Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

notino.pl
Średnia ocena: 3.78/5

Serum intensywnie nawilżające przeznaczone dla skóry wrażliwej i bardzo odwodnionej.
Działanie i właściwości:
- przywraca skórze zdolność nawilżania: kompleks Aquagenium, który usprawnia krążenie wody w naskórku i pomaga zatrzymać wodę w powierzchniowych warstwach skóry,
- natychmiastowo i intensywnie nawilża skórę,
- bezbarwna, lekka i świeża konsystencja zapewnia komfort stosowania,
- przywraca skórze blask i komfort,
- hypoalergiczne.

Jest ok

Jestem w nieustannym poszukiwaniu kremu nawilżającego gdyż moja sucha skóra to istna udręka. Serum nawilżające moim zdaniem sprawdza się ale tylko połowicznie- nawilża, ładnie się wchłania, nie podrażnia -jednak nadaje się w letnich porach roku. Zima kiedy moja skóra jest wybitnie sucha nie ma szans

Niesamowity kosmetyk, mój HIT

Serum znajduje się w plastikowej buteleczce o pojemności 40 ml, wyposażonej w pompkę. Buteleczka dodatkowo zapakowana jest w kartonik, który jest zupełnie zbędny i stanowi niepotrzebne marnotrawstwo papieru. Rozumiem, że w kartonik pakowane są kosmetyki w szklanych opakowaniach, bo wtedy ten kartonik stanowi pewne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Ale po co pakować w kartonik coś, co jest już zapakowane w plastiku? Za to Bioderma ma minusik. Jednak to serum jest tak genialne, że i tak zasługuje na pięć gwiazdek.

Serum ma konsystencję lekkiego, mleczno - przezroczystego żelu. Rozprowadza się ładnie, bezproblemowo. Błyskawicznie się wchłania, nie zostawiając lepkiej warstwy i dając natychmiastowe odczucie nawilżenia i ukojenia skóry. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. Nawilżenie jest długotrwałe i przy dłuższym, regularnym stosowaniu widać i czuć poprawę kondycji skóry, która jest nawilżona, wygładzona i ukojona.

Serum stosuję o każdej porze roku, w przypadku tego kosmetyku nie ma problemu, że jest za lekkie na zimę, bądź zbyt ciężkie na lato. Mam cerę dojrzałą, 40+, przesuszoną ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i to serum sprawdza się na mojej skórze zawsze. Jest po prostu idealne. Często stosuję je także jako kosmetyk "ratunkowy", gdy akurat używany zestaw serum i kremu jest tak słaby, że zaczyna mi się przesuszać skóra, to wystarczy włączyć to serum do codziennej pielęgnacji na kilka dni i wszystko wraca do normy. Jestem zachwycona tym kosmetykiem i od lat wciąż do niego wracam, bo nie znalazłam nic innego na rynku, co choćby w części dorównywało temu małemu geniuszowi. Polecam, jest zdecydowanie warte swojej ceny.

Rewelacyjnie nawilża

Serum stosuję głównie wtedy, gdy czuję że moja skóra jest przesuszona - świetnie nawilża, nie klei się i nie uczula. Po nałożeniu cienkiej warstwy po krótkiej chwili można wykonać makijaż. Na noc używam nieco więcej kosmetyku i nic poza tym - rano twarz wydaje się wygładzona, a skóra jest delikatna i miękka.

Najlepsze serum nawilżające

Serum stosuję od kilku lat, czasem na dzień pod makijaż, a najczęściej na noc (ponieważ jest bez filtrów UV). To kosmetyk, który idealnie nawilża skórę: szybko i bardzo skutecznie. Dzięki regularnemu stosowaniu serum Hydrabio cera staje się promienna, nawilżona, świeża i odmłodzona. Polecam z serca - zwłaszcza alergikom i wrażliwcom. :)

Szybko wchłania i odświeża skórę

Idealne nawilżenie skóry twarzy. Skóra gładka i aksamitna w dotyku. Doskonałe pod każdym względem. Nakładam na nie krem nawilżajaco nawadniajacy i efekty wspaniałe. Także po opalaniu sprawdza się rewelacyjnie.

Dobry taki codzienniaczek

Serum Ma taki kremowy kolor i przyjemną konsystencję. Wchłania się w miarę szybko ale nie nadaje się pod makijaż skóra za bardzo się świeci i W moim przypadku się rolował. Jeśli chodzi o nawilżenie to jest w porządku, ale nie jest spektakularne. Serum nie zapycha w żaden sposób ani nie daje uczucia ściągnięcia. Cera po nim rzeczywiście jest gładsza, ale nie jest to efekt długotrwały. Wydajność jest w porządku, starczy na 2miesiące

Wspaniale nawilża

Świetne serum nawilżające, ma delikatną konsystencję, błyskawicznie się wchłania i nawilża skórę na długi czas. Idealne pod makijaż, bardzo dobrze współgra z podkładem.

