Schwarzkopf Professional, Activ F Dr. Hoting, Szampon dla kobiet przeciwko niepatologicznemu wypadaniu włosów

Szampon Schwarzkopf ACTIV F łagodnie myje i pielęgnuje włosy. Aktywny składnik: L-karnityna, pobudza cebulki włosów. Starannie dobrane substancje zmiękczające ułatwiają rozczesywanie włosów. Ochrona włosów przed mechanicznymi uszkodzeniami. Włosy i skóra głowy są znakomicie przygotowane do użycia toniku ACTIV F.

Cena: 29zł / 250ml
/bw/

Może placebo, może hit...

Szampon dostałam od mamy, ona znała z opowieści przyjaciółki.
Nie wiem czy działa, bo stosuję witaminy, skrzyp i szampon. Mam wrażenie, że rosną mi nowe włosy (tak mi się wydaje, że ten meszek na zakolach to zasługa tego specyfiku) :)

Poza tym to naprawdę fajny szampon - delikatny, bardzo wydajny, u mnie nie powoduje łupieżu. Stosuję codziennie i chcę wierzyć w sukces.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Na wypadanie zadziałał

Kilka miesięcy temu po kolejnym farbowaniu włosy zaczęły mi strasznie wypadać i szukałam różnych cudów, testowałam ziołowe i skrzypowe (m.in. Farmona) i nic nie pomagało. Raz trafiłam na ten szampon i właściwie cudów się po nim nie spodziewałam. A jednak.

Plusy:
- podstawowy - pod koniec pierwszego opakowania było widać efekty - włosy przestały mi wypadać. Oczywiście znów pofarbowałam i znowu zaczęły wypadać, więc zaraz polecę po szampon...

Minusy:
- przy drugim opakowaniu dostałam łupieżu, ale pomógł Nizoral i łupież już nie wrócił
- jak większość szamponów przetłuszcza mi włosy i wymagają one codziennego mycia
- cena

Inne uwagi:
- używam z odżywką, więc nie mogę ocenić czy plącze włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Totalna porażka.

Uzywałam szamponu wraz z tonikiem, efektów ZERO. Wypadanie włosow nie zmniejszyło się.

+ ładny zapach
+ wydajność

Podstawowej swojej funkcji niestety nie spełnił.

Wyrzucone pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od:ok 1 miesiac

dno

Kupiłam go, szukając specyfiku, który zminimalizuje wypadanie włosów na mojej głowie.
Niestety, nie dane mi było używać go 24 tygodni (jak zaleca producent), gdyż po drugim razie dostałam taki wysyp łupieżu, że tylko Nizoral umiał mi pomóc :/
Poza tym włosy wyglądają po nim tragicznie! Są przyklapnięte, bez życia, a już następnego dnia nadają się do mycia...
Oddałam mamie, myślałam, że tylko ja tak na niego zareagowałam. Niestety - uskarżała się dokładnie na to samo...
Na plus konsystencja, zapach i opakowanie.
Neutral - bardzo się pieni.
Używamy go do mycia podłogi. Pffr!

Nie polecam, bo drogi, a efektów nie przynosi.Używam tego produktu od: listopad 2009
Ilość zużytych opakowań: męczymy 1 na wszystkie sposoby