Rimmel, Sheer Temptation (szminka)

Rimmel, Sheer Temptation (szminka)

Transparentna pomadka łącząca w sobie zalety szminki i połysk błyszczyka. Dostępna w kilkunastu kolorach, od różowych poprzez korale do brązów. Delikatnie się mieni, nawilża, pięknie pachnie arbuzem.

Cena: 24 zł

Ideałem nie była, ale tęsknię...

Ta pomadka to kolejny kosmetyk, którego dostać już w regularniej sprzedaży nie można... Ewentualnie jakiś lekko stary egzemplarz na Allegro... A ja za nią tęsknię, choć ideałem to ona nie była.

Opakowanie standardowe Rimmelowe w kolorze różowym było jednym z nielicznych, które mi nie popękały w torebce. Za tą solidną szmineczkę plus.

Pomadka pachniała arbuzowo i to akurat nie był jej największy plus. Zapachu arbuza nie lubię.

Była lekka, mega nietrwała. Jednak coś mnie w niej urzekało. Zjadała się bardzo szybko, jednak pozostawiała na ustach piękny blask. Była naturalna, półprzezroczysta i ożywiała twarz. Idealna na uczelnię i do pracy. Efekt przykuwał wzrok.

No ale niestety, trzeba poszukać czegoś innego. Zostawiłam opakowanie z jej resztką w szufladzie na wypadek gdyby wróciła, ale leży już tak długo, że czas ją wyrzucić...

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 szminki

fajnie się nosi

Pomadka nie jest trwała i szybko sie zjada, dlatego przez częste poprawki szybko się zuzywa. Jej najwieksza zaletą jest to że nie wysusza ust a wręcz pielęgnuje bo czuję sie jakby byly wypielęgnowane masełkiem. Fajny smak, dobra cena.

Ilość zużytych opakowań: 2szminki

moze byc!

fajne kolorki, moze nie nawilza ale nie wyslusza, niestety szybko sie sciera, ladnie pachnie, cena jednak troche za duza dlatego kupie ja ponownie ale tylko gdy bedzie w promocji

Używam tego produktu od:4miesiecy

Bardzo dobra szminka

Szminka faktycznie łączy w sobie zalety szminki i błyszczyka. Jest bardzo połyskliwa, świetnie się rozprowadza, nadaje ustom dośc wyrazisty kolor (aczkolwiek nie tak intensywny jak zwykła szminka). Mam odcień średniego różu, który na moich ustach wygląda naprawdę naturalnie.

Zapach - faktycznie pachnie arbuzem.

Minusem jest to, że szminka szybko się ściera - nie przetrzyma śniadania, nie ma szans. Dlatego kupując tę szminkę należy się liczyć z koniecznością częstyh poprawek w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: jakichś 2 lat

Nie idealna.....

Pomadka ma wiele zalet i jedną bardzo konkretną wadę..
Zacznę od zalet:
-ładny kolor (ja mam bardzo jasny róż)
- delikatne drobinki
-błyszczy się jak błyszczyk
-nie wysysza ust (przynajmniej moich)
-boski zapach
-łatwo się aplikuje i rozprowadza na ustach
-ładne i solidne opakowanie (odporne na wystrząsy w mojej torebce!)

Wada :(
- jest nie trwała a przez to trzeba poprawiać makijaż co spowodowało że zużyłam całą bardzo szybko
-czyli wydajność zerowa!!!!!

Ale i tak polecam :)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:połowa :(

jestem na tak :)

Dostałam ją w prezencie jakiś czas temu i powiem szczerze, że bardzo mi się spodobała :). Ma ładny kolor i dobrze wygładza moje dość suche usta. Moja przyjaciółka mówi też, że dobrze smakuje :D. Nie wiem, ja nie jadam szminek :)

Używam tego produktu od: jakieś 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

fajna

pięknie pachnie :)
jest lekka,delikatna.daje fajny efekt błyszczyka.
kupiłam w szaleństwie zakupów i nie żaluje.
nawilża i jak się jej nie zlizuje z ust jest nawet trwała:)
maluję się nią od czasu do czasu.idealna na dzień.
dobra ale mimo wszystko mogłaby być jeszcze lepsza:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego

Świetna

Naprawde super , mam kolor starlet 172. Szminka super pachnie, dobrze nawilża, kolor nie jest kryjacy, usta sie mienią, z trwaloscia też nie jest źle. Polecam

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Piękna

Leciutka jak piórko, błyszcząca błyszczyko- pomadka o pięknym zapachu i lekko natłuszczającej konsystencji. Nie jestem fanką szminek kryjących więc ten produkt bardzo mi przypadł do gustu.Nadaje moim ustom śliczny, prawie przezroczysty kolor i "mokry" wygląd. Nawilża.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

szkoda że nie jest dostępna

Ta pomadka to było coś. Żaden, ale to żaden błyszczyk nie miał jej równych - piękny, melonowy zapach, wygodna aplikacja, miękkośc, nawilżanie, zero lepkości. Fantastycznaaaa.

Mój uwielbiany kolor to Diamond Stars (ciemny róż ze złotymi drobinkami, na ustach delikatnie przyciemniał usta)

Gdybym znów mogła go dostac w swoje ręce.... wydaje się jednak, że został wycofany.

Używałam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Cudowna!

Delikatny kolor (mój ulubiony to jasny róż 005), śliczny połysk, jak błyszczyk, tylko trwalsza i nielepka. Cudowny zapach. Brak słów - to musi być miłość!

Używam tego produktu od:1 rok

smakowita

Bardzo ją lubię. Daje taki pastelowy, półtransparenty efekt na ustach. Ładnie nabłyszcza. Lekko nawilża. Pięknie pachnie i smakuje. NIe jest droga. jedyną wadą jest jej nietrwałość ...