Seboradin, Niger, Szampon z wyciągiem z czarnej rzepy do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Szampon zawierający wyciąg z czarnej rzepy, jak i wiele innych cennych i dobrze działających ekstraktów. Zapach ma może nienadzwyczajny i niezbyt mocno się pieni, ale w przeciwieństwie do innych szamponów do włosów przetłuszczających się, ten naprawdę reguluje wydzielanie się sebum, mówiąc wprost: działa nadzwyczaj skutecznie. Włosy sa piękne, błyszczą, długo zachowują świeży wygląd.

przesusza!

Po pewnym czasie faktycznie ogranicza wypadanie włosów i za to ogromny plus. Natomiast po umyciu włosy są tak poplątane, że żadna odżywka nie pomaga i kolejna wada - przesusza - po skończeniu jednej butelki musiałam obciąć włosy!

Używam tego produktu przez grudzień

Never ever!

Miał złagodzić łupież i wypadanie a dostałam po nim takiego wysypu łupieżu, że mało mi cała skóra z głowy nie zeszła!Potwornie wysuszył i podrażnił moją skórę. Ponadto plącze włosy i jest mało wydajny. Nie polecam

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:pół

będzie drugie podejście

używałam kiedyś tego szamponu, moje włosy były w koszmarnym stanie, a raczej ich ilość była przerażająca. wypadały i były takie jakieś do niczego.
ten szampon co nieco pomógł. oczywiście sam cudów nie zdziałał, musiałam pozbyć się stresów (łatwo mówić, trudniej zrobić). ale jakoś się w końcu udało.
plusy:
+włosów wypadało mniej
+ślicznie się błyszczały
+był delikatny i nawet zapach mi się podobał :-)

minus za wydajność. musiałam spore ilości szamponu użyć, żeby faktycznie oczyścił przetłuszczone włosy (i tylko dlatego nie daję 5 gwiazdek)

chętnie podejdę do niego drugi raz, podobno jest "nowa wersja". jak będę w polsce, to kupię z radością, chociaż wypadanie mi się uspokoiło... ale miło ten szampon wspominam :-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu

Hm...nie wiem co onim myślec

Szampon posiada plusy i minusy. Mam cienkie, przetłuszczające sie włosy...myje nim włosy ok. 2 tygodnie i różnice widać. Włosy są grubsze...ale po 2 myciach!!! Ostatnio jak umyłam w nich włosy, to myślałam ze mam siano na głowie!Nie mogłam rozczesac ich! A pyzatym wogóle sie nie pieni co dla mnie stanowi ogromny dyskomfort:/. Zapach nie jest rewelacyjny aczkolwiek to nie jest aż tak istotny powód. Plusem jest to, że włoski rosną po nim nieco szybciej (myje w nim włosy 2 tygodnie a wloski urosly mi 2 cm...oczywiscie +wax i lotion):)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:poł opakowania

NIE do czestego stosowania

Szampon jest dobry do włosów przetłuszczających się ,ale do stosowania raz na jakiś czas.Stosowanie za każdym myciem prowadziło do nadmiernego przesuszania skory głowy co z kolei dawało łupież.Myje nim od czasu do czasu wtedy kiedy zauwazam ,że włosy zaczeły przetłuszczać się szybciej niż zwykle.Ladnie oczyszcza włosy,pieni się średnio,zapach jak dla mnie neutralny.Ciezej po nim rozczesać włosy wiec najlepiej nałozyc odzywke chociaz na konce.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1 niecale

jestem na nie

kupiłam, żeby poprawić kondycję moich włosów, jednak szampon nie spełnił moich oczekiwań
po jego użyciu miałam wrażenie, że włosy są suche i sianowate
dużym minusem jest to, że nie chce się pienić, przez co jak dla mnie jest mało wydajny
plątał włosy, były takie szorstkie

Używam tego produktu od: zużyłam jedno opakowanie

Najlepszy leczniczy :)

