Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint, Owocowy podkład rozświetlający (stara wersja)

Bourjois rozświetlający, owocowy podkład Healthy mix zapewnia promienny wygląd i wspaniały blask, który będzie utrzymywał się na skórze przez 16 godzin.
Delikatna i kremowa formuła podkładu subtelnie integruje się ze skórą, dzięki temu efekt makijażu jest bardzo naturalny.
Podkład nadaje się do każdego typu skóry. Oferuje jednorodny makijaż i pół-matowe wykończenie, które zapewnia cerze świeży, naturalny wygląd.
Podkład zawiera wyciąg z moreli, imbiru, jabłek i melonów. Kompozycja ta tworzy delikatną aurę, która pozostawia na skórze trwały, piękny zapach, na który składają się: koktajl z owoców, następnie bukiet kwiatów i na końcu białe piżmo i szlachetne drzewa.

Lekki i idealny

Długo szukałam podkładu, który wyglądałby naturalnie, nie zapychał, ale krył i utrzymywał się cały dzień. Strzałem w dziesiątkę okazał się właśnie healthy mix. Kolor 51, light vanilla, jest kolorem idealnym, wpada w żółte tony i nie robi twarzy na różowo, tak jak inne podkłady drogeryjne. Nakładać go można nawet palcami, bo jego konsystencja na to pozwala. Na pewno nie zrobi maski. Polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Dla mnie idealny

mam cerę dosyć kapryśną, raz mieszaną a raz tłustą, ale jak dla mnie najlepszy pokład, nie lubię nakładać dużej ilości więc nie bawię się pędzlami czy gąbeczkami, po prostu nakładam niewielką ilość palcami
Plusy:
- skóra wygląda bardzo naturalnie
- z dobrym pudrem piękny matowy efekt
- rozświetlona, zdrowo wyglądająca skóra
-brak efektu maski
- pięknie wyrównuje kolor skóry już przy małej ilości, nie trzeba nakładać kilogram "tapety"

Ilość zużytych opakowań: kilka, bardzo wydajne

Idealny

Mój kolor to nr 52.
Nakładam dłońmi albo beauty blenderem.
Jak dla mnie podkład świetny, mam cerę mieszaną ze skłonnościami do błyszczenia, podkład ładnie wyrównuje koloryt skóry. Matuję go pudrem sypkim i wytrzymuje tak około 6 h.
Cena mogłaby być niższa ale na promocjach można go kupić za niecałe 40 zł

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

dobry, choć drogi

Podkład jest całkiem fajny, aczkolwiek mam zastrzeżenia co do ceny. Za taką kwotę mogłabym kupić dwa podkłady, dobrej jakości, które dosyć długo używałam. Ten kupiłam, bo zachęciła mnie opinia koleżanki.
+ ładnie kryje, lekko rozświetlając buzię
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ długotrwale trzyma się na twarzy
- powoduje zapychanie cery
- po kilku godzinach buzia zaczyna świecić się ZA Bardzo, więc dobrze jest poprawić pudrem matującym

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nawilżający podkład

Mimo, że posiadam tłustą skórę podkład fajnie się u mnie sprawdzał, Nie przeciążał skóry, nie zapychał jej. Nie zostawiał matowego wykończenia, lecz takie satynowe. Utrzymywał się 5-7 godzin. Krycie średnie. Ładnie stapiał się ze skórą.

jeden z lepszych...

podkład ten należy do podkładów rozświetlająco - nawilżających, posiadam kolor 55 , mam cerę mieszaną (bardziej w stronę tłustej), podkład u mnie spisuje się calkiem nieźle (zawsze nakładam na niego puder anti-shine z KRYOLANA - tylko na strefy ktore najbardziej się świecą) dzięki temu trzyma się dłużej na mojej mieszanej skórze, prognę zaznaczyć także że efekt rozświtlenia jest nadal widoczny pomimo pudru matujacego. Jest to jeden na najlepiej spisujących się podkładów na mojej buzi, efekt jaki uzyskuje bardzo mi się podoba, można by powiedzieć że jest to takie satynowe wykończenie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Niestety...

Szukając czegoś lekkiego na okres wiosna-lato naczytałam się na wizażu samych ochów i achów na temat tego podkładu. A zachwycały się nim zarówno posiadaczki cer suchych jak i tłustych, a że ja posiadam właśnie tłustą cerę, to sobie pomyślałam, że może i u mnie się sprawdzi.
W sumie po co posiadaczce tłustej cery podkład rozświetlający, skoro po 1h cera "rozświetla" się sama :D Ale tak się na niego napaliłam, że to olałam ;) Liczyłam na to, że utrwalony pudrem da radę. No niestety, nie dał...

Do plusów to mogę zaliczyć jedynie zapach, i gamę odcieni, które nie wpadają w świński róż.

Co do minusów, to tego jest już wiecej:
- trwałość, na mojej twarzy wyglądał przyzwoicie jakies 2h,
- w ogóle nie stapiał się z cerą
- niemiłosiernie wzmagał przetłuszczanie cery, jakbym się olejem wysmarowała - nakładałam go na różne sposoby, na krem, bez kremu, cuda na patyku i nic, efekt zawsze taki sam - smalec na twarzy
- ciężki- wiele dziewczyn chwali go za lekkość, u mnie było wręcz przeciwnie, miałam wrażenie że mam na twarzy ciężki produkt pod którym twarz się dosłownie ksi

+/- słabe krycie, ale tego się spodziewałam i nie przeszkadzało mi to, bo w lecie nie ma potrzeby zakrywania całego paskudztwa na mojej twarzy;)

Wymęczyłam pół butelki, po czym oddałam mamie, która jest nim wręcz oczarowana :)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bez szału

Miałam chyba do niego za duże oczekiwania. Przede wszystkim nie podobała mi się jego konsystencja. Nie odpowiadają mi podkłady mocno wodniste. Podkreślają zmarszczki i wyglądam w nich jak w masce. Dodatkowo szybko znikał z twarzy i powodował, że moja skóra się wysuszała. Dostawałam po nich suchych plam na twarzy.
Odcień vanilla, który był najbardziej zbliżony do mojego odcienia skóry, był za żółty. Nie ma dużego wyboru odcieni.
Minusem jest też cena, moim zdaniem zdecydowanie zbyt wysoka jak na taki produkt.
Do plusów mogę zaliczyć to, że jak oddałam go siostrze to dla niej był idealny.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Najlepszy podkład drogeryjny - rozświetlający

Mój numer 1 wśród podkładów rozświetlających.
Daje fajny "mokry" efekt ale bez drobinek czy innego brokatu. Nie zastyga na twarzy wiec warto go przypudrować aby się nie przemieszczał na twarzy.
Jest długotrwały, nie daje efektu maski. Nie zapycha ani nie podrażnia. Kosztuje 50zł, ale spokojnie można go dostać w sieci za połowę tej ceny.
Jedyny minus to kolory, uważam ze powinni dorobic jeszcze kolor 50, jaśniejszy niż light vanilla.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml

swietny!

+++ Mam bardzo jasna cere dlatego WIELKI PLUS za odcien 51, Light Vanilla.
++ nie tworzy maski na twarzy, wyglada baaardzo naturalnie
+ nie wysusza
+ jest bardzo wydajny
+ przy mojej (mieszanej) cerze utrzymuje sie na twarzy caly dzien

- kryje delikatne przebarwienia, ale do tych "powazniejszych" trzeba uzyc korektora

Ilość zużytych opakowań: 1 male, w trakcie drugiego duzego

Średni

Kupiłam go ze względu na odcień 51, który całkiem dobrze pasuje do mojej cery. Niestety, po chwili podkład zmienia kolor na jakiś żółty, więc mieszałam go z kremem bb z Under twenty i sprawdzał się całkiem ok. Jednak za taką cenę spodziewałam się czegoś więcej.
+ odcień 51 odpowiedni dla mojej bladej karnacji
+ zapach
+ opakowanie

- podkreśla suche skórki
- zmienia kolor na bardzo żółty
- krótko się utrzymuje

Najlepszy z najlepszych

Skusiłam się na ten podkład za namową wielu recenzentek z YouTuBe oraz koleżanek. Wszystkie przede wszystkim podkreślały jego lekkość. Skusiłam się i ja. Kupiłam go na Allegro za 39,99 z wysyłką w najjaśniejszym odcieniu 51 VANILLE LIGHT. W Rossmannie i innych drogeriach kosztuje około 50 zł, więc cena z Allegro jest bardzo korzystna.Z odcieniem trafiłam prawie idealnie. Prawie ponieważ czasami jest za jasny, czasami za ciemny. Nie wiem z czego to wynika ;P
Z podkładu jestem bardzo zadowolona. Jestem nawet w stanie stwierdzić, że to najlepszy podkład jaki stosowałam.

I teraz wzięło mnie na refleksje i doszłam to wniosku, że mówiłam tak co najmniej o kilku ostatnich podkładach, które stosowałam. Mogę tylko powiedzieć, że od jakiegoś czasu nie zaliczam podkładowych wpadek, ponieważ każdy kosmetyk tego typu kupuję bardzo przemyślanie i naprawdę co jeden to lepiej działa na moją cerę.

Moja cera jest mieszana w kierunku tłustej. Tłustą mam strefę T (broda, nos, policzki), która świeci się cały czas, nawet po umyciu twarzy żelem do niej przeznaczonym. Do makijażu używam pudru ryżowego z KRYOLANu i dzięki niemu mat na mojej cerze utrzymuje się kilka godzin co jest nie lada wyczynem. No i przede wszystkim makijaż trzyma się cały dzień. Policzki mam suche z małymi rozszerzonymi naczynkami. Czasami w strefie T pojawiają się zaskórniki i pojedyncze wypryski.

Od podkładu oczekuję przede wszystkim krycia i ujednolicenia cery.
Po użyciu tego podkładu jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego:
- kolor 51 jest idealny do mojej jasno-śniadej(?) cery na zimę, ponieważ w zimie go używałam. W okresie wiosenno-letnim będzie dla mnie za jasny. Moja cera ma idealnie równy koloryt, zero przebarwień
- podkład nakładanymi dłońmi (tylko tak go nakładałam) nie tworzy smug i bardzo ładnie się wchłania i rozprowadza
- skóra po nałożeniu podkładu jest bardzo rozświetlona i wygląda zdrowo i promiennie. Jednak ja zawsze ją dodatkowo matuje pudrem ponieważ tego wymaga moja cera
- podkład bardzo ładnie pachnie i nakładanie jego to przyjemność
- opakowanie jest dość problematyczne ponieważ pompka dość często się zacina, Jednak plusem jest opakowanie z tłokiem wypychającym
- produktu jednorazowo trzeba użyć 3-4 pompki aby otrzymać dobre krycie ponieważ konsystencja jest bardzo płynna
- podkład utrzymuje się cały dzień na cerze
- podkład nie zapycha, nie powoduje wyprysków

Podsumowując: polecam ten podkład każdemu. Jest tego warty pomimo swojej dość wysokiej ceny i średniej wydajności. Podkład bardzo ładnie pachnie, ma ekonomiczne i higieniczne opakowanie. Jest dostępny w 4 odcieniach, gdzie najjaśniejszy 51 wpada w żółte tony i jest dość jasny. Cera dzięki niemu wygląda zdrowo i promienieje. Podkład nie wysusza skóry i nie zapycha skóry mieszanje ani tłustej. Długo trzyma się na skórze..... Czego chcieć więcej?

Warto spróbować

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy