Vichy, Aera Teint Pure Fluid (Podkład matujący dla skóry normalnej/mieszanej )

Vichy, Aera Teint Pure Fluid (Podkład matujący dla skóry normalnej/mieszanej )

Lekki podkład w płynie, 12 godzinna trwałość do skóry normalnej i mieszanej.
Minerały + działanie przeciw zanieczyszczeniom. Skóra jest świeża i oddycha swobodnie.
Działanie :
- Czysty i jednolity kolor.
- 12-godzinna trwałość nawet w zanieczyszczonym środowisku.
- Zdrowszy wygląd skóry.
- Po miesiącu stosowania pomaga neutralizować negatywne działanie wolnych rodników.
- Pozwala skórze oddychać.
- Mniej zaczerwienień, mniej podrażnień.
- Bardziej promienna skóra.
Nieperfumowany, niekomodogenny, hypoalergiczny, SPF 20.
Dostępny w 5 odcieniach.

Cena: 17EUR (85zł) / 30ml
/bw/

Dobry na zimę.

Dostałam kiedyś kilka próbek podkładów w gratisie do zakupu kremu Vichy. Wersja rozświetlająca stała się dla mnie hitem codziennego makijażu, podkład matujący również zakupiłam po przetestowaniu.
Plusy:
+ dobre krycie bez efektu maski
+ kolor najjaśniejszy z gamy jest odpowiedni dla mojej jasnej, ale nie bladolicej cery
+ uzywałam go zimą, kiedy potrzebowałam mocniejszego krycia i ochrony przeciw mrozowi
+ nie ściera się
+ nie wchodzi w zmarszczki
+ eleganckie opakowanie z pompką
+ daje fajny mat
+ zawiera filtry
+ wydajny

Minusy:
- cena
- trochę oksyduje
- stosowany dzień w dzień przyczynia się do wysuszenia skóry

Generalnie to dobry podkład. Ja lubię używać go w porze zimowej.

Natural & cool

Swego czasu sporo tego używałam i tej wersji i do skóry suchej. Ja mam cerę mieszaną i ten podkład był cudowny i megałatwy w użyciu. Łatwo sie nakłada, kryje nie jak tapeta a naturalnie, utrzymuje się i spełnia chyba jakieś funkcje pielęgnacyjne bo twarz jest przy nim uspokojona.
Nie mam zastrzeżeń
Supcio

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: nie liczę

ładne rożświetlenie twarzy

zalety
-podkład ładnie wyrównuje koloryt skór
-kolory łatwo stapiają się ze skórą
-przyjmny zapach
-prosta aplikacja
-nie podkreśla skórek
-skóra wygląda bardzo świeżo

wady
-trochę widać błyszczenie pod koniec dnia

polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakownie

dla mnie super !

Do mojej mieszanej skory nadaje się rewelacyjnie!
Używałam go zimą i późną jesienią i świetnie sprawdził się w takich warunkach.
W zasadzie dla mnie produkt ma niewiele wad. Długo się utrzymuje, matuje tam gdzie powinien, nie sprawia ze na twarzy pojawia się maska, jest wydajny, no i co dla mnie ważne nie uczula.
Odcinam pół gwiazdki za cenę, nie jest najniższa szczególnie dla studentki ale warto zapłacić nieco więcej dla dobrego efektu :)

Używam tego produktu od: październik 2014

Szału nie ma

Dostałam ten podkład w prezencie. Kiedy się dowiedziałam ile kosztuje, nie kryłam zdziwienia.
Jakość nie jest zbyt adekwatna na ceny.
Stosując go miałam wrażenie jakbym na twarzy miała maskę. Podkład bardzo się odznaczał, mimo tego że odcień był dobrze dobrany.
Bardzo szybko znikał z twarzy i dodatkowo nasilał świecenie się sfery "T".
Jest lekki i słabo kryje, co uważam za plus, ponieważ mam cerę bezproblemową, ale dziwnie ściąga.
Sama z pewnością bym go nie kupiła.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Za ta cenę nie warto

Nie najgorszy,jednakże nie wart tej ceny. Słabo kryje,za to plusem jest to, że jest bardzo lekki i nie czuje się go na twarzy. Dosyć długo się utrzymuje, nie waży się - jednak tak jak wspomniałam wyżej - zbyt wygórowana cena za taki produkt. Dobry na codzień, do pracy - ale nie ma większe wyjście.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Jakość nieadekwatna do ceny

Niestety jego jakość w stosunku do ceny to nie porozumienie!
Kupiłam go na lato jako lekki podkład. Myślałam, że podkład takiej firmy produkującej dermokosmetyki będzie przynajmniej dobry... ale nie był ponieważ bardzo szybko się ściera, pomimo tego , że jest beztłuszczowy twarz świeci się bardzo szybko więc bez ciągłego pudrowania nie obejdzie się.
Rozumiem też lekkie krycie bo taka jest forma tego podkładu ale tu jest, aż za lekkie.
Plus za higieniczne opakowanie, dobrą wydajność i ładne rozprowadza się na skórze.

mam mieszane uczucia

Podkład kupiłam pod namową mojej mamy, która kiedyś była wierna podkładom firmy Vichy, jednak przerzuciła się na podkłady firmy Dior.

Pierwszy kolor jaki kupiłam był za ciemny, poszłam żeby wymienić do apteki, udało się, jednak z tego koloru tez nie byłam jakoś wybitnie zadowolona. Pierwszy tydzień wszystko super, jakoś dopasował się do skóry, w drugim już zaczęły się problemy, a podkładu nawet nie ubyło ... ogólnie rzecz biorąc:

+opakowanie z pompką, szklane, wytrzymałe na upadki
+ ładnie się rozprowadza
+ nie ściera się tak szybko, z pudrem jest w sumie okej
+bardzo, bardzo wydajny!

+/- matowanie

- strasznie wysuszył mi skórę!
- podkreśla suche skórki
- jest drogi w stosunku do jakości
- bez pudru porażka w każdym calu
- nie najlepiej kryje
- mała gama kolorów, brak próbników w aptekach
- pod koniec opakowania, zaczął się utleniać i robić efekt maski ...

Nie wiem sama co mam myśleć o nim, lubię go, ale brakuje mu do ideału, przymierzam się teraz do kupna takiego samego tylko do cery suchej, zobaczymy jak on sobie poradzi, oczywiście zdam relacje!

Za tę cenę nie warto

Przede wszystkim cena podkładu absolutnie nie jest adekwatna do jakości. Kosztuje on prawie 90 zł, za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Podkład znajduje się w szklanej buteleczce, która jednak jest odporna na upadki. Spadł mi kilka razy a jednak nie zbił sie. Dozownik ma już jednak wadliwy, czasami podkład przy wyciskaniu rozpryskiwał się na wszystkie strony lądując wszędzie, tylko nie na dłoni. Zwłaszcza pod koniec użytkowania było to dużym problemem. Jeśli chodzi o kolor, miałam odcień 30R(Rosy Vanilla). Jest to drugi co do jasności odcień i pasuje do mojej jasnej (ale nie bladej) cery idealnie. Wiele podkładów nie ma takich jasnych kolorków za co daję plus.
Podkład nakładałam palcami,rozprowadzał sie na twarzy całkiem dobrze jeśli przedtem nałożymy bazę. Kiedy nakładałam go na sam krem, podkład nie rozprowadzał się zbyt równomiernie a krycie było słabiutkie. Bez dodatkowego pokrycia twarzy pudrem sypkim nie wyszłabym z domu, efekt maski jest widoczny. Natomiast po jego nałożeniu w ogole nie czuję tapety na twarzy, jak to było w przypadku innych podkładów.
Podkład nałożony na bazę i pod puder sypki utrzymuje się na mojej cerze bez poprawek około 6-8 godzin. Trwałość bez użycia tych produktów byłaby na pewno dużo słabsza. Matuje całkiem dobrze, ale znowu tylko w parze z bazą i pudrem sypkim. Niestety podczas aplikacji wyczywalny jest zapach alkoholu, jednak po chwili znika.
Podkład jest lekki i nie zapycha. Plus za filtr przeciwsłoneczny SPF 20 i za bardzo dobrą wydajność.
Podsumowując, nie jest on wart zakupu gdyż można znaleźć dużo lepsze podkłady tańsze o połowę.

lepsze niedoskonałości na wierzchu

Wady:
- używałam go w czasach, gdy moja mieszana skóra jeszcze nie była odwodniona, ten podkład częściowo przyczynił się do tego, że już jest: z tłustego nosa zrobił mi festiwal skórek
- pierwsza warstwa kryje wszystko, co nie wymaga krycia, krostki zostają na wierzchu
- druga warstwa nałożona punktowo daje efekt maski
- zapach alkoholu
- znaczne rozwarstwianie się
- przedziwne pomarańczowe kolory (miałam najjaśniejszy, chyba nazywał się Opal, pomarańczowiał jak sk__syn)
- bardzo, bardzo wywrotny flakonik
- cena

Zalety? Jakie zalety?

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

najlepszy

Najdłużej sie utrzymuje
po nałożeniu czuje sie bardzo dobrze jak z 1 skoczyc na 10
konsystencja super
MóJ ulubiony <3
wydajny
zapach super
cena wysoka jestem w stanie dac wiecej

wczesniej uzywalam.. Paese, oriflame, loreal, maybelline,maxF., i inne

w końcu znalazlam swój typ. ciesze sie

vichy aerateint pure. 23 clair.fini beige ivory.beige finish

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

najlepszy podkład jaki miałam

Dostałam ten podkład &quot;w spadku&quot; od koleżanki, której nie przypasował odcień i to był stanowczo najlepszy podkład jakiego używałam.

+ jest bardzo lekki i delikatny,
+ dobrze trzyma się na twarzy,
+ nie ciemnieje,
+ nie &quot;zatyka&quot; twarzy, nie zapycha porów,
+ bardzo dobrze dopasował się do koloru mojej cery, a to rzadkość, bo mam bardzo jasną skórę,
+ uważam, że jest dosyć wydajny, jedno opakowanie zużywałam rok,
+ dosyć dobrze się nakłada i rozprowadza, ma dobrą, gęstawą konsystencję.

+/- kryje dosyć lekko - mi to pasowało, ale osoby które chcą tuszować mocno widoczne niedoskonałości będą zawiedzione.

- matuje raczej bez szału, ale fakt, że ja jestem bardzo wymagająca jeżeli chodzi o matowanie i mam tendencję do świecenia jak jak księżyc w pełni i jeszcze nie trafiłam na kosmetyk, który by temu w pełni zapobiegł.
- cena. Cena jest bolesna, ale moim zdaniem częściowo usprawiedliwia ją wysoka jakość.

Na dzień dzisiejszy tego podkładu nie używam, bo mimo wszystko nie jest to kosmetyk na studencką kieszeń, ale oceniam go bardzo pozytywnie i nie wykluczam, że jednak do niego wrócę.

Używam tego produktu od: około roku