Jak do tej pory to mój najlepszy szampon!
Myję włosy codziennie bo mocno sie przetłuszczają a pozatym jak nie umyję to czuję jakiś taki dyskomfort...
Po użyciu szamponu Inter Fragrances mam do samego wieczora włosy świeże i nieprzetłuszczone! Takiego efektu nie udało mi się uzyskać żadnym innym "super szamponem", których jest od liku w drogeriach. Dodatkowo zauważyłam, że zdecydowanie mnie włosy wypadają, łatwo się rozczesują (bez odżywki), nie puszą się i są gładsze niż kiedyś :)
Szampon pachnie mocno ziołowo i słabo się pieni - ale to poczytuję mu za plus. Zauważyłam też, że bardzo dobrze i szybko wypłukuje się z włosów!
Jedyny minus to dość wysoka cena i średnia wydajność.
Niemniej i tak kupię kolejną buteleczkę bo właśnie pierwsza już się kończy. Póki co nie znam lepszego szamponu :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą buteleczkę

po prostu nie działa

Podkusiłam się gdyż szukam szamponów mocno oczyszczających, i pomimo iż trafiłam na mój KWC (tataro-chmielowy Barwa) to stwierdziłam że nie zaszkodzi. Owszem nie zaszkodziło, ale też nie pomogo. Odświeża słabiej niż Barwa, muszę myć nim włosy codziennie gdyż są one jakby cięższe.
Podoba mi się naturalny zapach, perłowa konsystencja i opakowanie. Ale do poziomu Barwy tataro-chmielowej to mu brakuje bardzo dużo, pod każdym względem.
O ile po Barwie efekt nie-wypadania włosów pojawił się zaraz, tak tu...wypada ich więcej podczas samego mycia i jeszcze po kąpieli. Mam całe ramiona we włosach.
Gwiazdka w dół za niedotrzymane obietnice przy dosć dużej cenie, nie wspomnę o marce aptecznej. Ja go odkładam.
Używam tego produktu od:miesiąca

niezly

moje wlosy wypadaja dziennie...w granicach normy, wiec nie lysieje ;) niemniej jednak siegnelam po ten szampon...raczej z ciekawosci.
dobrze odswieza, nie powoduje lupiezu. i bardzo dobrze! po niektorych szamponach mam na glowie taki koszmar, ze...
dosyc wydajny, oczywiscie do mycia dlugich wlosow schodzi go wiecej ;)
jedynie zapach nieprzyjemny!
smierdzi!

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

smutno mi

Bylam bardzo pozytywnie nastawiona do tego szamponu po przeczytaniu recenzji. Niestety w moim przypadku zadzialal nastepujaco:
po zuzyciu calej butelki wypada mi dwa razy wiecej wlosow niz przed jego uzywaniem, a na dodatek zaczely mi sie bardziej przetluszczac. Normalnie mylam wlosy co dwa dni, a z tym szamponem musialabym myc codziennie, a mam bardzo dlugie, a zatem sprawa czaslochonna. Bardzo slabo sie pieni. Dodatkowa wada, to fakt, ze po nim wlosy sie strasznie elektryzuja i bez jedwabiu w plynie ani rusz. Zapach mi nawet odpowiada, ma sie wrazenie czystosci, ale co z tego, skoro zawiodl na calej linii....... :(

Używam tego produktu od: miesiaca

Nieskuteczny

Kupiłam ten szampon w aptece,mając nadzieję,że zmniejszy wydzielanie łoju i spowoduje,że włosy mniej będą się przetłuszczały.Jednak myliłam się.Stosowałam go dosyć długo,ale nie było widać żadnych efektów.Owszem,po myciu włosy były puszyste ,ale musiałam i tak myć je codziennie,bo pod koniec dnia były tak samo przetłuszcone,jak przed stosowaniem.

Używam tego produktu od:używałam przez 2 miesiące

świetne wspomaganie

Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji czy to włosów słabych ze skłonnością do przetłuszczenia, czy też po prostu przetłuszczających się... Zakupiłam go razem z płynem (lotion) z tej samej serii i starałam się używać tak regularnie, jak tylko można (używałam równocześnie kilku innych szamponów). Po kilku miesiącach systematycznego stosowania co-jakiś-czas zauważyłam pozytywne zmiany - tzn. po myciu włosy nie przetłuszczały się już tak silnie, poza tym były wyraźnie wzmocnione, a efekt ten wzmacniałam częstym stosowaniem lotion. Tak więc polecam ten komplecik.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy