Średnia ocena: 4.60/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Łagodny, delikatny, a równocześnie skuteczny płyn do demakijażu nawet bardzo wrażliwych oczu. Dzięki specjalnej 2-fazowej formule szybko i skutecznie usuwa również makijaż wodoodporny. Jednocześnie pielęgnuje i koi cienką i delikatną skórę wokół oczu, nawilża ja, zapobiega wysuszeniu. Łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

demakijaż oczu i ust
sucha, tłusta, wrażliwa
dwufazowa
płyn

Przyjemny w użyciu i łagodny dla oka

Płyn dwufazowy o ładnym zielonkawym kolorze. Łagodnie i skutecznie usuwa makijaż oczu, bez trudu radzi sobie z wodoodpornymi tuszami. Nie podrażnia a oczyszcza i odświeża. Doceniam fakt, że płyn jest łagodny dla mojej skóry wokół oczu i pozostawia lekką powłoczkę wokół skóry oka. Dzięki tłustej zawartości płynu (wpływ awokado), bardzo skutecznie zmywa on makijaż, jednocześnie bardzo dobrze radzi sobie z silnie pomalowanym okiem, pozostawiając skórę oczyszczoną. Skóra po demakijażu jest bardzo gładka i nawilżona. Wystarczy delikatnie wstrząsnąć buteleczką aby uzyskać jednolitą konsystencję płynu i wylać odrobinę substancji na wacik. Następnie przyłożyć wacik do oka, przytrzymać kilka sekund i delikatnie przesuwając wacik do zewnętrznej strony usunąć makijaż z oczu. I po makijażu.

Tani i skuteczny

Fajny i skuteczny produkt do demakijażu. Skusiłam się na niego podczas zakupów w Hebe, gdzie kosztował w promocji ok 10zl. Świetnie radzi sobie z mocnym makijażem - na codzień używam cieni, eyelinera oraz wodoodpornego tuszu, więc domycie twarzy po takim miksie to nie lada wyzwanie. Płyn Bielenda świetnie sobie z nim radzi. Co prawda denerwuje mnie że pozostawia tłustą warstwę, jednak zmywam ją albo przy użyciu innego toniku lub żelem do twarzy. Dla mnie produkt warty uwagi, gdyż kosztuje niewiele, a sprawdza się bardzo dobrze. Szybko i łatwo można zmyc dzięki niemu mocny makijaż.

Nie nadaje się do wodoodpornego makijażu

Producent opisuje produkt wielkimi literami że nadaje się do makijażu wodoodpornego, szkoda że trzeba przy tym trzeć wacikiem niemiłosiernie. Myślę, że płyn sprawdzi się jak najbardziej do zwykłego makijażu, ale na pewno nie wodoodpornego. Przytrzymywanie wacika + tarcie nadal nie zmywa maskary, zostaje panda. Do tego ma bardzo dziwny rażący zielony odcień... Jedyny plus tej tragedii to cena w promocji za niecałe 8zł....

Dobry bez wow

Płyn micelarny do demakijażu oczu od Bielenda jest w małym poręcznym opakowaniu co uważam na plus. Płyn łatwo zmywa makijaż mocny ale gorzej z wodoodpornym sobie radzi. Płyn nie podrażnia oczu. Po zmyciu pozostawia tłusty film. Produkt wydajny oraz w niskiej cenie co zachęca do zakupu.

4/5

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat łagodnego 2-fazowego płynu do demakijażu oczu Bielenda, z awokado. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z efektów, jakie ten produkt przynosi dla mojego demakijażu. Jednakże, muszę wspomnieć o jednym aspekcie, który mnie osobiście nie przekonuje - zapachu.

Zacznijmy od pozytywnych stron tego płynu. Jestem zachwycona tym, jak łagodnie i skutecznie usuwa mój makijaż oczu. Bez trudu radzi sobie z wodoodpornymi tuszami i długotrwałymi cieniami do powiek. Nie muszę się martwić o podrażnienia czy trudności w usuwaniu nawet najbardziej opornych kosmetyków. Po użyciu tego płynu, moje oczy są czyste i odświeżone, bez jakichkolwiek pozostałości po makijażu.

