Barwa, Barwa Naturalna, Szampon Agrest & Vitamin Comlex LA do wszystkich rodzajów włosów

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z agrestu i kompleksem witamin przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Regularne stosowanie nawilża, wzmacnia i odżywa sprawiając, że włosy stają się bardziej puszyste i podatne na układanie.
Kosmetyk przebadany dermatologicznie.

świetny

Bardzo dobry szampon. Uwielbiam jego skład, przez co właśnie go zakupiłam. Dobrze myje włosy, są miękkie, miłe w dotyku, nawet bez stosowania odżywki.
Jakbym juz musiała sie do czegos przyczepić to jest dość mało wydajny. Starczył na niecałe półtora miesiąca.

Używam tego produktu od: zaczęłam używać we wrześniu

moim włosom służy

Z tej serii miałam szampon ze skrzypem (byłam zadowolona, ale po pewnym czasie pojawił się u mnie łupież - nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy za sprawą tego szamponu). Zamieniłam go na szampon pokrzywowy (okropny, włosy suche, mało puszyste, trudne w rozczesywaniu, nieprzyjemne w dotyku, wyglądały po prostu źle).

Zaryzykowałam z szamponem agrestowym - efekty podobne do szamponu ze skrzypem, a nawet lepsze, łupieżu brak.

Szampon ma dość rzadką konsystencję, słodki zapach, bardzo dobrze się pieni. Świetnie oczyszcza włosy.

Nie używam odżywki. Po samym szamponie moje włosy są puszyste, zwiększają znacznie swoją objętość. Nie mam większych problemów z rozczesywaniem. Nie obciąża włosów.

Jestem zadowolona. Dobry, zwykły szampon w atrakcyjnej cenie. Zapłaciłam za niego 3,5 zł, dlatego nie będę narzekać na wydajność (starcza na ok. miesiąc).

Można się przyczepić do niezbyt szczęśliwie zaprojektowanego opakowania, ale poza tym jest ok.

(mam włosy długie, naturalne, bez większych problemów)

doskonały

Postanowiłam przetestować ten szampon, po nieudanej przygodzie z myciem odżywką i powrocie do mycia szamponem. Zależało mi na szamponie w miarę delikatnym, który umyje włosy, a przy tym nie podrażni skóry głowy i nie spowoduje ani uczulenia ani łupieżu. I ten szampon spełnia te oczekiwania w 100%.
Nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów, na czym też mi zależało. Oczyszcza włosy bardzo dobrze, aż skrzypią - więc bez odżywki się nie obędzie.
Pieni się dobrze, ale opakowanie nie jest zbyt poręczne - duży otwór powoduje, że łatwo jest wylać go za dużo, przez to staje się mniej wydajny. Początkowo trochę przeszkadzał mi zapach - taki landrynkowy, ale teraz albo się przyzwyczaiłam, albo z czasem stał się mniej intensywny.
Myślę, że będę go często kupować, bo również cena jest zachęcająca.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze