. Ogólnie raczej nie polecam, bo szkoda pieniążków na coś, co potem ma stać na półce.

Używam tego produktu od: 1/2 opakowania
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Takie nic...
Uzywałam tego sprayu gdy miałam mniej włosów (popalone rozjaśnianiem). Może troszke podnosiły je u nasady ale powalających efeków nie było...
Teraz na szczęście moje włosy są już mocniejsze i zdrowsze dlatego jest mi kompletnie niepotrzebny.

Używam tego produktu od: 1 roku

zdecydowane NIE

Przeglądając opinie Wizażanek na temat tego sprayu zauważyłam, że w większości dostaje on skrajne oceny. Albo budzi zachwyt albo delikatnie mówiąc niechęć.
Ja również nie zajmę neutralnego stanowiska - daję tylko jedną gwiazdkę za bardzo ładny zapach, jak dla mnie jedyny plus.
Reszta moich spostrzeżeń: specyfik ten obciąża moje włosy, przetłuszcza je i skleja.
Zupełnie tak, jakby doszło do pomyłki w fabryce i naklejono na opakowanie nie tę etykietę co trzeba.
No cóż, szkoda, że nie zadziałał na mnie tak, jak niektóre z Was ...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie robi kompletnie nic

niestety produkt jest bezużyteczny, wcale nie unosi włosów u nasady. Jego nadmierna ilość obciąża i bardzo skleja włosy, prawdopodobnie po nim dostałam łupieżu. Strata pieniędzy, odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 butelki

dobry, ale czyżby go wycofali?

Kupiłam spray zachęcona recenzją izabelle25 w promocji za 10zł w rossmannie. na półce zostały 2 i żałuję że nie wzięłam obu bo potem nie spotkałam go już w żadnej drogerii;/\\\\n\\\\nmam włosy półdługie i dość ciężkie ale ten spray rzeczywiście pomógł mi je odbić od głowy dzięki czemu już od wielu miesięcy mam rozpuszczone włosy a od zawsze miałam włosy związane. jeśli chodzi o utrwalenie to nie powiem, żeby było extra strong jak mówi opakowanie ale jeśli delikatne tapirowanie rzeczywiście dłużej się utrzymuje. ważne jest to żeby zmasować spray zaraz po aplikacji, inaczej nie daje efektów
\\\\na więc: \\\\n-jak na mnie-działa\\\\n-jest baaaardzo wydajny. używam codziennie i w sporych ilościach i jeszcze nie zużyłam połowy opakowania\\\\n-ładnie pachnie \\\\nminusy: \\\\n-mógłby trochę bardziej utrwalać\\\\n-jeśli go wycofali ze sprzedaży (nie ma w rossmannie, naturze i superpharmie) to jest to duuży minus

skuteczny!

przy moich plaskich, cienkich włosach to naprawdę róznica jest widoczna :) od razu czuję róznicę, np. gdy chodzę to włosy "podskakują" a nie są przyklapniete. Jednak nie jest to efekt jakiś spektakularny, po prostu włosy sa uniesione, ale niestety nie m magicznej mocy zwiększania objętości, takiego kosmetyku chyba nie ma na świecie.
No i trzeba go uzywać z suszarką,czego moje zmeczony włosy nie zawsze znoszą, dlatego uzywam go 2,3 razy w tygodniu, a pozostałe dni włsoy schną same, wtedy nie ma sensu nakładać tego spray\'u. Ale zawsze w dni kiedy go uzyję czuje się wyjątkowo:D
I mam również własną metodę jego nakładania - spryskuję palce sprayem i wcieram w skorę i we włosy u nasady.

świetny

Spray jest super, szczególnie na płaski i przetłuszczające włosy! Na pewno nie przetłuścił moich włosów. Wiadomo, że wszystko w za wielkich ilościach szkodzi. Pierwszy raz, gdy go użyłam nie byłam zachwycona bo spryskałam tylko część włosów przy przedziałku. Gdy jednak spryskałam włosy tak jak bym parę pasm chciała układać na szczotkę i potem modelowała to wyszło super. W moim wypadku duże volumen:p SUPER;)

Używam tego produktu od: 2miesiące

Dla mnie tragedia.

Dla mnie to jest porażka, tak samo jak prawie wszystkie kosmetyki Nivei.
Nie dodaje objętości wcale.
Po delikatnym spryskaniu efektu jest dosłownie ZERO, zarówno po modelowaniu szczotką, jak i po samym suszeniu włosów z głową pochyloną w dół.
Po odrobinę mocniejszym spryskaniu włosy wymagają powtórnego mycia, bo ten specyfik je niesamowicie przetłuszcza i obciąża. I podrażnia skórę głowy.
Zużyłam może 1/5 opakowania i resztę wyrzuciłam do kosza, chyba już nigdy się nie skuszę na żaden kosmetyk Nivei poza kremem i pomadkami.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego, potem kosz