KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 28% osób
    zuz_anna
    26 kwietnia 2012 o 12:19
    idealna
    Używałam jej przez lata, dopóki nie wypadła z produkcji. Służyła głównie do demakijażu (wstępnego). Maluję głównie oczy (kredka, cień, tusz, ostatnio eyeliner), zwykłe mycie mleczkiem czy płynem micelarnym kończyło się niedomytymi oczami i toną zużytych płatków kosmetycznych. Ta pianka zmywa większość makijażu, nie rozmazuje go po twarzy. Do tego nie wysusza skóry, nie podrażnia. Ma idealną konsystencję, dzięki pompce łatwo dozuje się. BARDZO żałuję, że Inter Fragrances zakończył produkcję. Używam tego produktu od: ok. 7 lat, może dłużej Ilość zużytych opakowań: ok. 10-15, bardzo wydajna

Emde
    7 marca 2008 o 23:45
    najlepsza do mycia twarzy
    Mój absolutny KWC, używam jej od lat, czasem coś kupię skuszona nowością, ale i tak zawsze do niej wracam. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, pianka doskonale usuwa makijaż, nie wysusza i nie ściąga. Ma delikatny zapach, przyjemnie się jej używa, w ogóle cała jest delikatna i przez to taka fajna. Fajna buteleczka z bardzo wygodny dozownikiem. Gratulacje dla Inter Fragrance! W dodatku niedroga. Bardzo polecam! Używam tego produktu od:wielu lat Ilość zużytych opakowań:wiele

agusia_85
    19 lipca 2007 o 1:23
    skuteczna i delikatna
    Bardzo fajna pianka :) Zazwyczaj najpierw do zmywania makijażu oczu używam mleczka, później żelem/pianką myję twarz, gdyż sam żel z tuszem sobie nie radzi. Ta pianka jest jednak inna :) Doskonale zmywa cały makijaż oczu, a przy tym jest bardzo delikatna. Ładnie, delikatnie pachnie, dozownik jest doskonały - nic się nie zacina, działa sprawnie do samego końca. Pianka jest dosyć delikatna, niezbyt gęsta. Średnio wydajna. Nie wysusza za mocno, nie podrażnia. Ogólnie bardzo dobra i godna polecenia :D Używam tego produktu od:2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

kotbalamot
    9 maja 2007 o 15:07
    Super rzecz
    Uzywam jej do demakijażu oczu. Uzywalam wielu specyfoików ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Do kładnie zmywa tusz i cienie, nie wysusza skóry i nie podraznia oczu. Delikatny, miły zapach. Pompka zapewnia higieniczna aplikacje. Pianka jest dosyć wydajna. Jedyny minus ( sytuacja ta występuje przy każdym opakowaniu) - po zużyciu około 70% kosmetyku zmienia mu s ie zapach na bardzo nieprzyjemny, wskazujący na psucie sie produktu. Używam tego produktu od:kilka lat Ilość zużytych opakowań:kilka

i n f i n e a
    9 maja 2007 o 13:21
    Bardzo ją lubie :)
    Do demakijażu używałam wiele produktów - żeli, mleczek i pianek. Z jednych byłam mniej zadowolona, z innych bardziej. Tą piankę kupiłam przez przypadek - potrzebowałam czegoś do demakijażu, i dałam szansę firmie, która raczej robi rzeczy dobre. I.. warto było! Pianka jest lekka, przyjemnie nawilża, lekko napina skórę (pozytywnie wg mnie), ładnie pachnie, dobrze zmywa makijaż, nie szczypie mnie w oczy.. Na razie nie zmienię jej na nic innego :) P.S. Nic mi nie śmierdzi, a kończę opakowanie. A węch mam wyczulony ;) P.P.S. Pompka ok, dozuje piankę na właściwą odległość. P.P.P.S. Wydajność - średnia, ale przyjemność mycia nią twarzy rekompensuje wydajność :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1

violka
    13 marca 2007 o 0:50
    wygoda!
    mam tłustą skórę i nie lubię zmywać makijażu czymś co maże się po twarzy, wymaga użycia dodatkowego preparatu do zmywania oczu, zmusza do użycia płatków kosmetyczncy czy patyczków i na koniec mydła... tym kosmetykiem załatwiam cały demakijaż: moczę twarz, nanoszę piankę, chwilę masuję a ona rozpuszcza tusz i podkład, spłukana pozostawia dobrze oczyszczoną skórę; minus to kiepska dystrybucja wynikająca pewnie z małego zainteresowania klientek, bardzo trudną ją dostać; Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: pewnie z kilkadziesiąt

Vanilla
    10 kwietnia 2005 o 15:18
    3 / 5
    za rzadka
    Delikatna pianka, jednak po jakimś czasie ściąga skórę twarzy. Denerwuje mnie trochę jej rozrzedzona konsystencja oraz to, że przyciskając dozownik pianka leci na kilometr:( zamiast zagęszczać się "w miejscu" tworząc efektowaną kulkę, tak jak pianki do włosów czy pianki do mycia rąk. Przez te rzadką konsystencję nigdy nie mam pewności czy dobrze umyłam twarz. Generalnie jestem zadowolona, bo.. lubię pianki;) Zapach prawie niewyczuwalny, cena też zadowalająca no i jest dosyć wydajna, pomimo małej objętości (150 ml) ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

lucille
    12 lutego 2005 o 13:12
    Polubiłam
    Bardzo lubię kosmetyki do mycia w tej formie - tę piankę kupiłam przypadkiem i nie żałuję. Ma bardzo przyjemny zapach (kojarzy mi się z konwaliami), bardzo dobrze się pieni, nie topi się na twarzy. Przy tym wszystkim jest bardzo wydajna swoją mam już od dwóch miesięcy, a zużyłam mniej więcej połowę, mimo że wcale jej nie oszczędzałam. Nie ściąga skóry - mimo iż ostanio prawie wszystkie specyfiki do mycia twarzy tak robią - ta pianka jest chlubnym wyjątkiem :) Ma bardzo przyzwoitą pompkę - jak na razie ani razu się nie zacięła ani nie zatkała. Nie próbowałam zmywać nią makijażu ale myślę, że poradziłaby sobie i w tej roli.

ripley
    18 stycznia 2005 o 13:57
    porzadna
    bardzo porządna pianka, kupilam ja jak zwykle wszystko co dobre przez przypadek bo nie mialam pieniedzy na nic drozszego :P pianka delikatna, nie szczypie i nie gryzie, nie sciaga skory i nie wysusza jej. nie maluje sie wiec nie wiem jak sobie radzi z tuszami i innymi takimi :D no i nie zauwazylam synnego "psucia sie" moze dlatego ze u mnie w lazience nie wytrzymala dluzej niz miesiac :D pianka wyraznie odswieza i oczyszcza, dozwnik ani razu mi sie nie popsowal :D a to mnie wqrza maksymalnie.... :[ za ta cene to rewelacja!! a bez zbednych emocji napawde dobry :D Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: koncze wraz z rodzinka 4-te opakowanie Recenzja: ...

Doroti
    4 listopada 2004 o 14:33
    Może wysuszać
    Zużyłam jedno opakowanie tej pianki, niestety nie do końca bo 1/4 opakowania zwyczajnie mi się popsuło, pianka zaczęła okropnie śmierdzieć, za to duży minus. Preparat dobrze myje i oczyszcza (mam mieszaną skórę), jednak w moim przypadku po dłuższym stosowaniu zaczął wysuszać skórę, powodując uczucie sciągnięcia. Daleko jej do Citrobiotiku. Raczej nie polecam

gocha221
    30 października 2004 o 15:09
    bez zachwytów
    po dobrych recenzjach spodziewałam sie czegoś lepszego. Plusy: *wygodny dozownik *cena Minusy *mała wydajność (ale to moze dobrze, nie zacznie śmierdzieć przynajmniej) *troche wysusza i sciąga *zbyt intensywny zapach *szcyzpie w oczy Teoretyczniejak za 9zl, to nie jest taki zły,ale mozna kupic cos lepszego, np. zel YR w promocji tez tyle kosztuje.

naila
    16 czerwca 2004 o 20:36
    Fajny do czasu!
    Miałam go już jakiś czas temu i ogólne wrażenia jakie mi pozostały: bardzo fajna konsystencja delikatnej pianki, nie był agresywny, dobrze oczyszczał cerę, ale po chyba dwóch miesiącach używania zepsuł się i zaczął śmierdzieć nieziemsko. Z tego co się zorientowałam, to prawie każdemu po jakimś czasie się zepsuł (śmierdział). Daję 2* za to że na początku nie miałam zastrzeżeń i ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę: jest tani! Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne - więcej nie będzie, bo nie chcę mieć loterii - umyję się dzisiaj, czy nos na klamrę ..

