Johnson's Baby, Baby powder (puder dla dzieci)

Johnson's Baby, Baby powder (puder dla dzieci)

Puder Johnson & Johnson pozostawia skórę dziecka miekką i gładką. Doskonale chroni przed otarciami i odparzeniami.

Nie stosowałam tego produktu u mojego dziecka. Stosowałam puder sama. Będąc w ciąży w lecie strasznie się pociłam pomiędzy piersiami i brzuchem. Bałam się odparzeń i dlatego stsowałam ten puder. Bardzo mi pomógł, oielęgnował skórę i nie miałam dzięki niemu żadnych problemów. Jest bardzo wydajny i na długo wystarcza.

Używam tego produktu od: od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

Jestem z niego mega zadowolona, idealnie ściągnął z pupy mojego dziecka zaczerwienienia, aż lekarz był pod wrazeniem tego puder zdziałał. Od tego momentu zawsze dio niego wracam. Jak najbardziej polecam. Ma wydajne opakowanie, ładnie pachnie. stosowalam juz różnych zamienników, ale ten pozostaje bezkonkurencyjny

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Raczej nie polecam

Potrzebowałam jakiś talk/puder dla dzieci gdyż wyczytałam, że pomaga on gdy np cały dzień chodzimy (talk wchłania nadmiar wilgoci i zapobiega podrażnieniom). Niestety na tym produkcie bardzo się zawiodłam...
-nie wchłania wilgoci
-nie zapobiega podrażnieniom
-mało wyadjny
-bardzo \'pyli\'
-zbiera w załamaniach skóry

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Wielozadaniowosc

Kupiłam ponieważ chciałam wypróbowac puder wyłącznie z talkiem w skladzie, głownie dla siebie jako puder. Mam porownanie do Alantan Plus oraz Babydream.

Wrazenia:

+ konsystencja
+ opakowanie
+ cena
+ efekt na skorze
+ wielosc zastosowan:
do rozjasniania pudru oraz podkladu mineralnego
jako suchy szampon
jako zasypka dla niemowlat
jako klasyczny talk to stóp
+ wygłazda skore i rozmiekcza
+ chroni przed odparzeniem
+ pochlania nadmiar wilgoci
+ sklad
+ wydajność
+ doskonale matuje filtry

+/- zapach.Słodki,mydlany.
+/- zastosowany w nadmiarze zlepia się i zbiera w załamaniach skory
+/- mialkośc pudru, pyli się dośc mocno

Skład:

Talc- Uwodniony krzemian magnezowy. Jest to minerał z gromady glinokrzemianów. Występuje naturalnie w przyrodzie w postaci minerału steatytu.Zabezpiecza skórę przed podrażnieniem, poprzez ułatwianie poślizgu. Z tego względu szczególne zastosowanie ma w kosmetykach dla dzieci, Natomiast w kosmetykach kolorowych jest używany jako substancja matująca.Substancja absorbująca wilgoć. Zmniejsza tłustość kosmetyku, co powoduje poprawienie parametrów sensorycznych kosmetyku. Działa przeciwzbrylająco głównie stosowany jako baza pudrów oraz jako dodatek do mydeł.Dozwolony do stosowania w ograniczonym stężeniu.Działa wysuszająco.Jego nadmiar w skrajnych przypadkach może przyczyniać się do rozwoju stanów zapalnych, gdyz wchodzac w relacje z sebum tworzy skuteczny nieoddychajacy film.Najczesciej stosowany wypelniacz w kosmetykach kolorowych Talk jest niezwykle miękki, rozjaśnia kolory, ale nie gasi ich jak np. białe pigmenty.Kosmetyki zawierające go są lekkie, jedwabiste i bardzo przyjemnie w aplikacji.

Parfum- kompozycja zapachowa

Puder zamknięty jest w klasycznej dla tego typu produktów "puszce" z pokrętłem i sitkiem. Opakowanie jest plastikowe , smukłe i przyjemne dla oka. Konsystencja pudru z uwagi na talk jest przyjemna - miałka, jedwabista. Niestety z tegoż samego powodu dośc mocno pyli, przy klasycznej aplikacji.
Zapach,typowy słodko-mydlany,którego nie lubię, ale polubić musiałam z czasem sie ulatniający.

Skóra po zastosowaniu jest z miejsca jedwabista, sucha, matowa i ochroniona. Skład rowniez bardzo przyzwoity.
Pierwotnie stosowałam go na miejsca odparzone u dziecka oraz na pachwiny. Wspierał regenerację skóry i utrzymywał w pieluszce sucho, szczególnie w nocy.Dzieki niemu łatwo odparzenia sie goiły i nie tworzyły nowe. Jednakże zastosowany w nadmiarze zbieral się w grudki i trudno się usuwał.
Poźniej zastosowałam go u siebie w roli suchego szamponu oraz wypełniacza do pudru.
Jako suchy szampon sprawuje się bez zarzutu - nie obciązał, szybko i skutecznie odświeżał. Włosy bardzo szybko odzyskały wigor i dobry wygląd. Aplikowany cienka warstwą nie bieli włosów, nie matowił (przygaszał ich blasku) ani nie nadawał im szorstkosci.Efekt utrzymywał sie cały dzień. Warunkiem jest jednak aplikacja za pomocą szczotki inaczej efekt będzie odwrotny.

Dodany do pudru zwiększał własnosci sensoryczne i nadawał twarzy matowy efekt gładkiej i jedwabistej skory.Bardzo dobrze rozjasniał kolor, choc trzeba go bylo nieco więcej użyć.
Doskonale matuje wysokie filtry.

Zaskoczyla mnie szczerze powiedziawszy jego wielozadaniowość.
Natychmiast wygładzal, tworzył pochlaniający wilgoc film ochronny.
Dodatkowo niska cena i dostępnośc powodują, że sięgam po niego z przyjemnością.

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1x100g

Nie mam mu nic do zarzucenia

Początkowo w ogóle nie zamierzałam używać pudru dla dziecka, uważając go za zbędny kosmetyk, skoro jednak został on nam sprezentowany (i to w wersji xxl), uznałam, że trzeba będzie coś z nim począć.
Jesli chodzi o pielęgnację mojego synka, to stosowałam go w niewielkich ilościach i tylko do zabezpieczenia "wałeczków" tworzących się maleństwu w pachwinach, dzięki czemu uniknęliśmy w tych newralgicznych miejscach zaczerwienienia, jakie czasem pojawiało się od pieluszki. Sama również wielokrotnie korzystałam z niego np. po depilacji, co pozwalało mi zapobiec pojawianiu się drobnych krostek zwłaszcza w okolicach bikini. Puder ma bardzo przyjemny zapach i estetyczne opakowanie, co również zaliczam mu na plus.
Co prawda w moim odczuciu nie jest on kosmetykiem pierwszej potrzeby, ale skoro trafił już w moje ręce, zużyję go - nie bez przyjemności.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże w użyciu

Najlepszy suchy szampon

Dostałam w prezencie dla dziecka,
ale jako, że pupki nie talkuję szukałam zastosowania dla tego produktu.

Dzięki recenzji poniżej [dziękuję!!!!!!] odkryłam, że jest to najlepszy suchy szampon do moich blond włosów.
Kiedy oleje mi się nie domyją, jest wybawieniem.

A puder do twarzy też zrobiłam: mineralny + ten talk + cynamon.
Bardzo lubię.
Matuje na długo.
Skład dużo łagodniejszy niż drogeryjnych specyfików.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry i dla doroslych

Dobry rowniez dla doroslych;
Nalozony w umiarze dziala jak suchy szampon (zaczynac od tylu glowy, nigdy nie trzeba wysypywac proszku na wlosy prosto z opakowania, bo bedzie za duzo i zostawi to po sobie osiwiale slady)
Przygotowuje skore do samodzielnej depilacji (woskiem oczywiscie)
Posypany na skore po wysilku fizycznym od razu absorbuje pot i jest pomocny zanim dotrzemy do domowego prysznica
Dla milosnikow talku w pudrach, moze byc mieszany z podkladem mineralnym w wypadku kiedy kolor podkladu jest za ciemny

Jest niedrogi, dosc przydatny, troche do wszystkiego i nawet przy tak roznym uzyciu opakowanie powinno wystarczyc na mniej wiecej dwa lata.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Puder jak puder

Używałam tego pudru podczas pielęgnacji swoich dzieci.
Nie przypadł mi do gustu , dlatego po jakimś czasie zaprzestałam go używać , próbując czegoś innego.
W moim odczuciu jakiś taki " mokry" , ciężki.
Szybko wilgotniał na skórze zbijając się w wałki , podrażniając skórę dziecka.
Dostałam inny puder tego samego producenta prosto z USA, który miał w swoim składzie cynk i aloes.To był dopiero puder ! Idealnie się rozprowadzał , koił ,długo utrzymywał suchą skórę aż do następnej kąpieli ( np.w okolicy szyi lub w zgięciach pod kolankami i łokciach).
Nie polecam .Używam tego produktu od:nie pamiętam

na lato może być

Talk jest super podczas upalow, zatrzymuje pocenie, dziecko ma suchutko, dzieki czemu pupa niemowlecia w pieluszce nie odparza sie, jednak sa lepsze pudry dla dzieci, o lagodniejszym skladzie i przyjemniejszym zapachu. Niestety, ten bardzo wysusza skórę już po 1-2 aplikacjach. Więc nie nadaje sie za bardzo do częstszego stosowania, niz w wyjątkowych sytuacjach. Puder na szczęscie nie uczula, przynajmniej mojemu synkowi nic nie bylo po jego stosowaniu, a mielismy inne wieksze i mniejsze problemy z jego skora po reszcie kosmetykow z j&j. Produkt jest bardzo tani. Jednak jesli stac was na to, zeby wydac te kilka zlotych wiecej, to nie wachajcie sie sprobowac talku oriflame i np. nivea.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:polowa malego opakowania

Bardzo dobra rzecz!

Świetny produkt. Puder bardzo dobrze działa na wszelkiego rodzaju odparzenia i obtarcia. Łagodzi, trochę chłodzi i bardzo ładnie pachnie :) Używanie go jest przyjemne. Podoba mi się! :)

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...

klasyk

moja mama zdobywała go dla mnie za wielkie pieniądze bo to był jedyna zasypka, która mnie nie uczulała kiedy byłam niemowlakiem.
ja też uzywam go do pielęgnacji skóry mojej córeczki.
puder jest świetny przy zmianie pieluszki. ale nie tylko. w upalne lato stosowałam go na skórę całego ciała dziecka i malenstwo czuło wyrażną ulgę, ciałko było suche i milutkie mimo gorąca. poza tym lubie ten pudrowy, delikatny zapach.baardzo wydajny.

dobra jakość

Puder spełnia swoje zadanie, ma przyjemny zapach - dla mnie trochę zbyt duszący, nie raz puder rozpylił mi się do nosa i kichałam jak dzika ;) Mój synek nie dostał po nim żadnego uczulenia - ale on nie jest szczególnie wrażliwy na kosmetyki ;)Wygodne, duże opakowanie. Używałam z całą serią Johnsons dla niemowląt.