Dodatkowo, doceniam fakt, że płyn jest łagodny dla mojej skóry wokół oczu. Nie powoduje podrażnień ani pieczenia, co jest dla mnie niezwykle istotne. Moje oczy są wrażliwe, dlatego szukam produktów, które są delikatne, ale skuteczne. Ten płyn spełnia te wymagania i jestem z tego powodu zadowolona.

Jednakże, muszę wyrazić swoje zastrzeżenie co do zapachu tego produktu. Osobiście nie przypada mi do gustu. Moim zdaniem, jest on nieco sztuczny i nieprzyjemny. W trakcie demakijażu oczu, zapach ten może być dość intensywny i nieprzyjemny dla mojego zmysłu węchu. Jest to subiektywna kwestia, ale uważam, że warto o tym wspomnieć, gdyż zapach kosmetyku ma wpływ na ogólne doświadczenie użytkowania.

Naprawdę super się sprawdzi

W ostatnich latach stałam się fanką olejków i balsamów do demakijażu. Ale w przypadku makijażu oczu i trwalszych pomadek wróciłam do tego płynu dwufazowego, to mój hit sprzed lat. Olejki, balsamy nie radzą sobie tak dobrze i łagodnie z tuszem, płyny micelarne jeszcze gorzej. Nadal używam olejków, balsamów, ale już nie do demakijażu oczu :)

Przeciętny

Jestem fanką dwufazowych płynów do demakijażu, ten kupiłam bodajże w Auchanie pierwszy raz kilka lat temu i w sumie zdążyłam zapomnieć o jego istnieniu, kiedy mi wpadł do koszyka kilka miesięcy temu na jakiejś promce. Akurat potrzebowałam produktu w mniejszej butelce, a dwufazowych nie lubię przelewać do innych pojemników.
Płyn przyciąga wzrok soczystą zielenią. Ma ładny, subtelny zapach. Jest tłusty, w miarę dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu, chociaż czasem mam problem z porządnym usunięciem tuszu do rzęs, to jednak trwałe pomadki nie są mu straszne. Niestety lubi szczypać po dostaniu się do oka i to jest jego duży minus, ponieważ dosyć często się to zdarza. Pozostawia tłusty film, który łatwo usunąć w dalszej fazie oczyszczania buzi. Raczej więcej po niego nie sięgnę.

Łagodny, z lekko tłustym filtrem

Oczyszczenie i nawilżenie to zdecydowanie oferuje ten 2-fazowy płyn do demakijażu. Dzięki tłustej zawartości płynu (wpływ awokado), bardzo skutecznie zmywa on makijaż, jednocześnie bardzo dobrze radzi sobie z silnie pomalowanym okiem. Pozostawiając skórę oczyszczoną i nawilżoną.
Nie podrażnia, nie przesusza, spełnia swoją rolę i zapewne będę chętnie do niego wracać.

Bielenda płyn do demakijażu

Z czystym sumieniem polecam. Skóra po demakijażu jest bardzo gładka i nawilżona. Mój wcześniejszy płyn tego nie robił. Zawsze miałam szorstką skórę a teraz jest miła w dotyku i nawilżona.

Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Zdecydowałam się na zakup tego produktu ze względu na opakowanie w podróży sprawdziło się idealnie, ale sam produkt jest super ponieważ daję radę sobie z tym ciężkim właśnie makijażem oraz wodoodpornym a o tym lekkim nie wspomnę bo z najmniejszą łatwością to robi. Nie trzeba jakoś mocno wacikiem pocierać robi prawie wszystko sam.

