Perfecta, Oczyszczanie, Tonik nawilżający do oczyszczania skóry

Perfecta, Oczyszczanie, Tonik nawilżający do oczyszczania skóry

Łagodny tonik do oczyszczania i odświeżania skóry polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji wszystkich typów cery. Dokładnie usuwa pozostałości makijażu i zanieczyszczeń, a także przywraca skórze naturalne pH. Dzięki temu znakomicie przygotowuje cerę na przyjęcie kremu lub innych kosmetyków pielęgnacyjnych. Tonik zawiera nawilżające minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin B5 - B6 - H, a także wyciąg z hibiskusa, który koi podrażnienia i przywraca skórze jedwabistą gładkość.

fajny

Bardzo go lubie.Przyjemnie pachnie,odswieza,faktycznie nawilza skore ma witaminy w skladzie...chyba znalazlam ideal:D lubie tak samo jak peelingi tej serii.Gorzej z dostepnoscia i cena poszla w gore bo placilam ok 15zl za butelke. Ale kupie ponownie na pewno
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: 2miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki,polowa

Wielbię :)

To jest mój ulubieniec wśród toników do twarzy. Spełnia wszystkie swoje zadania, ładnie pachnie i jest niedrogi. Czego chcieć więcej? :)

Niektórzy piszą, że przeszkadza im delikatna warstwa, którą kosmetyk pozostawia a skórze. Ja ją zaakceptowałam i polubiłam :)

Nie wiem czy mam jakiś porażony zmysł węchu, ale ten tonik pachnie mi... Bananami! :D I uwielbiam ten zapach. Aż przyjemnie mi się otwiera buteleczkę :)

Wcześniej byłam bardzo krytyczna wobec wszelkich toników do twarzy, ale ostatnio zmniejszyłam wymagania i o wiele mi z tym lepiej :) Tonik ma dla mnie przede wszystkim oczyszczać i odświeżać skórę, a nawilżenie i ukojenie jakie daje mi ten produkt jest miłym dodatkiem.

Jedyne co mnie niepokoi, to tempo w jakim go zużywam, ale nie wiem, czy mogę być obiektywna w tym temacie, bo mam obsesję na punkcie przemywania twarzy ;)

Polecam, ale...

Że niby on kosztuje 10 zł? Chyba jakieś 5 lat temu. Obecnie jego cena waha się w granicach 13-16 zł. Dodatkowo w Krakowie można go dostać tylko w kilku drogeriach, więc z tym też nie jest różowo.

Tonik bardzo ładnie pachnie, nie uczula, jest łagodny. Wydaję mi się, że oczyszcza, ale z takich codziennych "zabrudzeń" skóry. Z makijażem kiepsko sobie radzi i nie raz musiałam zużyć kilka nasączonych wacików, żeby zmyć tusz i cienie. Mam wrażenie, że twarz po nim jest powleczona jakimś filmem - bardzo się błyszczy po przemyciu, ale z kolei nie zauważyłam zapchanych porów, ani innych problemów z cerą.

Tego toniku używam już od dwóch, albo trzech lat i według mnie jest całkiem dobry. Tylko cena zaczęła mnie razić, no i mała dostępność.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Jest ok

Super pachnie, nawilża i oczyszcza skórę, nie występuje po nim podrażnienie ani uczucie ściągnięcia skóry, W upalne dni przemywam sobię nim twarz, usuwa nadmiar sebum i dodatkowo wspaniale przygotowuje skórę do nałożenia kremu, który o wiele lepiej się wchłania :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

lubię go

Dobry produkt za niewielkie pieniądze, używam go dwa razy dziennie przed nałożeniem kremu na dzień i na noc.

plusy toniku:
- dobrze oczyszcza,
- nie podrażnia,
- nie wysusza,
- ładnie pachnie,
- wydajny,
- wygodne opakowanie.

minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 2 lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: około 6

Kolejny dobry produkt z tej serii

Możemy się pochwalić dobrym produktem polskiej jakości i do tego niską ceną. Jest o wiele lepszy niż droższe kosmetyki zagranicznych firm - Garnier czy Olay. Używam go naprzemiennie z tonikami Soraya i jestem naprawdę zadowolona. Przyjemny, delikatny zapach, wydajny. Poręczne opakowanie i doskonałe oczyszczanie. Używam z tej serii także mleczka oraz płynu do demakijażu. Czasem mam ochotę wypróbować coś innego ale moja ręka i tak sięga po ten kosmetyk. Mój nieodłączny towarzysz.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Nie, nie, nie!

Jak dla mnie - okropieństwo nie tonik.
Podobnie jak u jednej z recenzentek ten tonik zawsze zostawia u mnie na skórze lepką warstwę. Mam wrażenie, że zapycha pory, przydusza skórę.
Bardzo lubię piling z tej serii (w małych saszetkach) i to dlatego skusiłam się na ten produkt.
Buteleczka do kosza.

Używam tego produktu od: miesiąca, kilka prób
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Ulubiony :)

Jak na razie jest to mój ulubiony tonik. :) Choć poszukuję jeszcze lepszego.

+ dobrze usuwa resztki makijażu
+ nie podrażnia
+ nie lepi się
+ przyjemnie pachnie
+ cena
+ dostępność

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Bardzo fajny tonik

Bardzo fajny, dość tani (kupiłam go za 6zł z przeceny) i wydajny tonik. Nie wysusza skóry. Dobrze oczyszcza cerę z resztek makijażu. Chyba to już moje 4 opakowanie tego produktu. Jak dotąd lepszego nie znalazłam.

Nie spodobał mi się

Nie wiem ale coś w nim jest co mi nie odpowiada.

-zostawia na mojej cerze zawsze taką lepką warstwę co bardzo mi utrudnia nakładanie kremu albo podkładu.

-zapach niestety stanowczo nie w moim typie....

-mam uczucie zapchania cery ,coś w składzie musi być na rzeczy bo po innych tonikach jakoś nie miewałam takich problemów

-nie daje mi uczucia odświezenia
-zarzucam mu bardzo słabe oczyszczanie skoro na waciku zostaje mnóstwo pozostałości makijażowych mimo kilkakrotnego przejeżdżania mocno nasączonym wacikiem :(

-cena i opakowanie może być

Mój najlepszy tonik

Mam cerę tłustą z wielką skłonnością do wyprysków. Używałam wielu toników, które na ogół wysuszały mi skórę lub doprowadzały do jej łuszczenia się, dlatego na jakiś czas prawie w ogóle zrezygnowałam z tego typu specyfików. Do czasu, kiedy kupiłam ten! :) Świetnie oczyszcza skórę, jest delikatny, nie wysusza, nie matuje (ale nie taka jest jego rola) ale też nie powoduje świecenia się, jest delikatny i przyjemnie pachnie. Nadaje się nawet do demakijażu oczu! Naprawdę polecam, myślę, że jest odpowiedni dla każdego typu skóry!

Obawiałam się trochę tego że jest nawilżający i będzie mi się po nim bardziej świecić cera(mam mieszaną), ale nic takiego się nie zdarzyło. Tonik jest wydajny, ma przyjemny zapach i dobrze oczyszcza twarz.
Trochę lepi się na początku, ale po odczekaniu minuty, to uczucie znika.

Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3