Yves Rocher, Couleurs Nature, Mascara Volume Deploye [Lash Plumping Mascara] (Tusz zwiększający objętość rzęs)

Mascara z zawartością wosku ryżowego, dokładnie otula każdą rzęsę, dodając jej objętości i nie pozostawiając grudek. Zapewnia długotrwały efekt pogrubienia (12 godzin).
Dostępny w trzech kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim.

Przeciętny

Na wstępie: tusz jak tusz.

Na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od każdego innego tuszu.
Na początku tusz się spisywał dobrze, przeciętnie. Nie miałam z nim problemów.
Dobrze się trzymał, nie sypał. Kolor: wyraźna głęboka czerń. Nawet dobrze się zmywał. Byłam zadowolona.
Niestety według mnie dość szybko wysechł ( po jakimś 1-2 miesiącach) i się zaczął kruszyć. Wpadał mi często do oka i trochę je podrażniał. Jak się kruszył to również często pod oczami mi się rozmazywał co nie wyglądało estetycznie. Więc przestałam go używać.

Szczoteczka bardzo fajna, dobrze malowała, pogrubiała rzęsy i je wydłużała w sposób satysfakcjonujący.
Szczoteczka została ze mną do dziś. Używam jej do rozczesywania rzęs i brwi.

Ogólnie, gdyby nie to że wysechł szybko było by 4/5. Być może też trafiła mi się felerna sztuka. Nie jestem w stanie tego stwierdzić, bo więcej go nie kupiłam. Według mnie też za wysoka cena jak za tusz, który tak szybko wysechł.

3/5

Bardzo przecietny tusz do rzes

Bardzo czesto kupuje kosmetyki Yves Rocher i dostalam ten tusz do przetestowania. Cale szczescie, ze nie musialam go kupowac. Powiem krotko: jest to klasa kosmetykow ze sklepu osiedlowego "wszystko po 4 zl" (oczywiscie tam moga sie zdarzyc perelki, ale akurat ten tusz nie jest absolutnie wart tyle ile kosztuje). Szczoteczka starszej generacji, zwykla.

Ten tusz lekko maluje rzesy, trwalosc ma przecietna. Jak na taka marka to ogromny sredniak.

Niezły

Ten tusz wzięłam sobie kilka razy jako gratis do zamówienia, bo nic innego, co było do wyboru mnie nie interesowało.
Tusz okazał się całkiem niezły. Prosta szczoteczka bez udziwnień jak dla mnie dobrze rokowała,bo nie lubię tych przekombinowanych. Tusz ładnie podkreślał rzęsy, nadawał w miarę naturalny wygląd, a ja właśnie taki lubię. Lekko wydłużał i pogrubiał. Rzęsy były nieźle rozczesane. Mały minusik za to,że trzeba chwilę poczekać,aby zasechł na rzęsach,bo inaczej się odbija nad okiem. Z czasem tusz trochę zasycha w opakowaniu i wtedy jest lepiej. W sumie dzięki tej małej niedogodności dłużej nadaje się do użycia i starcza na dłużej.
Opakowanie ładne, wygodne.
Dla mnie to całkiem niezły tusz do rzęs.

Mógłby być lepszy za taką cenę

Tusz dostałam kiedyś jako prezent. Pierwsze rzuca się w oczy opakowanie - minimalistyczne i eleganckie. Ma on dobrą szczoteczkę, która, poetycko mówiąc ;), wyczesuje rzęsy tuszem. Rzeczywiście jest efekt pogrubienia. Niestety jednocześnie tusz sam w sobie jest problematyczny - zostawia brzydkie grudki. Z tego też powodu przestałam go używać.

Tylko tusz

Jeśli mówić o Yves Rocher to ja tam kupuję tylko tuszy, bo są naprawdę bardzo dobre. Mam już 3 różne od tej marki i jestem zadowolona każdą. Ta z kolei jest najnowsza i uważam że naprawdę zwiększa objętość rzęs.

Dajcie mu czas!

Tusz dostałam w gratisie do zakupów, czy tam za złotówkę. Inaczej sama bym go nie kupiła, bo nie przepadam a takimi szczoteczkami. Nałożyłam go od razu i od razu zmyłam, bo potwornie skleił moje rzęsy (wyglądało dosłownie jakbym miała 2 rzęsy na krzyż) i wrzuciłam do szuflady. Był zwyczajnie za rzadki. Przypomniałam sobie o nim chyba po 2 latach XD Wiem, wstyd, nie warto mnie naśladować. I wtedy ten tusz zgęstniał na tyle, że można go było używać. Ładnie pokrywał rzęsy bez sklejania, rozdzielał, dodawał objętości, pogrubiał. Nie kruszył się i nie odbijał. Całkiem przyzwoity, estetyczny efekt, rzęsy zdecydowanie podkreślone, no ale żeby 2 lata na to czekać XD Za tą cenę można zdecydowanie dostać coś lepszego.