Polecam bo świetny

Mój ulubiony płyn dwufazowy. Przede wszystkim bardzo skuteczny ale przy tym niesamowicie łagodny, delikatny dla skóry i oczu. Dzięki swojej dwufazowej formule baaardzo skutecznie usuwa
makijaż nawet ten bardzo trwały, trudności nie stanowi nawet tusz wodoodporny, ciemna pomada do brwi, żele utrwalające do brwi czy super trwała pomadka w płynie. Domywa wszystko. A przy tak świetnym działaniu nie muszę obawiać się powstawania podrażnień, zaczerwienień. Nie muszę trzeć skóry, szorować jej. Wystarczy delikatnie wstrząsnąć buteleczką aby uzyskać jednolitą konsystencję płynu, wtedy wylewam odrobinę substancji na wacik. Nie wylewam dużo, jedynie delikatnie zwilżam wacik. Wystarczy przyłożyć wacik do oka, przytrzymać kilka sekund a następnie delikatnie przesuwając wacik do zewnętrznej strony usunąć makijaż z oczu. Aby zmyć makijaż z reszty twarzy wystarczy lekko przetrzeć twarz wacikiem nasaczonym płynem.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Całkiem dobrze sobie radzi z podstawowym makijażem, jednak nie jest zbyt wydajny i pozostawia tłustą warstewkę.

Na ten płyn natrafiłam, robiąc zamówienie w jednej z drogerii internetowych. Kosztował niezbyt dużo, gdyż była wówczas na niego promocja, dlatego postanowiłam się skusić. Zwłaszcza, że lubię, gdy demakijaż, a już szczególnie oczu, przebiega szybko i sprawnie, taki dedykowany im produkt bez wątpienia jest przydatny w mej łazience.
Jeszcze słów parę o moim makijażu oka... Zazwyczaj używam kosmetyków, które nie są wodoodporne, więc płyn nie ma jakiegoś mega trudnego zadania. Stosuję tusz, jakieś cienie, czasem robię kreskę eyelinerem, ale to już naprawdę sporadycznie.

Kosmetyk zamknięty jest w przezroczystej butelce z zamknięciem na klik. Jest to poręczne rozwiązanie, gdyż można bez problemu monitorować pozostałą w środku ilość. Sam płyn ma intensywnie zielony odcień i widoczne dwie fazy: wodną oraz tłuszczową. Przed naniesieniem na wacik buteleczką warto wstrząsnąć, aby choć trochę się one wymieszały. Zapach jest subtelny.

Trzeba jednak nanieść dość dużo specyfiku na wacik, by faktycznie było czuć, że jest on mokry. Wpływa to na wydajność negatywnie i dodatkowo biorąc pod uwagę pojemność 140ml, produkt dość szybko się kończy

Przechodząc jednak do najistotniejszego, czyli radzenia sobie z makijażem - tutaj jest całkiem w porządku. Produkt usuwa make up delikatnie i bez podrażnień. Nie trzeba jakoś szczególnie mocno pocierać, by zmyć nałożoną kolorówkę. Wystarczy przyłożyć wacik, potrzymać dłuższą chwilę i po sprawie. Mowa tutaj o makijażu podstawowym, który nie jest wodoodporny. Niestety z tym wodoodpornym już nie jest tak kolorowo. Bywało, że konieczne było pocieranie, a i tak pozostawały niezmyte resztki. Uważam, że tego typu formuła 2-fazowa powinna sobie radzić w takim przypadku o wiele efektywniej i szybciej.
Minusem jest też, iż specyfik pozostawia po sobie tłustawą warstewkę, którą nie jest znowu tak łatwo zmyć.

Na koniec jeszcze coś o INCI, a tutaj niestety nie ma rewelacji, gdyż jest sporo kontrowersyjnych składników, w tym: DMDM Hydantoin mogący uwalniać formaldehyd, disodium EDTA czy metylparaben... Z tych dobrych zaś mamy odżywczy olej z awokado czy nawilżającą glicerynę.

Podsumowując: płyn jest poprawny. Radzi sobie z moim podstawowym makijażem całkiem nieźle, jest delikatny dla oczu, jednak wydajność pozostawia trochę do życzenia. Biorąc jednak pod uwagę cenę, można na to przymknąć oko. Minus również za skład i tłustą warstewkę po demakijażu, jednak w ostatecznym rozrachunku wystawiam taką mocną trójkę.