Nivea, Visage, Krem regenerujący na noc (stara wersja)

Nivea, Visage, Krem regenerujący na noc (stara wersja)

Krem regenerujący na noc z witaminą A i naturalnymi substancjami nawilżającymi przyspiesza proces regeneracji komórek skóry. Zawiera kolagen i olejek z orzeszków macadamia, które intensywnie odżywiają skórę.
EFEKT: dzięki skutecznej nocnej regeneracji skóra rano jest gładka, wypoczęta, odświeżona i gotowa stawić czoła wszystkiemu, co może spotkać ją za dnia. Kremowa, aksamitna lecz nie tłusta konsystencja kremu daje skórze uczucie niezrównanego luksusu sprzyjającego przyjemnemu, regenerującemu wypoczynkowi.

Skład: aqua, glycerin, dicaprylyl ether, butyrospermum parkii, triisostearin, C12-15 alkyl benzoate, hydrogenated coco-glycerides, synthetic beeswax, myristyl alcohol, glyceryl stearate citrate, behenyl alcohol, macadamia ternifolia, myristyl myristate, cetyl alcohol, panthenol, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, soluble collagen, allantoin, sodium carbomer, tetrasodium iminodisuccinate, BHT, phenoxyethanol, methylparaben, DMDM hydantoin, parfum

Cena: 25 zł / 50 ml

I Tak i Nie

Nie wiem czemu ale kremy nivea do twarzy w ogóle do mnie nie przemawiają.
Albo nie robią ze skóra nic,albo ją zapychają.
Recenzowany w tym momencie krem robi to drugie.
Niby jest do cery tłustej i trądzikowej.
Niby. Skóra jest miekka, nawilżona, wypoczęta, promienna,ale niestety ważniejsze dla mnie jest to,zeby codziennie nie wstawac albo z niespodzianką na twarzy,albo z zapchanym nosem.

Kolejny krem nivea do twarzy out!!!

Tak sobie myślę,czemu ja kupuje nadal to nowe serii nivea?
Moze sentyment do babcinego, od wieków używanego niebieskiego pudełeczka, dobrego na wszystkie bolączki naszych babc?

Plus :) jak zawsze solidny i ładny szklany słoiczek i ten zapach

Używam tego produktu od: przez miesiac
Ilość zużytych opakowań: pół i tam poprzestanę

Bardzo dobry i poczciwy krem.
Kiedyś używałam go na okrągło :-)
Teraz wydaje mi się trochę za ciężki do codziennego stosowania - skóra się zmienia.
Mimo to raz w tygodniu używam go jako nocnej maseczki :-) i serdecznie polecam innym - skóra bardzo go lubi.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

swietny

Bylam nim zaskoczona.Kupilam tak troche w ciemno.Przyznam sie...byla fajna promocja.
Plusy:
*gesty, wrecz tlusty-jesli chodzi o krem na noc, to dla mnie duzy plus.Mam wrazenie, ze krem o takiej konsystencji swietnie chroni moja skore podczas ruchliwej nocy, kiedy wierce sie, a moja twarz wrecz boksuje sie z poduszka:).
*silnie nawilzajacy
*regeneruje-rano moja skora jest wypoczeta, strasznie gladka(miluchna w dotyku),jedrna, o wyrownanym kolorze, pory sa zamkniete...
*ladny pojemniczek(nie wyglada juz tak jak na zdjeciu, teraz jest w granatowym szklanym sloiczku.
*wydajny-starcza na 2 msc
Minusy:
*nie dostrzeglam

Używam tego produktu od:2 msc.Mam w zwyczaju co taki okres zmieniac krem, bo skora przyzwyczaja sie i przestaje reagowac na skladniki.Gdy skoncze pojemniczek kremu, ktorego teraz uzywam, to na pewno do niego wroce.

średniak

PULSY:
+ nie podrażnia
+ ładnie pachnie
+ eleganckie opakowanie
+ wydajny
MINUSY:
- pozostawia na twarzy tłustą warstwę
- mam wrażenie jakby nie wchłaniał się wcale tylko zostawał na twarzy w postaci tej właśnie tłustej warstwy
- delikatnie nawilża
Ogólnie nie zrobił na mnie wrażenia. Będę szukała dalej mojego KWC.

OK

Bardzo ładny zapach, dosyć gęsta konsystencja, natomiast zupełnie mi nie pasuje pozostająca na twarzy tłusta warstwa- mam długowłosego kota którego sierść jest wszechobecna, a kładąc się do łóżka automatycznie wszystko się do mnie przykleja :| Następnym razem poszukam kremu o lżejszej konsystencji.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nawet niezły

Stosowałam ten krem jakis czas temu, dopóki nie znalazłam Ziaja HLC ;) Generalnie jest dosć dobry, ładne, co wazniejsze, szklane opakowanie, bardzo wydajny, zapach tez na plus - lubie ten zapach klasycznego kremu nivea :) tylko ta konsystencja trochę trochę lepka i tłustawa - przypomina mi trochę tego okropnego Garniera na noc (Podstawę pielegnacji), chociaz jest bardziej miękki. Po zaaplikowaniu skora jest nawilżona, odżywiona, taka jak powinna być po dobrym kremie na noc. Nie zapycha porów. Mozna spróbowac. Może jeszcze kiedys do niego wroce :)

Używam tego produktu od: półtora roku temu

swietny:)

Krem jest cudniasty:)))Dobrze nawilza i natluszcza twarz...na noc to dla buzi bomba odzywcza!!!!!!!
mialam przesuszone partie twarzy i je wyleczyl wiec wiem ze bede go uzywala bo takiego kremu szuklama.
Ma przyjemna gesta konsystencje,na twarzy zostwia lekka oslone-co mi bardzo odpowiada...
Buzia jest gladna i napieta w dotyku a rano efekt jest bardzo zadowalajacy...
Koloryt jest wyrownany i wszelkie niespodzianki znikaja:)))naprwade wielkie brawa za tak swietny dla mojej buzki kremik:)))polecam goraco-aaa i za tak male pieniadze nie spodziewalam sie tak udanego efektu!jestem bardzo zadowolona:)

Używam tego produktu od:kilka tyg

Póki co ulubiony.

Bardzo lubię ten krem i powracam do niego zawsze zimą. Na lato jest dla mnie za ciężki. Normalnie mi gorąco jak go nałożę:)Zimą sprawdza się bardzo dobrze. Skóra po nim jest faktycznie zregenerowana i odżywiona. Z przyjemnością dotykam rano twarzy. Nie dałam pięciu gwiazdek dlatego, że szukam swojego KWC, który byłby świetny na każdą porę roku. Będę więc testować kolejne kremy, a do tego na pewno wrócę w chłodniejsze miesiące.

Na plus przemawia też świetne ciemnogranatowe opakowanie. Super wygląda na toaletce:)Mała rzecz, a cieszy:)

Używam tego produktu od:kilka lat, zimą
Ilość zużytych opakowań:kilka

dla mnie boski. :)

To zdecydowanie najlepszy krem na noc jakiego kiedykolwiek używałam.

Krem jest gęsty, treściwy, zostawia tłustą ochronną powłoczkę na skórze. Mnie to akurat nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - daje mi to uczucie komfortu. :D

Rano budzę się z promienną, odżywioną skórą, mega gładką, bez żadnych niedoskonałości. To mój ulubiony krem, czasem aż nie mogę się doczekać wieczora żeby móc się nim posmarować. :D

Zapach typowy dla Nivea, kremowy ale nie duszący. Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoiczka

swietny

kupuje ten kremik od kilku lat i jestem bardzo zadowolona,krem dobrze nawilza,pozostawia delikatny film , koi skore mojej twarzy. ma konsystencje i zapach zwyklego kremu nivea ale jest o wiele lepszy,nad ranem skorka jest bardzo przyjamena w dotyku,probowalam juz roznych kremow na noc ale za kazdym razem wracam do tego ,ogolem za taka cene naprawde sprobowac, polecam.ps.tak ten kremik na noc jest teraz dostepny tylko w niebieskich sloiczkach :P. Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

bardzo dobry

dziwne, a moze tylko jestes troche opózniona i nie wychaczylam info ze nowe opakowania nastały ale moj krem o tej nazwie jest w calym niebieskim pojemniczku, ciemnoniebieskim. fajny jest nie zaczyta, szybko sie wchlania, nie mam ponim podraznien, ladna cera i w ogole fajny nawilnający krem na dzien i na noc jak dl mnie:P tylko ten pojemniczek.. mam nadzieje ze to nie jakas podroba to co ja mam:P

Używam tego produktu od:2 miesiace

rewelacja!

Krem jest rewelacyjny! Świetnie się wchłania, nawilża i regeneruje skórę. Rano nie pozostawia lepkiej "maski" na twarzy, tylko delikatną skórę:) Szczególnie przydatny jest zimą, kiedy często skóra delikatnie łuszczy się od zimna. Używając tego kremu nie trzeba się o to martwić. Nie znam lepszego kremu.