Guerlain, Meteorites Voyage Radiant Butterfly (Prasowany puder rozświetlający)

Guerlain, Meteorites Voyage Radiant Butterfly (Prasowany puder rozświetlający)

Pojemność 7,5 g

Limitowana edycja na Boże Narodzenie 2008.
Prasowane meteoryty w luksusowej puderniczce w kolejnej odsłonie.
Voyage w kompakcie ma wytłoczone motylki w odcieniach różu, beżu i brązu - dzięki takiej mieszance wyrównuje on delikatnie koloryt skóry.

moje cudo

Prasowane Meteoryty zawsze mnie zachwycaly. kiedy pierwszy raz zobaczylam zdjecie tego - zakochalam sie od razu :)
Kiedy pojawila sie okazja do kupienia go [po cenie nizszej niz niebotyczna drogeryjna] - stal sie moj.

Puder jest przepiekny. Bardzo drobno zmielony, ma malutkie polyskujace drobinki, ktore przepieknie rozswietlaja twarz, a efekt ten utrzymuje sie bardzo dlugo. Pachnie nieziemsko.

Musze tez dodac, ze wykonanie jest w tym przypadku arcydzielem :D kiedy ogladam wersje Voyage meteorytow mam wrazenie, ze Guerlain chce nam nimi zrekompensowac wszelkie kartonowe czy plastikowe opakowania. a ten jest jeszcze piekniejszy niz klasyczne meteoryty voyage. srebrno-lawendowa puderniczka kryje w sobie cudownie wygladajacy puder z wytloczonymi motylkami. dodatkowo jest tam tez piekne krysztalowe lusterko.

Zdecydowanie nie jest to zwyczajny puder :D

Zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie go ponownie - bo to limitowana edycja z zeszlego roku i sadze, ze juz wkrotce stanie sie niedostepnym bialym krukiem..

Używam tego produktu od: tygodnia