Avon, Naturals, Cleasing & Balancing 2in1 Shampoo & Conditioner Mango & Ginger (Szampon z odżywką 2 w 1 do każdego rodzaju włosów `Mango i Imbir`)

Szampon z wyciągiem mango i imbiru delikatnie oczyszcza i jednocześnie dba i włosy. Dodaje im energii i puszystości, oraz sprawia, że włosy są błyszczące i miękkie. Zawarta w szamponie odżywka wzmacnia włosy, nawilża je, odżywia i ułatwia układanie.

Bardzo dobry, szkoda że wycofany

Kupiłam produkt podczas promocji w Avon we wrześniu 2015 roku. Zapłaciłam nawet mniej niż 9 zł, więc cena jest w porządku. Wolę wypróbowywać szampony o pojemności 200 ml a nie męczyć 400 ml butle.

Plusy:

+ ma przyjemny zapach,
+ dobrze się pieni,
+ porządnie myje skalp
+ nie wysusza
+ nie zauważyłam zbytniego obciążenia włosów
+ skóra głowy nie przetłuszcza się po nim
+ wydajność oceniam jako przeciętną, w miesiąc zużyłam 100 ml

Minusy:

- Właściwie jego jedynym minusem jest to, że teoretycznie jest w nim też odżywka, ale raczej nie widzę różnicy między tym produktem a zwykłym szamponem.
- Niestety pod koniec 2015 został wycofany ze sprzedaży :(

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Kupiony w: U konsultantki

Mogło być gorzej

plusy:
+ śliczny zapach
+ nawilża
+ wygładza

minusy:
- puszy
- obciąża
- kremowa konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność
+ opływowe opakowanie

Żenada.

Jest to mój drugi szampon z Avonu i ten pierwszy jakoś nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia, ale nie chciałam się poddawać. Kupiłam ten i od pierwszego dnia okazał się totalnym dnem. Miałam taki łupież, że nigdy takiego strasznego nie miałam. Skóra głowy bez przerwy mnie swędzi. Włosy strasznie mi wysuszyło oraz następnego dnia po umyciu ciężko było je rozczesać. Zapach był do wytrzymania.

Lubię

Szampon jest tani, wydajny, nie męczy włosów i dobrze oczyszcza, czyli robi wszystko czego oczekuje od szamponu. Ma sztuczny, ale bardzo przyjemny zapach. Dobrze się pieni.

Jedną gwiazdkę odejmuję za nieco mylącą informację na opakowaniu, gdzie przeczytać możemy że to produkt typu 2w1, czyli szampon i odżywka. Nie zauważyłam pielęgnującego wpływu, ale nie jest to dla mnie wielki minus. Wolę kupić tani szampon który dobrze myje i zainwestować w porządną odżywkę niż drogi szampon, który i tak zbyt wiele nie zdziała.

Mi pasuje choć lubię często zmieniać szampony.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zwykly, nic szczegolnego

Skusila mnie promocja, lubie serie Naturals w zelach i balsamach wiec czemu nie wyprobowac szamponu

+cena
+wygodne opakowanie
+dobrze myje

-srednio sie pieni
-trzeba miec konsultantke
-zapach: nie wyczuwam w nim soczystego mango, a raczej ostre perfumy, chyba przebija tu ten imbir
-i tak nakladam odzywke bo ta zawarta w szamponie szalu nie robi

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Niestety nie polecam

Nie polecam tego szamponu dlatego ,że :
-dostałam łupieżu
-swędziała mnie ciągle głowa
-szampon jak dla mnie słabo się pienił
-strasznie plątał włosy
-nie regenerował

Może jedynie tylko mi nie przypadł do gustu.

Ilość zużytych opakowań: dwa małe opakowania

idealny

Co do szamponów nigdy nie miałam zbyt wygórowanych oczekiwań- włosy miał umyć i to wszystko, nigdy nie przywiązywałam się do określonej marki często je zmieniając. Ten szampon wpadł mi do rak całkowicie przez przypadek jako dodatek do zamówienia.
Moje włosy są mocno zniszczone, suche i niesforne. Rozczesanie ich graniczy z cudem.
Pierwsze, co zauważamy po otworzeniu buteleczki to zapach- obłędny! W niczym nie przypomina mi zapachu mango, który dla mnie jest nieco hm... pietruszkowy? ;). Zapach jest po prostu nieziemski i co najważniejsze nie ulatnia się po wysuszeniu włosów.
Szampon pieni się rewelacyjnie tworząc mila piankę która bardzo dokładnie oblepia włosy.
Pozostawia włosy milutkie w dotyku i lśniące zdrowym blaskiem.
Rozczesywanie nie jest żadnym problemem!
Dla mnie rewelacja, nie wyobrażam sobie, ze mogłoby go zabraknąć na mojej polce.
Cena w porządku.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml, dwa 750

Spelnia moje oczekiwania

+ ladny zapach
+ wygodne opakowanie
+ mozliwa cena
+ jeden z nielicznych szamponow, ktory sprawil ze mi wlosy nie oklapuja sie

Jakis specjalnych zastrzezen do niego nie mam .

Ilość zużytych opakowań: duzo

fatalny

produkt jak dla mnie jest koszmarny. podrażnił skórę głowy, wysuszył, nie działał wcale na włosy. wyrządził więcej szkody niż pożytku, nie zużyłam nawet połowy - oddałam koleżance i nigdy więcej nie kupię szamponów z avonu.
jedyny plus i to co mi się w nim podobało to zapach.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

mega pozytywne zaskoczenie

moja mama zamowila opakowanie XXL, nie mialam dobrych przeczuc co do niego ale stwierdzilam ze co mi szkodzi sprobowac... wlosy mam szybko przetluszczajace sie od skory glowy ( codziennie musze myc) i suche zniszczone farbowaniem od polowy wlosow. Pierwsze wrazenie po nalaniu na reke piekny cudny budyniowy zapach, fajna konsystencja. Bardzo ladnie sie pieni jest wydajny wystarczy kropla. Doskonaly gdy sie spiesze i nie mam czasu nalozyc odzywki. Wlosy bardzo ladnie pachna. Swietnie sie rozczesuja. Efekt jak po przyzwoitej odzywce, wlosy sa wygladzone i nawilzone nie widac suchych koncowek. U nasady no coz i tak i tak musze myc codziennie wiec tutaj cudow sie nie spodziewalam.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1duze

Jestem zadowolona

Kupiłam ten szampon w zestawie z czterema innymi prodktami, które świątecznym katalogu wszystkie były w bardzo koszystnej cenie.

+ wygodne opakowanie
+ ładny zapach
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza włosy
+ nie wysusza

Generalnie jest to przyzwoity szampon za przyzwoitą cenę. Mam tłuste włosy i kosmetyk nie powoduje ich większego przetłuszczania się. Po jego użyciu moje włosy są miękkie i nie są obciążone, co bardzo sobie cenię :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 250 ml

nigdy więcej!

Niedaje się do długich włosów, bo je przesusza i robi z nich sianowatą szopę. Ani mnie nie pasował, ani mojemu mężczyżnie (też ma długie) - obydwoje mieliśmy ten sam opłakany efekt. Zużywam go jako żel pod prysznic lub jako płyn do kąpieli, bo fajnie się pieni i nawilża skórę. Jak widać - jest wszystkim innym, tylko nie tym, pod jaką nazwą winieje.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dokańczam pierwsze