Givenchy, Hydra Sparkling, Magic Lip & Cheek Balm (Balsam do ust i policzków)

Givenchy, Hydra Sparkling, Magic Lip & Cheek Balm (Balsam do ust i policzków)

Technologia sprawia, że cząsteczki wody zostają w skórze uwięzione poprzez musujące kropelki wody, które otaczają komórki. Stanowi zarazem pielęgnujący balsam i makijaż. Magic Balm rozświetla usta i policzki. Wzbogacony o kwas hialuronowy i olejki Luffa oferuje skórze nawilżenie i niewiarygodny blask. W momencie aplikacji różowy kolor balsamu wtapia się w naturalny kolor karnacji. Na ustach transparentny, lśniący róż daje efekt powiększający. Na policzkach rozświetla cerę i nadaje jej blask.

taki sobie

ładnie pachnący balsam do ust. po nałożeniu na usta nadaje im różowy kolor (trzeba jednak uważać z aplikacją, gdyż nałożony w zbyt dużej ilości brzydko wygląda). Jeśli chodzi o nawilżanie to moim zdaniem nic specjalnego. na policzki nie stosowałam ale uważam, że nie wyglądałoby to zbyt dobrze.

Używam tego produktu od: skończyłam 1 opakowanie

Sympatyczny

Jako uczennica poza domem spędzam co najmniej 8h dziennie, chodząc cały czas z torbą na ramieniu. Ważne jest więc dla mnie, żeby mieściła jak najmniej przedmiotów, które jak najmniej ważą (noszę same zeszyty). Taki balsam jest dla mnie doskonały, swoiste 3w1. Mogę zostawić w domu połowę zawartości kosmetyczki i zamiast tego zabrać ze sobą ten mały słoiczek. Nakładam go na usta, policzki i pod łuk brwiowy. Trochę się świeci po aplikacji, ale dla mnie to dobrze, bo potrzebne mi jakieś rozświetlenie, a nie mam czasu na zabawę rano. Ogółem po umalowaniu się moje policzki są tak mroźno różowe :D Produkt jest b wydajny.

Używam tego produktu od: październik 2009
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam