Nivea, Baby, Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała (stara wersja)

Nivea, Baby, Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała (stara wersja)

Dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym i pielęgnacyjnym, ma zdolność stymulowania wzrostu i odnowy komórek naskórka. Zapewnia również długotrwałą ochronę przed wysuszeniem. Dzięki zawartości pantenolu ma działanie przeciwalergiczne, łagodzi podrażnienia i przyśpiesza odnowę skóry w miejscach narażonych na otarcia naskórka.

MOJ KWC NA NOC!!

PLUSY:
-dobrze nawilża na cały dzień (u mnie to noc)
-pielegnuje skóre
-jest hipoalergiczny
-swietna konsystencja
-szybko sie wchłania
-skóra jest gładziutka
-nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników
-duze opakowanie (200ml)
-niska cena (9,70zł)

MINUSY:
-nie zauważyłam

GEnialny kosmetyk.!!
Nadaje sie zarówno na dzien jak i na noc (na dzien uzywam z SPF)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Super krem !!

Rewelacyjny! Delikatna konsystencja,przyjemny zapach.Bardzo dobrze nawilża,nie podrażnia skóry.Jestem alergikiem a ten krem doskonale się nadaje do wrażliwej skóry,dlatego używam go razem z córeczką.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duuuuuuuużo

R*e*w*e*l*a*c*j*a

Aż dziwne, że tak dłogo nie oceniłam swojego naj naj kremiku!!! Jest to mój kosmetyk do twarzy nuber one, nic nie równa się jego sile nawilżenia, wygładzenia i odżywienia. Mam cerę mieszaną, gdzieniegdzie tłustą, gdzieniegdzie suchą (nawet bardzo), krem świetnie radzi sobie z obiema strefami. Twarz jest nawilżona i fajnie wyglądająca. Zazwyczaj stosuję na noc oraz na dzień pod filtry, w każdej sytuacji spisusuje się świetnie. Znacznie lepszy od popularnego Bambino (odżywczego), bo nie jest aż tak tłusty i tępy, a dostarcza więcej składników skórze.
Ślicznie, nienachalnie pachnie, ma ładne niebieskie pudełko w kropeczki :)
Polecam także do ciała i rąk, po prostu kosmetyk uniwersalny.
Brawo!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale ponad 7

Tylko ten :)

To jest mój ulubiony krem do twarzy.Uzywam juz drugie pudełeczko...:) Zrażona drogimi kremami i tymi ze średniej półki( własciwie to kazdej półki :P od loreala po najtanszą ziajke -> zapychanie,złe nawilżanie,alergie - ogólnie fatalna kondycja skóry twarzy) wkońcu znalazłam wybawienie ! :)
+zero podrażnien,
+nie zapycha
+rewelacyjnie nawilża
+skóra jest naprawde pełna blasku,zdrowa ,świeża i gładziutka
+idelana konstystencja, dobrze sie rozsamorowuje, nie pozostawia tłustego filmu
+idealne pod podkład
+wygodne opakowanie, mozna wymaziac do konca,
+niska cena a duza objetośc kremu.starcza na długo :)
+nie zawiera barwników i tych innych chemikalii ( wg zapewnien prodycenta -mam nadzieje ze to prawda)

Nie sadze , zebym w najblizszym czasie zmienila ten krem na jakis inny,jesli juz to tez na dziecinny.Mam juz dosc wydawania pieniedzy w błoto na cos co szkodzi mojej skórze.teraz juz tylko ufam kremom dla dzieci,NIe mam zamiaru ładowac tą cała chemie na swoja buzie!

Polecam :)

Używam tego produktu od:ok.pól roku

dla mamy i dziecka

Bardzo fajny, uniwersalny krem dla całej rodziny. Używam go razem z moją córeczką i obie jesteśmy zadowolone :-). Pięknie pachnie, dobrze się rozsmarowuje i wchłania i, co najważniejsze, super nawilża i można go stosować bez obawy już u noworodka. Cena rewelacyjna, w przeciwieństwie do cen wielu "aptecznych" kosmetyków dla dzieci.

Najlepszy

Z dotyczczas wyprobownych kremow do pielegnacji calego cialka, buzki i pupki dziecka ten krem oceniam jako najlepszy. Ma swietny zapach i konsystencje, nie uczula ( tak jak zrobil to jego odpowiednik J&J Bedtime). Jest tani i jest go b duzo.
Nic dodac nic ujac. Dla mojego dziecka najlepszy.

Używam tego produktu od: pol roku

Bardzo go lubię!

To prosty, nieskomplikowany kremik - a działa nadzwyczaj sprawnie! To co obiecuje - spełnia, to znaczy wyraźnie nawilża i pielęgnuje skórę (ja stosuję do twarzy i jak nie mam akurat pod ręką balsamu do ciała). Ma bardzo przyjemną konsystencję śmietanki, ładnie pachnie, świetnie się rozprowadza. Co ważne - nie tworzy zaskórników ani wyprysków! Nic nie zapycha mimo, że nie jest to krem z rodzaju szybko znikających pod skórą. O dziwo jest idealny pod makijaż. Bardziej polecam do twarzy niż ciała, bo na bardzo przesuszone partie może być niewystarczająco silny. Na skórze tworzy leciutką powłoczkę, która jednak nie jest ani tłusta ani wałkująca się, raczej spełnia funkcje ochronne i pielęgnacyjne.
Opakowanie mi się podoba, ale w podróży mało poręczne.
Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Kremik na 5 *

I ja przychylam się do zasłużonych pochwał. Krem jest tani a bardzo efektywnie działający, tzn. nawilża tak jak powinien, zmiękcza skórę i nadaje jej wypoczętego wyglądu. Swietny do twarzy i do ciała. Czuc, że skóra jest nim dopieszczona, a nie jak po innych kremach - które znikają po nałożeniu w pół godziny... No i ta cena...!
Opakowanie fajne, miłe dla oka, fajny zapach, ogromna zawartość i świetny efekt. Jak dotąd - a używam od 2-3 tygodni - nie zapchał mi porów i nie narobił jakiś szkód w postaci wyprysków. Stosuje go zarówno na dzień jak i na noc, w obu przypadkach spisuje się ekstra.
Poznałam go dzieki Wizażowi i jestem naprawdę z niego bardzo bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od: grudzień 2207

nie tylko dla dzieci:)

kupiłam ten krem bo chciałam coś delikatnego...mam cere mieszana ze skłonnościa do zaskórniaków i pękania naczynek....chciałam krem który "ostudziłby" moja twarz po peelingu...no i to jest to:) krem jest delikatny, nie za tłusty, nie uczulił mnie a ukoił zaczerwienienia...po prostu bardzo milutki kremik nie tylko dla dzieci:)...bardzo wydajny:)

Używam tego produktu od:miesiąca

porażka

niestety ten krem uczulił mnie straszliwie, na początku posmarowałam sobie nim twarz (tak wiem, że nie jestem dzieckiem) i twarz spuchła mi straszliwie, mimo natychmiastowego zmycia opuchlizna utrzymywała sie przez 4 dni, to było straszne i nikomu tego nie życzę, na dziecku już nie próbowałam...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno wyrzucone

Nie spodziewałam się (^_^)

Niewiele moge dodać ;) Kupiłam córeczce i ze zdumieniem odkrułam, że wszystkie moje wyszukane kremiska za grube pieniądze kupowane i obiecujące gwiazdkę z nieba to oszustwo :D Pozostaję tylko przy Iwostinie z filtrem na dzień i Nivea Baby na noc. Jestem zachwycona. Wkońcu skóra jak u niemowlaka ;D Zdecydowanie mój KWC! Wygładza, nawilża, rozjaśnia skórę , nie zapycha, nie powoduje swiacenia i wogóle jest przecudowny, tak dla maluszków jak i dla mam :}

Używam tego produktu od:miesiąca

BossssKi

Uwielbiam ten krem, bardzo nawilza skóre, dzieki temu staje sie ona miekka i przyjemna.
Doskonały krem dla dojrzewajacej skóry, nie podraznia i jest bardzo dobry dla skóry ze skłonnosciami do alergi.
Krem ten, jest wart uznania.
Cena naprawde jest na poziomie, nie jest zbyt duza jak na taki krem, wydajny.
Produkt ten jest naprawde dobry przy skłonnościach do alegri skóry, zwlaszcza twarzy czy klatki piersiowej.
Polecam!!! :))

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: brak orientacji...