Niepozorny tusz tworzacy piekno

Zwyklo wygladajacy i niezapowiadajacy sie tusz o pieknych wlasciwosciach.
Tusz jest kruczoczarny, lekko sie nim maluje ale to co potrafi zadziwia. Formuje rzesy mega wydluzajac je. Rozdziela i ksztaltuje oczy w sposob niesamowity. Malo jest tuszy , ktore tak ladnie modeluja nam rzesy.

Nie ma efektu okruszywanie sie, nawet o nocy nieprzespanej i przetanczonej o wschodzie slonca dalej mozemy czarowac rzesami.

SUper czarny kolor, nienazbyt matowy w przeciwienstwie do wiekszosci sprzedawanych teraz tuszow.

Przepieknie rozczesuje rzesy podkreslajac kazda z nich.

Nienazbyt pogrubia.

Nie robi kulek, nie skleja, nie robi owadzich odnuzy. Rzesy sa piekne, podkrecone jak by wymodelowane.
Choc tusz nie jest wodoodporny jest bardzo odporny, na zmywane rowniez.

Szczoteczka jest starego typu nie silikonowa. Gesta, nie za duza.

Opakowanie jest zwykle, niepozorne zwykle ale dzialajace. Solidne.

Cenowo wychodzi drogo.

ROslinna dewiza firmy pozwala mi myslec ze kosmetyk jest zdrowszy od innych... ale na skladach az tak sie nie znam.

Całkiem przyzwoity

Naprawdę nie ma się do czego przyczepić - tusz ładnie pogrubia i lekko unosi rzęsy. Dla mnie ważne jest, aby nie podrażniał, bo noszę soczewki kontaktowe, i faktycznie nie ma żadnych podrażnień. spokojnie można nalożyć dwie, a nawet trzy warstwy, dla lepszego efektu. Warto polować na niego, dy jest w promocji.

Średniaczek

Tusz otrzymałam w prezencie za 1 zł
Na początku był bardzo mokry. Sklejał rzęsy, odbijał się na powiekach. Nie lubiłam go.
Po pewnym czasie zgęstniał i już bardziej nadawał się do użytku.
Zapewne nie kupiłabym go w cenie regularnej.
Minusem jest dla mnie również tandetne, różowe opakowanie.

Najgorsza Mascara jakiej używałam

Fatalna Mascara , w opisie mała zwiększać objętość rzęs a tak naprawdę nie zauważyłam żadnego efektu optycznego zwiększenia . Nie pogrubiła też rzęs, szczoteczka jest wg mnie mało praktyczna i źle wyprofilowana.
Poza tym nigdy nie cierpiałam na nadwrażliwość oczu a ta Mascara jako jedna z nielicznych mnie uczuliła. Łzawiły mi po niej oczy i szczypała skóra. To chyba najgorsza Mascara jaką w życiu używałam. Po kilku użyciach oddałam ją koleżance która też nie była z niej zadowolona. Zdecydowanie więcej jej nie kupię , cena nie jest adekwatna do jakości kosmetyku.

Dobry produkt

Lash Plumping Mascara czyli wodoodporny tusz do rzęs marki Yves Rocher. Zwiększa objętość rzęs i lekko je podkręcający. Ma piękny czarny kolor, nie kruszy się i ładnie pogrubia rzęsy nie sklejając ich. Precyzyjna szczoteczka dozuje odpowiednią ilość tuszu, można nią łatwo pomalować rzęsy nawet w kąciku oka. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że ciężko się go zmywa, nawet dwufazowym płynem do demakijażu. Opakowanie jest bardzo ładne, różowe, nie wielkie więc łatwo można wrzucić je do torebki. Jednak znam dużo lepsze maskary w podobnych cenach więc do tej nie wrócę

Odżywia rzęsy

Świetnie rozdziela i pogrubia rzęsy. Dobrze się utrzymuje. Aplikacja jest łatwa. Dodatkowo, po kilku tygodniach używania rzęsy są widocznie odżywione.