Smoczyca
    3 maja 2004 o 11:53
    Bardzo dobra
    Używam tej pianki już od dłuższego czasu - jest po prostu bardzo dobra, porządny, nie zacinający się dozownik dostarcza nam odpowiednią porcję, sama pianka dobrze się na skórze pieni i dokładnie ją oczyszcza. Choć do usuwania podkladu wolę jednak mleczka, ta pianka nieźle sobie z tym radzi, nie używam jej tylko do demakijażu oczu (tu uznaję jedynie mleczka). Łatwo ją spłukać z twarzy, bardzo łagodna, nie szczypie, nie wysusza, po umyciu skóra nie jest ściągnięta. Zapach ma delikatny, kwiatowy (moją mam już dość długo a zapachu nie zmieniła). Sumując - jestem z niej bardzo zadowolona - jest bardzo przyjemna w użyciu, skuteczna acz delikatna, kosztuje niewiele, w dodatku jest wydajna. I pomyśleć że kupiłam ją przypadkiem - w momencie gdy nabyłam po długich wysiłkach wymarzoną piankę citrobiotic, w której od razu odmówił posłuszeństwa dozownik! Straciłam już nieodwołalnie serce to Citrobioticu, ale ruszyłam na miasto żeby kupic coś, z czego mogłabym przełożyć dozownik... No i jestem bardzo zadowolona, pianka IF zyskała w moich oczach wiele (na niekorzyść Citrobioticu). Polecam.

Butterfly
    3 lutego 2004 o 13:38
    Delikatna
    Moim zdaniem jest delikatniejsza od wielu żeli do mycia które miałam. W prawdzie używam jej niedługo bo dwa tygodnie ale krzywdy mi nie zrobiła. Mam raczej mieszaną cerę i po umyciu nie ściąga za co duży plus. Nie spowodowała też wysuszenia. Następny plus za to że nie szczypie w oczy i za to że doskonale zmywa nawet cały makijaż. Przyjemne jest mycie tą delikatną pianką i zauważyłam że jest bardzo wydajna. Do tego poręczne opakowanie, pompka bez zarzutu spełnia swoją funkcję i na ręce ląduje tyle kosmetyku ile dokładnie potrzeba, ( wiecie-te żele w tubach które lubią się wylewać). Mogliby ciut unowocześnić opakowanie, ale przecież to nie aż tak ważne

aguś83
    14 stycznia 2004 o 22:28
    3 / 5
    jestem na tak
    Bardzo delikatny kosmetyk do demakijazu. Nie szczypie w oczy. Ma ladny zapach. Uzywam go na przemian z zelem z mikrogranulkami, zeby nie scierac tak bardzo mojej twarzy :) Odrobine sciaga skore, wiec chyba nie nadaje sie do cer suchych. Mojej mieszanej nie zrobila nic zlego. Naprawde polecam, zwlaszcza ze jest niedroga - zaplacilam 11 zl :) a kosmetyk moim zdaniem luksusowy. Producent moglby troszke popracowac nad opakowaniem, ale teraz to juz sie czepiam ;) Po dluzszym stosowaniu odejmuje 2 gwiazdki, bo pianka jednak wysusza. Mam cere tlusta i niestety po dluzszym stosowaniu zauwazylam ze skora na twarzy okropnie mi sie luszczy. Ostroznie z ta pianka - moze podraznic i wysuszyc!

gosikm
    23 września 2003 o 21:29
    Rewelacja
    Używam jej już od jakiegoś czasu. Super oczyszcza skórę i daje takie poczucie... luksusu, mimo że z wyglądu niepozorna.

aneczka1806
    7 lipca 2003 o 22:49
    doskonała
    Przyjemna w stosowaniu, idealnie zmywa makijaż, wystarczy dosłownie odrobina, aby buźka była czyściutka :-) A do tego nie szczypie w oczka :-) Bardzo wydajna, używam jej już miesiąc a butelka jest prawie pełna :-) U mnie nie wystąpiło wysuszanie skóry ani ściąganie po umyciu :-)

Hana
    16 marca 2003 o 12:39
    wysusza !!!
    Pianka wprawdzie bardzo dobrze oczyszcza skórę, jest bardzo wydajna i niedroga, jednak potwornie wysusza moją buzię(mam cerę mieszano - tłustą). Nie do zaakceptowania jest jednak to, ze po umyciu skóra jest ściągnięta, a potem łuszczy się w okolicach nosa i podbródka. Dla mnie zupełnie się nie nadaje, a wszystkim innym zalecam ostrożność.