Ekstremalna suchość ujarzmiona!

Chciałabym bardzo polecić ten produkt, szczególnie dla osób, które obecnie odczuwają ściągnięcie na twarzy i potrzebują czegoś działającego "na już". Testowałam mnóstwo produktów dla cer suchych w szczególności, gdyż moja właśnie taką jest. Po zimie, po eksperymentach z wit. C i stosowaniem retinolu (jednak nie bezpośrednio w trakcie kuracji) zaczęłam odczuwać doskwierającą suchość, ściągnięcie, dyskomfort. Serum Bioderma Hydrabio znalazłam w jakimś rankingu związanym właśnie z problemem suchej skóry. Jestem nadal w trakcie używania pierwszego opakowania i póki co, mnie nie zawodzi. Stosowany w pielęgnacji czy wieczornej, czy dziennej, radzi sobie podobnie dobrze. Cera po zastosowaniu serum jest od razu nawilżona, uczucie ściągnięcia znika. Zapewnienia producenta:
"Błyskawicznie i trwale nawilża,
Wygładza skórę i przywraca jej blask,
Bardzo dobrze tolerowany - Nie zatyka porów - Lekka, świeża konsystencja - Idealna baza pod makijaż" - jak najbardziej zostają w tym przypadku potwierdzone. Buzia wygląda promiennie i zdrowo. Jestem bardzo na tak:-)

Świetne serum

Uwielbiam to serum, jest idealne do wrazliwej skóry.
cudownie nawilza skóre twarzy. jedyny minus to mala pojemnosc i dosc wysoka cena. Przydałoby sie wieksze opakowanie :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bioderma nie zawodzi :)

Serum kupiłam z myślą o nawilżeniu i nawodnieniu mojej cery. W okresie jesienno-zimowym używam retinoidów i kwasów , więc każde dodatkowe nawilżenie jest na wagę złota.

Serum jest w plastikowej buteleczce z higieniczną pompkę, która podaje odpowiednią ilość preparatu. Bez żadnego problemu można kontrolować ilość serum naciskając pompkę wolniej. Minusem jest fakt, że nie wiemy ile produktu pozostaje wewnątrz opakowania.

Jeśli chodzi o konsystencję to jest to typowy żel o lekko silikonowej formule. Nie jest tępy i mocno gęsty, ani też wodnisty, ot typowy krem - żel, który łatwo się rozprowadza. Jeśli ktoś lubi żele to będzie zadowolony, ja niestety nie przepadam za taką formą, ponieważ moja cera ich nie toleruje, zaraz zaczyna swędzić, kleić się, ponieważ nie do końca się wchłaniają. I tutaj była podobna sytuacja , serum pozostawia delikatny film na twarzy co może powodować rolowanie się makijażu, tym bardziej, że ja między serum a makijażem używam jeszcze kremów z filtrem. Serum można stosować pod krem jak i samodzielnie. Jeśli chodzi o działanie to faktycznie bardzo dobrze i na długo nawilża i nawadnia cerę, która odzyskuje miękkość, jędrność i świeżość. Serum nie zatyka porów ( choć to kwestia indywidualna ) , nie podrażnia, ale po kilku godzinach może spowodować wyświecanie się cery. Zapach jest bardzo delikatny i szybko się ulatnia, raczej nie przeszkadza i nie powoduje migreny. Dodatkowo serum jest bardzo wydajne.

serum cud

Świetny produkt w fajnym opakowaniu. Idealna konsystencja, nadaje się na dzień i na noc. Dobrze nawilża i długoterminowa sprawia, że skóra nie traci wilgoci.
Pompka sprawia, że bardzo przyjemnie i szybko można za dozować odpowiednia ilość produktu. Polecam

to jest fantastyczne serum

Użyłam 2 buteleczki na przestrzeni ostatnich lat.
Serum idealnie wpasowało się w moja mieszaną cerę, idealnie nawilżało ale bez efektu przeciążenia czy lepkości. Świetnie nadawało się pod makijaż, a jest to sztuka, gdyż większość kosmetyków nieefektywnie lubi się wyświecać na mojej mieszanej cerze . Zapach ma neutralny, konsystencję dość lejącą ale atomizer dawkuje bardzo efektywnie porządaną ilość. Dla mnie jest to jeden z kultowych kosmetyków aptecznych.