Oeparol, PL, Pomadka ochronna (stara wersja)

Oeparol, PL, Pomadka ochronna (stara wersja)

Jest przeznaczona do zabezpieczania ust przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych: wiatru, mrozu i słońca. Zapobiega pękaniu i wysychaniu ust. Odżywia je, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Zawiera olej z wiesiołka.
Dostępna także w wersji z filtrami (faktor 12).

Skład: petrolatum, paraffinum liquidum, ricinus communis, cera alba, cera microcristalina, lanolin, paraffin oenothera paradoxa, isopropyl myritstate,
parfum theobroma cacao, tocopherol, propylparaben, bha.

Cena: ok. 4zł

Dobra pomadka ochronna, jak za tak niską cenę

Oeparol używałam kilkakrotnie, dopóki nie odkryłam mojego KWC ;)
Pierwsze co muszę napisać- uwielbiam zapach tej pomadki! Jest taki słodki...baaardzo przyjemny. Produkt w sztyfcie, więc aplikacja jest bardzo wygodna. Natłuszcza usta, utzrymuje się na nich dość długo.
Działanie....hmm... moje usta są bardzo wymagające, spierzchnięte. Z tym pomadka radzi sobie tylko jako środek doraźny, nie na dłuższą metę, gdyż po kilku godzinach usta wracaja do poprzedniego, opłakanego stanu. Nie leczy ust. Dobrze nadaje się na noc, rankiem usta są miękkie i zregenerowane, jednak gorzej radzi sobie z czynnikami, które wpływają na stan naszych ust w ciągu dnia. Musiałabym praktycznie cały czas natłuszczać je pomadką, by nie były spierzchnięte.
Odkryłam już swój produkt- cudo, ale zaraz po nim, Oeparol stoi na drugim miejscu!

Używam tego produktu od: kupiłam pod koniec zimy
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

najlepsza na świecie

Do tej potry nie trafilam na lepszy kosmetyk do ust!
Leczy, koi, zapobiega.
NIe straszne mrozy popękania, zajady, przesuszenia, to było moje panacum!!!

W tej chwili dostępna w nowej wersji i smakach (malina, mango, owoce leśnie)

Nie była bardzo wydajna ale za to baaardzo skuteczna!
MOj hit!!

Używam tego produktu od: kilku lat

Dobra pomadka

Znam tę pomadkę,ponieważ mam ją i moi bliscy.
Zalety:
-łatwo dostępna
-niedroga
-dobrze pielęgnuję usta
-trwała
-ładne opakowanie
-bezbarwna
-nie klei się

Wady:
-zawiera lanolinę

nie znam lepszej

Nie znam lepszej, a wciąż próbuję poznać i wychodzę na tym jak Zabłocki na mydle.

Jest to jedna z niewielu pomadek, która naprawdę poprawia kondycję ust, a jak się zmaże z ust, to czuć, że usta są w lepszym stanie i nie ma konieczności ponownego smarowania.

Pamiętam jak kiedyś jechałam latem nad morze i miałam tak strasznie spierzchnięte usta, że zaczęłam je smarować byle balsamem z bagażu, bo ból był nie do zniesienia. Po dojechaniu na miejsce pobiegłam do apteki. Ulga była odczuwalna już od pierwszej aplikacji, a po kilku posmarowaniach stan ust wrócił do normy, mimo że wcześniej miałam czerwoną obwódkę od suchości i podrażnienia.

W okresie zimy mam bardzo duży problem z suchymi dłońmi i ustami, więc dobra pomadka jest czymś, bez czego nie wychodzę z domu. Ta oprócz tego, że leczy, to jeszcze ładnie wygląda na ustach i nie ma tego chemicznego posmaku, który drażni gardło jak np. niektóre pomadki Nivei.

Pachnie bardzo przyjemnie, mam miłe skojarzenie z dzieciństwa, kiedy to Mikołaj zostawił mi ją w bucie:-)

Polecam wszystkim, szczególnie z problematycznymi ustami.

Używam tego produktu od: dzieciństwa
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

paćka się robi

hm, niby fajnie natłuszcza - ale właściwie to nic ponad to, co może wazelina
wiesiołek to skarb, ale co z tego jak sztyft się łamie, rozmiękcza nawet przy pokojowej temperaturze, resztki zostają na ustach.
No nie wyszedł Adamedowi ten produkt, a liczyłam na takie cudo jak krem kondycjonujący

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Najlepsza na świecie !

Rewelacyjny produkt za tak niską cenę. Pare lat temu miałam problemy z zajadami, Pani w aptece poleciła właśnie te pomadkę ochornną. Po 2 dniach mój problem się skończył, co było niesamowite,bo używałam niesamowitych ilości specyfików !
Od tamtego czasu jestem wierna fanką Oeparolu, używam praktycznie codziennie, najczesciej grubą warstwę na noc.
Polecam !

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

cudowna

od dziecka jej używałam, potem zapomniałam nazwę, przez jakiś czas zastąpiłam innymi. Kiedy teraz, bo przeziębieni moje usta były w strasznej kondycji i nic im nie pomagało, poszłam do apteki i poprosiłam o coś naprawdę skutecznego, dostałam tę pomadkę! W niecałą dobę usta były całkowicie zregnerowane, miękkie, delikatne. Jestem bardzo zadowolona.

plusy:

cena, zapach, konsystencja, działanie

Używam tego produktu od: zawsze :)
Ilość zużytych opakowań: 7 op.

Dobra!

Nie mogłam sobie przypomnieć, jak się nazywała ta cudowna pomadka, którą kilka lat temu przypadkiem kupiłam... i która jako jedyna wtedy nawilżyła moje spierzchnięte do granic możliwości i popękane od mrozu usta.

Na pewno kupię ponownie, jeśli ją gdzieś spotkam i uzupełnię recenzję.

Używam tego produktu od: 3-4 lata temu?
Ilość zużytych opakowań: aż 1

Pozytywna

rok temu w zimie miałam "atak alergii":P atopowe zapalenie skory... Moje usta to było pole minowe, poprostu usiąsc i płakac.

Więc załamana udałam się do apteki... nabyłam caaała reklamowke rożnych specyfików:chap stick, tisane, wazeliny, witaminy, neutrogeny...itd najlepiej z wszystkich sprawdziła się ta pomadka.

Ilość zużytych opakowań: około 4

B. dobra

Uzywam jej juz pare lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Jak dla mnie jest niezastapiona w codziennej pielenacji ust. Plusy: swietnie nawilza, przynosi szybkie ukojenie. Minusow nie zauwazylam. Polecam!

Ale 4 zl to ona napewno juz nie kosztujee

Ilość zużytych opakowań: duzooo

świetna

Bardzo dobra pomadka, regeneruje i natluszcza przesuszone usta, stają się po niej mięciutkie, jest tania ,a pomadki się na niej nie rolują.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: ok.2

zdecydowanie kupię jeszcze raz!

Używałam jej dawno, mając wtedy chyba 10 lat i bardzo spękane i spierzchnięte usta. Pomogła mi niemal od razu, już po kilku aplikacjach miałam miękkie i gładkie usta. Pamiętam do dziś ten delikatny zapach i smak, który dobrze wspominam. Byłam wtedy jeszcze dzieckiem i nie lubiłam smarować się żadnymi mazidłami i pomadkami, a do stosowania tej pomadki nie trzeba było mnie zachęcać.
Mam pytanie: czy wersja z filtrami sprawdza się i czy jest łatwo dostępna w aptekach?

Używam tego produktu od: używałam ponad 10 lat temu