KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 73% osób
    So_Flow
    11 stycznia 2023 o 15:26
    2 / 5
    Budżetowa oliwka do masażu dla mało wymagających.
    Oliwka oliwkowa jest trzecim produktem firmy Ziaja jaki wypróbowałam na kursie masażu (oprócz witaminowej i antycellulitowej). Skład ma chyba najgorszy ze wszystkich trzech. Co prawda nie uczuliła mnie tak jak wersja pomarańczowa, ale moja skóra była po niej wysuszona. Olej mineralny na pierwszym miejscu w składzie nie wróżył niczego dobrego. No ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak czytać INCI. Dzisiaj przywiązuję ogromną wagę do składu kosmetyków jakich używam na sobie - i na innych! Niestety wersja zielona ma całą listę alergenów i nie jest produktem, który mogę komukolwiek polecić. Warto zainwestować w naturalne olejki do masażu, które jednocześnie zrobią coś dobrego dla Waszej skóry.
    Zalety:
    • + odpowiedni poślizg
    • + delikatny aczkolwiek charakterystyczny zapach
    • + wydajność
    • + cena
    Wady:
    • - tłuści ubrania
    • - konsystencja - za rzadka, wszędzie chlapie i spływa z dłoni
    • - nie wchłania się dobrze
    • - nie nawilża i nie robi nic dobrego dla skóry
    • - nie ma dobrego składu - olej mineralny i alergeny
    • - nie widać ile produktu zostało w opakowaniu
    • - nieodpowiednia pompka w połączeniu z konsystencją - wszędzie zachlapane
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W hipermarkecie

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aaada857
    21 kwietnia 2020 o 22:44
    Nie tylko do masażu
    Niestety moja skóry posiada tendencję do przesuszania. Dodatkowo mam jeszcze łuszczycę, co niestety nie ułatwia sprawy. Bardzo długo szukałam czegoś co pomoże nawilżyć moją skórę oraz zniwelować plamy z łuszczycy. Szukałam długo i niestety większość z produktów, które stosowałam przyczyniały się raczej do poglębienia moich problemów ze skórą. Pewnego dnia mama zachęcona przez ciocię kupiła oliwkę do domu. Przekonywana przez mamę postanowiłam sprawdzić, czy na prawde jest ona taka dobra, jak mówi. Ku mojemu zaskoczeniu oliwka pomogła już po pierwszym zastosowaniu. Skóra zrobiła się miękka, gładka. Odczuwałam wrażenie jakby moje ciało było miękkie jak aksamit. No i ten piękny zapach,który działa na wyobraźnię i sprawiał iż miałam wrażenie, że moja skóra jest odświeżona i zrelaksowana. Dla mnie oliwka ta nie posiada żadnych wad. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego, lepkiego wrażenia na skórze, jak wiele podobnych produktów. Do tego cena oraz pojemność zachęcają do zakupu. No i wydajność. Mi osobiście przy prawie codzienym stosowaniu starcza na kilka miesięcy.
    Zalety:
    • Szybko się wchłania,
    • Nawilżona, miękka skóra,
    • Przepiękny zapach,
    • Skóra jest zrelaksowana,
    • Brak zabrudzeń na ubraniach,
    • Brak poczucia tłustej skóry,
    • Bardzo dobra cena,

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    mimbi
    25 lutego 2011 o 19:08
    Ołłłłłłłł jesssss!
    Nie myslalam, ze trafie na cos, co zdeklasuje moja ulubiona oliwke Bambino, ale oto jest, prosze Panstwa - produkt na medal, fanfary i sypcie platki róż na ziemie, po ktorej stąpa! To jest w ogole jakis kosmos. Po pierwsze - praktyczna butelka z pompka - nie mam calej polki w oliwce, ktora sciekala z butelki przytrzymowanej jedna lub druga naoliwiona reka. Klikam sobie tylko psik psik i juz mam na reku odpowiednia porcje. Po drugie - cena jest smiesznie mala, plus wspieramy polski przemysl. Po trzecie - nie wiem jak to mozliwe, ale oliwka ta ma lekka, bardziej plynna i mniej tlusta konsystencje, niz wszystkie inne oliwki, ktore stosowalam. A mimo to natluszcza wybornie, przyjemnie sie rozmasowuje i latwo sciera recznikiem. Po czwarte - uzywam jej zgodnie z przeznaczeniem - tylko na mokre cialo, masuje newralgiczne miejsca i zadnych ciazowych rozstepow niet, a jestem juz w 6 miesiacu i mam spore brzuszysko. {Po piate - klikam ta pompka i klikam, a oliwki ciagle nie ubywa, jest mega wydajna. Dla tworcow tej oliwki przewiduje mojego prywatnego kosmetycznego Nobla. Wiwat Ziaja!
    Używa produktu od:rok lub dłużej

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    _truskawka
    20 marca 2019 o 18:57
    Dobre, bo polskie
    Oliwkę z Ziaji dostałam i wydaje mi się, że sama bym sobie jej nie kupiła i raczej omijała szerokim łukiem. A dlaczego? bo ona taka zwykła. W tej chwili kończę butelkę 500 ml i kupię kolejną. Uwielbiam ją używać po wieczornej kąpieli, fajnie się wchłania i ładnie pachnie. Wygodne opakowanie z pompką dozuje odpowiednią ilość produktu.
    Zalety:
    • zapach
    • cena
    • duża butla
    • wygodna pompka
    Wady:
    • brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    reginazeszczecina
    28 listopada 2018 o 12:53
    Bardzo dobra
    Bardzo fajna oliwka i moim zdaniem nie jest tak tłusta jak inne oliwki. Bardzo fajne, poręczne i wygodne opakowanie. Produkt jest wydajny, używam go często co 2 dni i cały czas mam prawie pół butli. Fajny efekt, natłuszcza, nawilża. Idealny produkt do masażu, jak oliwka zostawia jakąś tam warstewkę ale jak pisałam o dziwo nie jest tak tłusta jak inne oliwki. Ładny zapach, dobra cena, jestem zadowolona z tego produktu.
    Zalety:
    • nawilża
    • natłuszcza
    • pielęgnuje
    • zapach
    • konsystencja
    • cena
    • dostępnosć
    • opakowanie
    Wady:
    • brak
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie